Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Strzelec 23.11 - 21.12

Astrologiczne biuro matrymonialne

Zodiakalne Strzelce są otwarte, śmiałe i przebojowe. Nie będą po cichu do kogoś wzdychać. Jeśli dana osoba wpadnie im w oko, spontanicznie podejmują decyzję, by nawiązać rozmowę. Są przy tym pewne siebie i urokliwe. Potrafią zaczarować opowieściami ze swojego życia. Ze Strzelcem nie można się nudzić. Zawsze zadba on o to, by wolny czas ze swoją drugą połową spędzić w sposób niebanalny. W związku potrzebuje on jednak dużo czasu i przestrzeni tylko dla siebie, co nie każdy będzie w stanie zrozumieć i uszanować.

Idealną parą jest Strzelec i Wodnik. Te osoby dogadają się jak mało kto. I jak mało kto będą wzajemnie rozumieć i respektować swoje potrzeby. Nie będzie dla nich problemem budowanie relacji na odległość. Oboje stawiają na swój samorozwój i potrzebują dużo czasu na realizowanie swoich indywidualnych potrzeb i pasji. Potrafią bez konfliktów rozłączać się na dłuższy czas, tylko po to, by wrócić do siebie z jeszcze większą namiętnością.

Osoby spod znaku Strzelca zbudują udane związki z innymi Strzelcami, ale także z Baranami czy Wagami. Wciąż pod górkę będą miały relacje zodiakalnego Strzelca z osobami spod znaku Panny, Raka i Byka.

ZNAK ZODIAKU A...

wp
wp
wp