Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Panna 24.08 - 23.09

Astrologiczne biuro matrymonialne

Nie jest łatwo zdobyć serce zodiakalnej Panny. To osoby, które otaczają się niewidzialnym murem z obawy przed zranieniem, ale i z powodu braku wiary w siebie. Panny mają problem z poczuciem własnej wartości. Trudno przychodzi im samoakceptacja i pokochanie siebie. Szukają miłości w oczach i sercach innych osób, nie mogąc znaleźć jej w sobie. A gdy już tworzą relację, mają skłonność do osaczania swojej drugiej połowy. To reakcja obronna związana ze strachem przed odrzuceniem. Szczęśliwie Panny dużo pracują nad sobą i swoim samorozwojem, dlatego są w stanie pokonać te blokady.

Zodiakalna Panna najlepszy związek stworzy z drugą zodiakalną Panną. Niosąc w sobie te same rozterki dotyczące życie i samych siebie, będą w stanie połączyć się w jedną całość z pełnym zrozumieniem. Relacja ta będzie wymagała solidnej pracy z obu stron. Ale osoby spod znaku Panny potrafią zaangażować się na trzysta procent, więc takie połączenie gwarantuje związek, w którym obie strony będą mocno zaangażowane w budowanie szczęśliwej przyszłości.

Osobom spod znaku Panny może udać się również wybudować szczęśliwą relację z osobami spod znaku Byka i Koziorożca. Los nie będzie sprzyjał im jednak w relacjach z zodiakalnymi Baranami, Lwami i Strzelcami.

ZNAK ZODIAKU A...

wp
wp
wp