Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Imiennik

Odkryj znaczenie imienia

A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S T U W Z Ż

Sprawdź co oznacza to imię:

Adriana, Adrianna

Pochodzenie i znaczenie

Imię Adriana (pisane także Adrianna) jest żeńską odmianą imienia Adrian. Jednak utworzenie imienia żeńskiego od męskiego zmienia jego charakter.

Charakterystyka imienia Adriana, Adrianna

Okultystyczna analiza imienia Adrianna wskazuje, że kojarzy się ono z zupełnie innym charakterem i życiową drogą niż jego pierwowzór: idący przebojem Adrian. Liczba imienia Adriany wynosi sześć, ale jeżeli będziemy pisać je: Adrianna, liczbą będzie dwa - o bardzo podobnym charakterze. Otóż Adriana to natura skłonna do wygód, kochająca luksus, zbytek, błyskotki i materialne bezpieczeństwo. W pełni zrealizuje się mając dopiero odpowiednie finansowe środki, aby móc kolekcjonować obrazy, biżuterię i rzadkie kamienie. Przyjęcia, kulturalne imprezy, premiery w operze - to z pewnością świat, który każdą Adrianę magnetyzuje. Adriany, które nie znalazły na swej drodze mężczyzny, który by im to wszystko zapewnił, przenoszą swoje ambicje w świat marzeń, złudy i literackiej fikcji, w czym pomocne im są ich uzdolnienia artystyczne, literackie, a także muzyczne. Imię to bowiem z reguły na takie talenty wskazuje.

Zdrobnienia imienia Adriana, Adrianna

Ada

Imię Adriana, Adrianna w innych językach

ang. , wł Adriana, fr. Adrienne

Zapis runiczny imienia Adriana, Adrianna

Runa-a Runa-d Runa-r Runa-i Runa-a Runa-n Runa-a , Runa-a Runa-d Runa-r Runa-i Runa-a Runa-n Runa-n Runa-a

Imię Adriana, Adrianna według astrologów i numerologów

Adriana jest imieniem przeznaczonym głównie dla znaku Byka i dwóch innych, w których silne są wpływy Wenus, czyli dla Wagi i Ryb. Również odpowiednie jest dla młodych dam ze znaku Raka, Skorpiona, a także Lwa. Raczej nie należy uszczęśliwiać nim Panien i Koziorożców ani Baranów.

Planeta

Wenus

Kamień

Turkus

Szczęśliwy dzień

Piątek

Znani imiennicy

Adrianna Biedrzyńska - aktorka, Adrianna Godlewska - aktorka

Pozostałe imiona na literę A

wp
wp
wp