Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Lew 23.07 - 23.08

Astrologiczne biuro matrymonialne

Zodiakalny Lew to bardzo kochliwa istotna. Uwielbia zdobywać, ale jeszcze bardziej uwielbia być zdobywany. Często wdaje się w namiętne flirty, nawet wtedy, kiedy nic z nich dalej nie wychodzi. Sama rozmowa, w której Lew może wychwalać siebie pod niebiosa, albo jeszcze lepiej być wychwalanym przez drugą osobę, jest dla niego niezwykle ekscytująca. Związki Lwa są pełne wrażeń i emocji, ale wystarczy jeden niewłaściwy ruch, a wszystko może zburzyć się bezpowrotnie.

Wyjątkową parę zodiakalny Lew jest w stanie stworzyć z osobami spod znaku Bliźniąt. To relacja, w której nigdy nie zabraknie ekscytacji. Ta dwójka doskonale zadba o podkręcanie ognia w związku. Wzajemnie będą zaskakiwać się kreatywnymi pomysłami na wspólne spędzenie czasu. To para, która kocha być w centrum uwagi, dlatego chętnie pokazują się razem w miejscach publicznych czy w internecie.

Zodiakalne Lwy udane związki będą w stanie stworzyć z osobami spod znaku Strzelca i Barana. Te połączenia gwarantują relację pełną namiętności i zwrotów akcji. Ale nigdy nie będzie można narzekać na nudę. Lew nie dojdzie do porozumienia jednak z zodiakalną Panną. To byłaby relacja pełna frustracji.

ZNAK ZODIAKU A...

wp
wp
wp