Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Skorpion 23.10 - 22.11

Astrologiczne biuro matrymonialne

W miłości u zodiakalnych Skorpionów jest tylko czarne albo białe. Nie dopuszcza się innych barw. Jeśli Skorpion kocha, to kocha całym sobą, na zabój. Interesują go tylko takie relacje, w których może oddać się całkowicie. I w których to oddanie będzie obustronne. Miewa tendencję do toksycznych zachowań, ze względu na to, że swoją drugą połowę często postrzega jako swoją własność. Jest bardzo temperamentny, co objawia się ogniem – zarówno w seksie, jak i w kłótniach.

Najlepszą drugą połową dla zodiakalnego Skorpiona, będzie drugi zodiakalny Skorpion. Powiedzieć, że jest to mieszanka wybuchowa, to jak nie powiedzieć nic. Związek pełen pasji, namiętności, a nawet obsesji. Skorpiony potrafią kochać się obsesyjnie, zawłaszczając wzajemnie swoją przestrzeń. Ale trzeba też przyznać, że potrafią walczyć o siebie jak mało kto. Ten związek jest niezniszczalny.

Zodiakalne Skorpiony mogą również ułożyć sobie życie przy boku zodiakalnego Raka czy Koziorożca. Nie poszczęści się im jednak, próbując zbudować relację partnerską z osobami spod znaki Wagi czy Bliźniąt.

ZNAK ZODIAKU A...

wp
wp
wp