Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Bliźnięta 22.05 - 22.06

Astrologiczne biuro matrymonialne

Zodiakalne Bliźnięta nie znoszą być same. One muszą mieć przy swoim boku towarzysza. Swoją bratnią duszę, przy której będą czuły się kochane i rozumiane. Zwykle swojej połowy poszukują przez długi czas, wchodząc w międzyczasie w mniej lub bardziej angażujące relacje. W głębi serca wciąż mają nadzieje na znalezienie tego jednego, jedynego człowieka, z którym uda im się zbudować związek do grobowej deski.

Osoby spod znaku Bliźniąt stworzą wyjątkową parę z osobami spod znaku Lwa. Choć na pozór może wydawać się, że są to dwie różne osobowości, to tak naprawdę wiele ich łączy. Przede wszystkim chęć doświadczania i eksperymentowania. W tym związku nigdy nie pojawi się rutyna. Ta dwójka naprzemiennie będzie zaskakiwać się nowymi pomysłami na wspólne spędzenie czasu.

Zodiakalne Bliźnięta równie udany związek będą mogły stworzyć z osobami urodzonymi pod znakiem Wagi i Strzelca. To gwarancja relacji, w której nigdy nie powieje nudą. Bliźnięta nie znajdą zrozumienia z osobami spod znaku Skorpiona, Koziorożca i Byka.

ZNAK ZODIAKU A...

wp
wp
wp