Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
mobilemobile
wp

Astrologiczne biuro matrymonialne - Rak

Rak

Rak – kolejny nie łatwy partner jednak zupełnie inny niż Bliźniak. Dla Raka sensem życia jest założenie rodzinny o którą dba jak żaden inny znak, to wierny i oddany partner i kochający rodzic. Niestety przy tym wszystkim niezwykle kapryśny i humorzasty. To tradycjonalista w najgłębszym słowa tego znaczeniu. Wszelkie przejawy nowości traktuje wrogo. W domu musi rządzić mąż gdyż tak było zawsze. Nie oznacz to jednak, że jest despotą głuchym na zdanie innych na to jest zbyt czuły i wrażliwy. Jednak w jego rodzinie wszystko musi mieć swój tradycyjny kształt. Przy czym na rodzinę składa się u niego nie tylko ta którą sam założy ale i taka w której przyszedł na świat z którą zawsze będzie miał bardzo bliskie związki. Rak nigdy nie odmówi pomocy swoim najbliższym przez co często jest przez nich wykorzystywany.

Sposób na Raka – szanuj tradycje, delikatnie wyrażaj swoje zdanie, broń Boże nie krytykuj jego najbliższych ( szczególnie mamy ).

Dla kogo tak – Byk podobnie jak Rak jest tradycjonalista dla którego sensem życia jest stworzenie rodziny, Panna jak żaden inny znak potrafi być idealna Panią Domu co Rak niezwykle ceni.

Dla kogo nie – Wodnik nie szanuje tradycji czego Rak nie toleruje, natomiast Skorpion pomimo, że dobrze dogaduje się z Rakiem może go nazbyt od siebie uzależnić.

Sławny Rak – Tom Cruise

Nasi Eksperci

wp
wp