Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
wp

Astrologiczne biuro matrymonialne - Bliźnięta

Bliźnięta

Bliźnięta – trudny partner, którego ciężko rozgryźć ze względu na zmienną naturę. Unika stałych związków i zobowiązań. Jeśli się już z kiś zwiąże to z tylko z tą Panią która go zafascynuję niebanalną osobowością. Flirtować umie jak nikt dlatego jego wierności nigdy nie można być pewnym. Na szczęście Bliźniak więcej mówi niż robi dlatego jego romanse kończą się na ogół na niezobowiązujących pogawędkach. Należy jednak mieć na uwadze, że Bliźniak zakochuje się najpierw rozumem i nigdy nie wiadomo kiedy taka pogawędka zakończy się czymś więcej. Zależeć to będzie od stopnia zdeterminowania drugiej stronny gdyż Bliźniak jest jak motyl którego trzeba gonić. Jako partner jest osobą z którą nie sposób się nudzić, błyskotliwy, elokwentny często pracuje w kilku miejscach na raz lub wykonuje jakieś niebanalne zajęcie. Niestety w trudnych chwilach nie można na nim polegać gdyż jest zbyt chwiejny i niezdecydowany by podjąć jakąś decyzję.

Sposób na Bliźniaka – rozmawiaj z nim, miej jakąś pasję, zmieniaj się niech nie będzie Ciebie pewny, bądź spontaniczna.

Dla kogo tak – Waga jest dla Bliźniaka idealnym rozwiązaniem. Świetnie się dogadują i fascynują nawzajem gdyż oboje są zmienni, niestety ta para może mieć problem z praktyczną stronną życia. Równie fascynującą parę stworzy Bliźniak ze Strzelcem, z którym przegada wiele godzin i który w przeciwieństwie do Wagi jest bardziej przebojowy i obrotny.

Dla kogo nie – Koziorożec choć często zafascynowany Bliźniakiem na dłuższą metę nie zniesie jego niezdecydowania, natomiast Bliźniak drażnić będzie jego przyziemność. Bliźniak i Rak to totalne nieporozumienie gdyż nadają na zupełnie innych falach w każdej dziedzinie życia.

Sławny Bliźniak – Johnny Depp

Nasi Eksperci

wp
wp