Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
mobilemobile
wp

Astrologiczne biuro matrymonialne - Wodnik

Wodnik

Zodiakalnym Wodnikom ciężko jest ustatkować się w miłości. Przez długi czas uciekają oni od poważnych i stałych związków. Potrzebują dłuższego czasu, by się wyszumieć. Często zmieniają partnerów, bowiem dość szybko ich uczucia wypalają się. Wodnik potrzebuje coraz to nowych bodźców. Nie spełni się więc z osobą, która będzie miała konserwatywne podejście do budowania związku. Pragnie poznawać i odkrywać – zarówno nowe sytuacje, miejsca, jak i ludzi.

Wyjątkową parę zodiakalnemu Wodnikowi uda się zbudować z osobą spod znaku Strzelca. To dwie wolne dusze, które będą doskonale rozumiały swoje potrzeby. Mają nieszablonowe podejście do relacji, dlatego nie będą się wzajemnie ograniczać. Dadzą sobie wiele przestrzeni na indywidualny rozwój. Dodatkowo świetnie potrafią się nawzajem wspierać i inspirować. Istotną zaletą związku Wodnika ze Strzelcem jest to, że nie uciekają oni od poważnych rozmów. Nie zamiatają problemów pod dywan. Na bieżąco rozprawiają o sytuacjach problemowych czy konfliktowych.

Zodiakalne Wodniki mają szanse na zbudowanie szczęśliwej relacji z zodiakalnymi Bliźniętami, Wagami i osobami urodzonymi w tym samym znaku. Zdecydowanie mniej pomyślności w budowaniu relacji z Wodnikiem będą miały zodiakalne Panny i Raki.

Nasi Eksperci

wp
wp