mobile
KATEGORIE

Ekspert Ezoteryczny: Igor Alexander

Średnia ocena: 5
Igor Alexander
Tarot Karty Klasyczne Karty Lenormand
Dziedziny: Uczucia, Finanse, Rozwój duchowy Zobacz więcej
SZYBKI KONTAKT BEZPOŚREDNI:
x

Bezpośredni numer do Eksperta:

708 788 070

Opłata za minutę połączenia 4 zł netto (4.92 zł brutto).

Ta forma kontaktu z Ekspertem dostępna jest dla klientów z Polski i nie wymaga zakładania konta na horoskop.wp.pl Wystarczy telefon stacjonarny bądź komórkowy.

Jak skorzystać?

Zanim wykonasz połączenie sprawdź czy Ekspert jest w tym momencie dostępny. Po wybraniu numeru na telefonie zostaniesz połączony na żywo z wybranym Ekspertem. To bardzo wygodna forma kontaktu gwarantująca pełną anonimowość.

operatorzy

Usługę 700 dostarcza Firma All Connect Sp. z o. o.

niedostępny

Informacje o Ekspercie

Igor Alexander - renomowany warszawski tarocista. Pochodzi z rodziny, która jest z wróżbiarstwem związana od 1921 roku. Posiada udokumentowane ponaddwudziestoletnie doświadczenie zawodowe oraz doskonałą opinię. Na pytania odpowiada przy pomocy kart Tarota oraz kart Lenormand, które odziedziczył po swej babci - znanej przedwojennej wróżce. Osobiście i telefonicznie jego klientami bywają zarówno ludzie znani, jak i tzw. zwykli ludzie. Wszystkich łączy jedno... - pytania, na które nie są w stanie sami znaleźć odpowiedzi.
Współczesny zawodowy wróżbita, to nie tylko osoba, która stawia karty i przepowiada przyszłość, to także, a może przede wszystkim, pewnego rodzaju psycholog, terapeuta duszy. Jeśli więc szukasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, wsparcia, prognozy, profesjonalnej wróżby u jednego z najleszych ekspertów lub po prostu pragniesz dyskretnej rozmowy z osobą, która Cię wysłucha, zrozumie i nie będzie oceniać - zadzwoń. Skorzystaj z osobistego kontaktu z tym wyjątkowym tarocistą, który przyjął nasze zaproszenie, by być do Twojej dyspozycji.

Kategorie i dziedziny

Kategorie: Sennik, Tarot, Karty Klasyczne, Karty Lenormand, Talizmany, Wróżba dla biznesmenów

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy

Opinie o Ekspercie: Igor Alexander

2018-06-04 11:22:01 Ocena: 5 Pan Igor Alexander to doradca duchowy na bardzo wysokim poziomie, przekazy Pana odczytane z kart są jasne i bardzo czytelne, jest empatycznym, przemiłym człowiekiem, człowiekiem o wielkim sercu. Za każdym razem kiedy rozmawiam z Panem odczuwam ogrom cieplej energii a mądrość Pana wsparcia jest dla mnie niezwykłym darem i to jest naprawdę piękne. Polecam Pana każdemu kto poszukuję prawdy i przyjacielskiej porady. Ewa od rubinów :)
2008-09-12 14:57:57 Ocena: 5 Wróżby w starym dobrym stylu. Spokój, cichy szelest kart, nastrój. Lubię tę atmosferę. Lubię u Pana wróżyć. Pozdrawiam Pana, Panie Igorze.
2008-09-12 14:16:57 Ocena: 5 Od dziś to mój ulubiony wróżbita na niepogode ducha i niepogode za oknem. Dziękuje za wsparcie i mądre podpowiedzi.
2008-09-12 13:37:02 Ocena: 5 Wiele lat temu usłyszałam od bardzo dobrej warszawskiej wróżki, takie słowa "jaka wróżka, tacy klienci". Proste, jednakowoż mądre słowa. Każdy ma swoją definicję dobrej wróżki. Niewątpiwie trzeba trafić na swoje wibracje. W tym pewnie tkwi sekret sprawdzalności wróżb. Po co pisać wiele razy, że ktoś dobrze wróży. Napisze raz, Pan Igor to bardzo dobry tarocista.
Rozwiń komentarze (18)

Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora.


Grafik dostępności
Poniedziałek: 9-18 / 23-1
Wtorek: 9-18 / 23-1
Środa: 9-18 / 23-1
Czwartek: 9-18 / 23-1
Piątek: 9-18 / 23-1
Sobota: 9-18 / 1-2
Niedziela: 15-18 / 1-2

Eksperci Ezoteryczni

Treści oraz usługi dostarcza wrozbyonline.pl
© 2018 wrozbyonline.pl Wszelkie prawa zastrzeżone