Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Ryby 19.02 - 20.03

Astrologiczne biuro matrymonialne

Zodiakalne Ryby to osoby o bardzo wysokiej wrażliwości. Można powiedzieć, że to jeden z najbardziej uczuciowych znaków zodiaku. Miłość dla osób spod znaku Ryb jest najważniejszą wartością w życiu. Poszukują one miłości idealnej, niemal jak z bajki. Są przy tym bardzo romantyczne, więc kochają bajkowe i filmowe klimaty. Często zdarza im się w fantazjach uczuciowych skrajnie odrywać od rzeczywistości. Niemniej jednak nie można odebrać im takiej cechy jak wytrwałość – zarówno w budowaniu relacji, jak i w jej naprawianiu.

Wyjątkową parę zodiakalne Ryby mają szansę stworzyć z zodiakalnymi Rakami. Będzie to związek oparty na prawdziwych, głębokich uczuciach. Osoby spod tych znaków są bardzo uczuciowe, a dodatkowo trwałe w swoich uczuciach. Związek taki ma więc szansę na długofalową i spełnioną relację partnerską.

Osoby spod znaku Ryb będą miały szanse na zbudowanie szczęśliwej relacji również z osobami spod znaków Koziorożca, Skorpiona i z osobami spod swojego własnego znaku. Znacznie mniej szczęścia będą miały w połączeniu z Bliźniętami, Wodnikami i Baranami.

ZNAK ZODIAKU A...

wp
wp
wp