Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Igor Alexander

Igor Alexander
niedostępny
5

O mnie

Igor Alexander - renomowany warszawski tarocista. Pochodzi z rodziny, która jest z wróżbiarstwem związana od 1921 roku. Posiada udokumentowane ponaddwudziestoletnie doświadczenie zawodowe oraz doskonałą opinię. Na pytania odpowiada przy pomocy kart Tarota oraz kart Lenormand, które odziedziczył po swej babci - znanej przedwojennej wróżce. Osobiście i telefonicznie jego klientami bywają zarówno ludzie znani, jak i tzw. zwykli ludzie. Wszystkich łączy jedno... - pytania, na które nie są w stanie sami znaleźć odpowiedzi.
Współczesny zawodowy wróżbita, to nie tylko osoba, która stawia karty i przepowiada przyszłość, to także, a może przede wszystkim, pewnego rodzaju psycholog, terapeuta duszy. Jeśli więc szukasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, wsparcia, prognozy, profesjonalnej wróżby u jednego z najleszych ekspertów lub po prostu pragniesz dyskretnej rozmowy z osobą, która Cię wysłucha, zrozumie i nie będzie oceniać - zadzwoń. Skorzystaj z osobistego kontaktu z tym wyjątkowym tarocistą, który przyjął nasze zaproszenie, by być do Twojej dyspozycji.

Wróżby

Język wróżenia: Polski, Angielski, Czeski

Kategorie: Sennik, Tarot, Karty Klasyczne, Karty Lenormand, Talizmany, Wróżba dla biznesmenów

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy

Statystyki

Ostatno online:
Ilość rozmów na chacie: 0
Ilość rozmów przez email: 0
Ilość rozmów przez smschat: 0
Ilość rozmów przez telefon: 1714
Ilość rozmów przez 700: 2176
Ilość spotkań w saloniku wróżb: 0

Opinie (129)

2021-04-19 01:10:02
5
Żartem na serio. Zrozumieją osoby urodzone przed rokiem 1989. Przybysz z Matplanety (zdecydowanie ten co się nazywał Sigma) Bez jego wskazówek nie rozwiązałabym żadnego zadania! Bardziej ludzki niż większość znanych mi Ziemian.
2021-04-09 00:28:01
5
Zgłaszam się doraźnie jako do coacha psychologa, korzystam też z przepowiedni kart, co uważam za ciekawe dopełnienie sesji. Taniej, wygodniej, dyskretniej, z większą klasą i profesjonalizmem niż najlepszy psycholog stacjonarnie. Polecam z przekonaniem.
2021-03-20 13:23:02
5
Pan Igor nigdy mnie nie zawiódł, zawsze wspierał, bardzo często do niego dzwoniłam w ostatnim czasie, myślałam że jestem złą osobą zaprzeczał że kart tego nie widzą że powinnam się trzymać, że wszystko się ułoży. Poświęcił mi mnóstwo swojego czasu. Jutro wracam do pracy. Proszę szybko wrócić do zdrowia jest nam Pan potrzebny. Jeszcze raz dziękuję. Jeżeli przezemnie Pan zachorował to przepraszam. Jeszcze raz dziękuję za wszystko.
2021-03-20 00:07:01
5
Dziś czytałam jeden komentarz o nicu nikt ważny w Gwiazdor i się popłakałam zawsze lubiłam z Panem rozmawiać wiedziałam że nie obiecuje Pan cudów. Ale ta Pani co opisała całą swoją sytuację jeszcze bardziej umocniła mnie w przekonaniu że jest pan wyjątkowy. Poznaliśmy się jakiś czas temu przez telefon 0700 kilku latach znów do Pana zadzwoniłam. Każdy z nas dzwoni z problemami finanse , może utracona miłość czy choroba. Nigdy Pana nie spotkałam może nigdy nie spotkam ale bardzo dużo Pan dla mnie zrobił. Czasami wystarczyła mi rozmowa z Panem zeby się uspokoić. Jestem zwyczajną kobietą z problemem. Ale Pan zawsze mnie wysłuchał, dał radę nigdy mnie zbył, miał czas. Czasami przez telefon było słychać jak bardzo jest zmęczony a ja zawracałam Panu głowę. Odpowiadał na każde moje pytanie. I mówił że będzie dobrze. I teraz czuję że zachowałam się jak egoistka. Może Pan nie czuje że jest wyjątkowy dla mnie Pan jest. Nikt w moim życiu nie zrobił dla mnie tyle co w ostatnim czasie co Pan. Jest Pan uczciwy dużo mi Pan pomógł za to dziękuję. Pozdrawiam i do zobaczenia Sylwia
2021-03-18 19:53:01
5
♥️
2021-03-18 15:22:01
5
Wspaniały człowiek, psycholog i doskonały wróżbita. Dla mnie 10 polecam .)
2021-03-14 13:10:01
5
♥️
2021-03-14 01:39:01
5
❤️