Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Igor Alexander

Igor Alexander
niedostępny
5

O mnie

Igor Alexander - renomowany warszawski tarocista. Pochodzi z rodziny, która jest z wróżbiarstwem związana od 1921 roku. Posiada udokumentowane ponaddwudziestoletnie doświadczenie zawodowe oraz doskonałą opinię. Na pytania odpowiada przy pomocy kart Tarota oraz kart Lenormand, które odziedziczył po swej babci - znanej przedwojennej wróżce. Osobiście i telefonicznie jego klientami bywają zarówno ludzie znani, jak i tzw. zwykli ludzie. Wszystkich łączy jedno... - pytania, na które nie są w stanie sami znaleźć odpowiedzi.
Współczesny zawodowy wróżbita, to nie tylko osoba, która stawia karty i przepowiada przyszłość, to także, a może przede wszystkim, pewnego rodzaju psycholog, terapeuta duszy. Jeśli więc szukasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, wsparcia, prognozy, profesjonalnej wróżby u jednego z najleszych ekspertów lub po prostu pragniesz dyskretnej rozmowy z osobą, która Cię wysłucha, zrozumie i nie będzie oceniać - zadzwoń. Skorzystaj z osobistego kontaktu z tym wyjątkowym tarocistą, który przyjął nasze zaproszenie, by być do Twojej dyspozycji.

Wróżby

Język wróżenia: Polski, Angielski, Czeski

Kategorie: Sennik, Tarot, Karty Klasyczne, Karty Lenormand, Talizmany, Wróżba dla biznesmenów

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy

Statystyki

Ostatno online:
Ilość rozmów na chacie: 0
Ilość rozmów przez email: 0
Ilość rozmów przez smschat: 0
Ilość rozmów przez telefon: 2732
Ilość rozmów przez 700: 2791
Ilość spotkań w saloniku wróżb: 0

Opinie (794)

2022-01-23 19:42:02
5
Szanowny Panie Igorze dzwonię do Pana ponad trzy lata. Setki wyczekanych na połączenie i przegadanych godzin. Zasypuję Pana pytaniami, zwierzam się z moich problemów, wątpliwości. Nigdy mnie Pan nie zawiódł. Nigdy nie poczułam, że jestem nieważna, a Pan znudzony. Za cierpliwość do mnie powinien Pan otrzymać order. Dzięki Panu wierzę, że wszystko co najlepsze jeszcze przede mną. Dzięki Panu nie poddałam się. Dziękuję za dzień w którym Pana poznałam. Milion razy dziękowałam, że Pan jest. Podziękuję raz jeszcze.
2022-01-22 18:11:02
5
Panie Igorze jest Pan najbardziej niesamowitą osobą jaką w życiu poznałam. Czarodziej.
2022-01-21 18:27:01
5
2022-01-21 18:17:02
5
2022-01-21 18:08:01
5
2022-01-21 18:03:01
5
2022-01-21 03:43:01
5
Jakie to przyjemne po długiej przerwie znów móc usłyszeć Pana głos. Po drugiej stronie ktoś, to cię pamięta, nie ocenia, pomóg wiele razy. Dziękuję, że mimo późnej u Pana pory oddzwonił Pan. Lata mijają a Pan jest. To już 23 rok jak mogę liczyć na Pana pomoc, różne numery telefonów do wróżenia, wie Pan nawet znalazłam niedawno wycinki ze starych gazet z Pana reklamami, piękne były, nietypowe jak na tamten czas, znalazłam też notatki, pokreślone pomięte, z adresem, wyglądają jak co najmniej jakaś mapa skarbów, w lewo w prawo skręcić, to tu! tak napisałam. Czas leci, po prostu zasuwa z prędkością światła. Sporo wydarzeń w moim życiu, życie trochę poezji, częściej proza po prostu życie. Pan jest! Przerwy naszego kontaktu bywały, ale pamięć jest wieczna. Pan był, jest, mam przeczucie, że na pewno Pan będzie. Jest w Panu coś ponadczasowego. Wiem, że zawsze gdzieś Pana znajdę, że mogę liczyć na Pana dar i obiektywizm. Rodzice byliby z Pana dumni. Dobrze Pana wychowali. Jest Pan bardzo dobrym wartościowym człowiekiem, który nie bazuje na podarowanym pięknie, cały czas się Pan rozwija to da się odczuć. Pamiętam, że niedawno obchodził Pan swoje święto. Serdeczne życzenia! Wiem jak jest Pan sceptyczny do czytania o sobie, ale nawet jeśli Pan tego co tu napiszę nie przeczyta, to chcę żeby moje słowa tu zostały. Chciałabym aby to przeczytali również Goście tego portalu, których również pozdrawiam, gorąco pozdrawiam z mroźnej Kanady, Monika. W pewnym mnie znanym miejscu to napisałam: Córa mnie zmotywowała żeby coś napisać. Korzystam długie długie lata! Głupio, że wcześniej sama na to nie wpadłam żeby parę słów napisać. Młodzi inaczej myślą, wiedzą, że internetowo jest ważniejsze żeby swoje zdanie zostawić. Pewnie większości dla nas 45+ starczy za wiarygodność co wiemy w sobie, może też czasem co powie koleżanka przy kawie. Z roku na rok człowiek się nad tym nie zastanawia, ale w takich momentach, uświadamia sobie jak szybko mija czas. Co mówić o latach, że szybko lecą, jak po prostu dni zasuwają tak, że się nie obejrzysz kiedy dzień minął! Wstaję bardzo rano, ledwo co się zakręcę a już południe, już 15 i nadal tyle roboty, już 18 i tak codziennie. Dzisiejszy dzień jakoś tak nastraja żeby się nad tym zastanowić. Pewnie nigdy już tu nie napiszę, to cieszę się, że chociaż dzisiaj mogę się wypowiedzieć. Dzwoniłam do Pana Igora, będąc przysłowiowo między pieluchami a podgrzewaniem butelki. Córa ma obecnie 22 lata, ta sama córa która „przeszkadzała” w niejednej naszej rozmowie. Były chyba z dwa lata bez kontaktu, dwa może trzy, bo jak to w życiu, dzieci, dom, przeprowadzki, trochę tego u mnie było, ale nie mogę powiedzieć żeby kontakt się urwał. Pamięć przetrwała. Dobra pamięć! Córa dorosła, swoje decyzje podejmuje, z wróżb też korzysta. Nie wiem nie wypytuje, ale do Pana Igora też dzwoniła, z tego co wiem pomógł jej w dylematach miłosnych. Babski krąg. Koło czasu. Wróżby były jak świat światem. Nasz Igor kochany, jakby starszy, ale nadal młody duchem.
2022-01-21 01:35:01
5
Koleżanka mówi o Nim: Tarocista z Duszą. Ja innego godnego określenia Jego Osoby nie znajduję jak: Tarotmistrz. Nie wiem czy istnieje takie słowo, jeśli nie, dedykuję to słowo Osobie Pana Igora. Zeszłoroczna wróżba na rok się sprawdziła. Dziękuję za dzisiejsze 2 godziny. Do usłyszenia za rok - Tarotmistrzu.
wp