Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Koziorożec 22.12 - 20.01

Astrologiczne biuro matrymonialne

Zodiakalny Koziorożec to dość trudny partner. Nie jest łatwo go w sobie rozkochać. Na pierwszy rzut oka może wydawać się zimny, pozbawiony uczuć. Uczucia te da się w nim odnaleźć, ale trzeba mieć do tego anielską cierpliwość i heroiczną wytrwałość. Trzeba też wziąć pod uwagę fakt, że nawet kiedy Koziorożec obdarzy kogoś uczuciem, nie stanie się nagle romantykiem obsypującym komplementami i wyznaniami.

Idealną parę zodiakalny Koziorożec jest w stanie stworzyć z zodiakalnym Bykiem. Tej pary nie da się rozbić. Jeśli tylko uda im się otworzyć na siebie uczuciowo, będą tworzyli poważną i stabilną relację przez długie lata. Oboje są bardzo rozsądni i twardo stąpający po ziemi. Jako priorytet stawiają karierę i materię, a więc nie będą wytykać sobie wzajemnie braku zaangażowania w związek.

Zodiakalne Koziorożce będą miały spore szanse na rozwój spełniającej relacji partnerskiej także z drugą osobą spod ich znaku. Pomyślnie rokują związki również z osobami spod znaku Panny i Raka. Trudno będzie o porozumienie w relacjach Koziorożca z Wagą, Strzelcem i Baranem.

ZNAK ZODIAKU A...

wp
wp
wp