Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Byk 21.04 - 21.05

Astrologiczne biuro matrymonialne

Zodiakalne Byki z reguły są bardzo nieśmiałe i rozważne. Ciężko jest im dać porwać się uczuciu. Nie znaczy to jednak, że brakuje im namiętności. Wręcz przeciwnie – Byk uwielbia zmysłowość, czułości i seks. Nie wchodzi jednak w niezobowiązujące przygody. Woli poważne relacje partnerskie z długofalowymi planami na przyszłość. Ważna jest dla niego rodzina – to fundament jego życia. I choć może wydawać się, że Byk najbardziej poświęca się karierze, to tak naprawdę pracuje on głównie po to, by zapewnić życie na wysokim poziomie swojej drugiej połowie i potomstwu.

Osoby spod znaku Byka najsilniejszą relację będą w stanie stworzyć z osobami spod znaku Koziorożca. To dwójka osób twardo stąpających po ziemi. Wiedzą czego chcą od życia, a ich potrzeby i plany na przyszłość są bardzo zbliżone. Oboje są szczery i lojalni, dzięki czemu budują związek, którego nikt nie jest w stanie rozbić.

Byk stworzy udaną relację również z osobą spod swojego własnego znaku, jak i z osobami spod znaku Panny. Nie znajdzie jednak porozumienia z osobami urodzonymi pod znakiem Barana, Strzelca czy Bliźniąt

ZNAK ZODIAKU A...

wp
wp
wp