Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Baran 21.03 - 20.04

Astrologiczne biuro matrymonialne

Zodiakalny Baran jest bardzo kochliwy. Nie można mu też odmówić odwagi. W miłości nie kalkuluje, tylko idzie na żywioł. Gdy ktoś mu się spodoba, nie zastanawia się długo nad wykonaniem pierwszego kroku. Jest pewny siebie i śmiało rusza na podbój serc. Nie jest to jednak łatwy partner, jeśli chodzi o poważne relacje. Baran szybko się nudzi. Nie znosi on rutyny, dlatego stałe związki nie są dla niego. On musi cały czas zdobywać – wtedy czuje się spełniony.

Idealną drugą połową dla zodiakalnego Barana będzie zodiakalna Waga. Podobnie jak Baran, nie znosi ona rutyny i wciąż potrzebuje nowych bodźców. Dodatkowo Waga uwielbia być adorowana i zdobywana, dlatego ich relacja wciąż będzie tętniła życiem. Świetnie dogadują się zarówno w życiu codziennym, jak i w sprawach łóżkowych. Jako, że osoby spod tych znaków miewają problemy z wiernością, mogą umówić się na otwarty związek, co będzie spełniającym układem dla obojga partnerów.

Barany będą miały szanse stworzyć udany związek również z osobami spod znaku Strzelca, które także potrzebują wciąż nowych wyzwań i nie potrafią usiedzieć w jednym miejscu. Idealnie będą rozumieć wzajemnie swoje potrzeby. Zodiakalnemu Baranowi bardzo ciężko będzie budować relację z zodiakalnymi Pannami, Bykami i Koziorożcami.

ZNAK ZODIAKU A...

wp
wp
wp