Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
wp

Astrologiczne biuro matrymonialne - Koziorożec

Koziorożec

Koziorożec – to partner wymagający i trudny. Małomówny i skryty nigdy nie wiadomo co naprawdę myśli. Praktyczny do bólu za najważniejszą zaletę partnerki uważa jej zaradność. Pomimo, że fascynują go kobiety przebojowe i popularne rzadko ma odwagę podejść do nich. Poderwać a nawet zaprowadzić do ołtarza może go ta która sama przejmie inicjatywę pod warunkiem, że Koziorożec uzna, że mu się to opłaca. Koziorożec to mężczyzna, który ceni sobie wierność i trzymanie się zasad. Jest bardzo odpowiedzialnym partnerem, któremu nie trzeba przypominać o obowiązkach. Nie ma szczególnych wymagań seksualnych gdyż pod tym względem tak jak i pod każdym innym jest tradycjonalistą. Inteligencja i wygląd partnerki jest dla niego sprawa drugorzędną liczy się to czy radzi sobie w życiu.

Sposób na Koziorożca – przejmij inicjatywę, znajdź dobrą prace, jeśli masz te szczęście i pochodzisz z zamożnej rodziny nie musisz się martwić, Koziorożec na pewno się Tobą zainteresuje

Dla kogo tak – praktyczna i poukładana Panna jest dla Koziorożca kimś odpowiednim, z kolei Lew doda mu prestiżu o którym skrycie marzy.

Dla kogo nie – Strzelec pojmuje świat zupełnie inaczej niż Koziorożec. Małe szanse na udany związek ma również z Bliźniętami, która dla Koziorożca są zbyt beztroskie.

Sławny Koziorożec – Jude Law

Nasi Eksperci

wp
wp