Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
wp

Astrologiczne biuro matrymonialne - Byk

Byk

Byk – to według tradycyjnej astrologii ideał partnera. I faktycznie dużo w tym prawdy. Romantyczny i praktyczny zadba zarówno o stronę finansową jak i uczuciową związku.
W przeciwieństwie do Barana nie jest w ogóle agresywny ( chyba, że ktoś go wyjątkowo sprowokuje to wtedy trzeba uważać ), dba o swoja partnerkę i poświęca się jej bez granic. Dla Byka zawsze najważniejsza jest jego druga połowa myli się jednak ten kto sądzi, że to pantoflarze. Nikt nie jest tak uparty i oporny na logiczne argumenty w swoim zdaniu jak Byk. Niestety jak się na coś uprze to nic i nikt nie jest w stanie przekonać go aby zdanie zmienił. I chociaż dla świętego spokoju może przytaknąć to i tak pomału i metodycznie będzie brną do tego by było tak jak on uważa. Na szczęście jednak nie upiera się tak we wszystkim dlatego jego partnerka ma dużo do powiedzenia w związku. Byki należą do bardzo wiernych partnerów. Przywiązują się bardzo i nie w głowie są im romanse gdyż prawdziwym szczęściem dla niech jest dom i rodzina. Poza tym na romans są zbyt praktyczne i według nich się to po prostu nie opłaca. Intelekt partnerki to dla niego sprawa drugorzędna Ważniejsza jest jej uroda a najważniejsze jest to czy jest dobrym materiałem na żonę.

Sposób na Byka – naucz się gotować, dbaj o dom i niego, bądź bezwzględnie wierna gdyż Byk nawet jeśli nie odejdzie ( ze względu na dobro rodziny ) to i tak zdrady nie wybaczy Ci nigdy, dyskusje na tematy społeczne i kulturalne zostaw sobie na spotkania ze znajomymi gdyż Byka sprawy tego typu mało interesują.

Dla kogo – równie wierne i namiętne co Byki są Skorpiony dlatego często znaki te łączą się w pary co może się zakończyć pomyślnie, dobry związek może też stworzyć Byk z Rybą gdyż zapewni jej poczucie bezpieczeństwa, którego tak bardzo potrzebuje.

Dla kogo nie – Strzelec potrzebuje zbyt dużo wolności i niezależności w związku czego Byk absolutnie nie zaakceptuje, podobnie rzecz ma się z Wodnikami, które dla spokojnego i praktycznego Byka są nazbyt ekscentryczne.

Sławny Byk – David Beckham

Nasi Eksperci

wp
wp