Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
wp

Astrologiczne biuro matrymonialne - Baran

Baran

Baran – to bardzo trudny partner. Zaradny i energiczny. Na ogół nie ma problemów z utrzymaniem rodziny. Woli partnerkę, która raczej zajmie się domem, którego on będzie władcą. Nie lubi pytać nikogo o zdanie, gdyż w jego mniemaniu sam najlepiej wie co dla kogo jest dobre. Z Baranem nudzić się nie można gdyż wprost roznosi go energia. W domu który założy musi być dostatnio. Nie załamuje się w gorszych chwilach tylko stara się przełamać złą passe i odważnie brnie do przodu. Swoją wybrankę obsypuje prezentami i stara się żeby niczego jej nie brakowało. Czego żąda w zamian? Bezwzględnej lojalności i oddania które myli często z totalną uległością jego woli. Niestety partner z pod znaku Barana to często tyran i despota, który za nic ma opinie swej rodzinny. Na dodatek nie grzeszy rozumem i taktem co w połączeniu z jego przerośniętym ego daję efekty nie do pozazdroszczenia. Barany często też nie są wierne co bez problemu sobie wybaczają natomiast zdrady partnera nie tolerują.

Sposób na Barana – nie dyskutuj z nim i tak Cię nie posłucha, sprzyjaj mu na każdym kroku i chwal jego zaangażowanie, z myślą o Baranach została wymyślona sztuka dyplomacji bowiem zgodzi się na wszystko jeśli tylko uzna, że sam to wpadł.

Dla kogo – najlepiej poradzi sobie z temperamentem Barana znana z dyplomacji Waga, on z kolei doda jej energii i pewności siebie, niestety Wagę razi agresja i brak klasy Barana toteż może się go zwyczajnie wystraszyć. Z drugiej stronny Waga doskonale sprawdza się w roli Pani Domu i chętnie zrezygnuje z pracy ale nigdy nie z kontaktów z innymi ludźmi co Baran może uważać za brak lojalność. Bardzo często Barany tworzą dobrane pary z Lwami. Dzieje się tak ponieważ łączy ich podobny przebojowy temperament oraz skłonność do przepychu i przesady.

Dla kogo nie – Bliźnięta są zbyt elokwentne i wygadane żeby milczeć i pokornie słuchać Barana natomiast ze Skorpionem nie powinni tworzyć pary gdyż może się to zakończyć zażartą walką na śmierć i życie

Sławny Baran – Russell Crowe

Nasi Eksperci

wp
wp