Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Waga 24.09 - 22.10

Astrologiczne biuro matrymonialne

Zodiakalne Wagi są niezwykle towarzyskie, rozmowne i kochliwe. Te trzy cechy składają się na zamiłowanie do flirtowania. Waga uwielbia miłosną grę słów. Jest otwarta na poznawanie nowych osób i rozwijanie coraz to nowych romansów. W miłości szuka przede wszystkim przygód. Jest wciąż głodna nowych doznań. I choć zdarza jej się marzyć o wielkiej miłości aż po grób, to nie bardzo radzi sobie w stałych związkach. Potrzeba jej adrenaliny, które mogą zapewnić jej tylko znajomości z nowymi osobami. Z tego powodu ma tendencję do niewierności.

Zodiakalna Waga świetnie dogada się z osobą spod znaku Barana. To dwie osobowości, które mają podobne oczekiwania od życia, jak i konkretnie od miłości. Jak w życiu, tak w miłości, szukają adrenaliny i nowych, fascynujących przygód. Ze sobą nie będą się więc nudzić. A nawet, gdy do ich relacji zacznie wkradać się rutyna, będą w stanie szybko znaleźć sposób na jej przełamanie. Te dwa znaki są najbardziej nastawione na tworzenie otwartych związków.

Osobom spod znaku Wagi łatwo będzie znaleźć uczuciowe porozumienie również z zodiakalnymi Bliźniętami i Wodnikami. Trudno będzie zodiakalnej Wadze zbudować trwały i szczęśliwy związek z osobami urodzonymi pod znakiem Koziorożca i Raka.

ZNAK ZODIAKU A...

wp
wp
wp