mobile
KATEGORIE

Ekspert Ezoteryczny: Igor Alexander

Średnia ocena: 5
Igor Alexander
Tarot Karty Klasyczne Karty Lenormand
Dziedziny: Uczucia, Finanse, Rozwój duchowy Zobacz więcej
SZYBKI KONTAKT BEZPOŚREDNI:
x

Bezpośredni numer do Eksperta:

708 788 070

Opłata za minutę połączenia 4 zł netto (4.92 zł brutto).

Ta forma kontaktu z Ekspertem dostępna jest dla klientów z Polski i nie wymaga zakładania konta na horoskop.wp.pl Wystarczy telefon stacjonarny bądź komórkowy.

Jak skorzystać?

Zanim wykonasz połączenie sprawdź czy Ekspert jest w tym momencie dostępny. Po wybraniu numeru na telefonie zostaniesz połączony na żywo z wybranym Ekspertem. To bardzo wygodna forma kontaktu gwarantująca pełną anonimowość.

operatorzy

Usługę 700 dostarcza Firma All Connect Sp. z o. o.

dostępny

Informacje o Ekspercie

Igor Alexander - renomowany warszawski tarocista. Pochodzi z rodziny, która jest z wróżbiarstwem związana od 1921 roku. Posiada udokumentowane ponaddwudziestoletnie doświadczenie zawodowe oraz doskonałą opinię. Na pytania odpowiada przy pomocy kart Tarota oraz kart Lenormand, które odziedziczył po swej babci - znanej przedwojennej wróżce. Osobiście i telefonicznie jego klientami bywają zarówno ludzie znani, jak i tzw. zwykli ludzie. Wszystkich łączy jedno... - pytania, na które nie są w stanie sami znaleźć odpowiedzi.
Współczesny zawodowy wróżbita, to nie tylko osoba, która stawia karty i przepowiada przyszłość, to także, a może przede wszystkim, pewnego rodzaju psycholog, terapeuta duszy. Jeśli więc szukasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, wsparcia, prognozy, profesjonalnej wróżby u jednego z najleszych ekspertów lub po prostu pragniesz dyskretnej rozmowy z osobą, która Cię wysłucha, zrozumie i nie będzie oceniać - zadzwoń. Skorzystaj z osobistego kontaktu z tym wyjątkowym tarocistą, który przyjął nasze zaproszenie, by być do Twojej dyspozycji.

Kategorie i dziedziny

Kategorie: Sennik, Tarot, Karty Klasyczne, Karty Lenormand, Talizmany, Wróżba dla biznesmenów

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy

Opinie o Ekspercie: Igor Alexander

2019-02-27 17:37:01 Ocena: 5 Z całego serca polecam pana Igora . Dzwoniłam do pana pierwszy raz naprawdę jestem pod ogromnym wrażeniem. Juz część wròży sie sprawdziłana resztę czekam do kwietnia ..Pan Igor jest człowiekiem bardzo spokojnym z wysoką kulturą osobistą . Napewno wrócę
2019-02-26 14:44:01 Ocena: 5 ... nie ma szlachetniejszej przesady niz przesadna wdziecznosc ... dzieki za to tarotowe slonce i usmiech dzisiaj szerszy niz wczoraj ... polecam, uwielbiam ...
2019-02-18 07:29:01 Ocena: 5 Tak jak zawsze, polecam.
2019-02-10 01:29:01 Ocena: 5
Rozwiń komentarze (53)

Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora.


Grafik dostępności
Poniedziałek: 9-18 / 23-1
Wtorek: 9-18 / 23-1
Środa: 9-18 / 23-1
Czwartek: 9-18 / 23-1
Piątek: 9-18 / 23-1
Sobota: 9-18
Niedziela: 15-18 / 23-1

Zapytaj Wróżbitę

Treści oraz usługi dostarcza wrozbyonline.pl
© 2018 wrozbyonline.pl Wszelkie prawa zastrzeżone