Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
mobilemobile
wp

Astrologiczne biuro matrymonialne - Bliźnięta

Bliźnięta

Zodiakalne Bliźnięta nie znoszą być same. One muszą mieć przy swoim boku towarzysza. Swoją bratnią duszę, przy której będą czuły się kochane i rozumiane. Zwykle swojej połowy poszukują przez długi czas, wchodząc w międzyczasie w mniej lub bardziej angażujące relacje. W głębi serca wciąż mają nadzieje na znalezienie tego jednego, jedynego człowieka, z którym uda im się zbudować związek do grobowej deski.

Osoby spod znaku Bliźniąt stworzą wyjątkową parę z osobami spod znaku Lwa. Choć na pozór może wydawać się, że są to dwie różne osobowości, to tak naprawdę wiele ich łączy. Przede wszystkim chęć doświadczania i eksperymentowania. W tym związku nigdy nie pojawi się rutyna. Ta dwójka naprzemiennie będzie zaskakiwać się nowymi pomysłami na wspólne spędzenie czasu.

Zodiakalne Bliźnięta równie udany związek będą mogły stworzyć z osobami urodzonymi pod znakiem Wagi i Strzelca. To gwarancja relacji, w której nigdy nie powieje nudą. Bliźnięta nie znajdą zrozumienia z osobami spod znaku Skorpiona, Koziorożca i Byka.

Nasi Eksperci

wp
wp