KATEGORIE

Horoskop tygodniowy dla Barana 21.05.-27.05.18 r.

Miłość: Barany w związkach mogą poczuć się przygnębione nadmiarem obowiązków domowych. Na początku tygodnia mogą z tego powodu mieć pretensje do swoich Partnerów. Jednak zamiast powiedzieć, o co im chodzi, zaczną milczeć i czepiać się Partnerów o szczegóły. Na szczęście już od środy ich humor poprawi się i zrozumieją, że zamiast cichych dni, lepsze są romantyczne wieczory z ukochaną osobą. Dzięki temu atmosfera w związku poprawi się a rozmowa o tym, co się działo na początku tygodnia, stanie się pretekstem do pogodzenia się z Partnerem w romantyczny sposób.

Wolne Barany będą pełne optymizmu i doskonały humor ich nie opuści. Dzięki temu zwrócą na siebie uwagę kogoś interesującego.

W weekend będą się dobrze bawiły na imprezach i spotkaniach z przyjaciółmi.

Praca: Na początku tygodnia Barany poczują się przytłoczone nadmiarem obowiązków. Przez to ich humor w pracy będzie nie za dobry a dodatkowo zaczną wątpić we własne siły i talent. Na szczęście to nie potrwa długo i już w połowie tygodnia opanujecie wszystko, tak jak potrzeba. Przy okazji zobaczycie, kto tak naprawdę sprzyja wam w pracy i w razie potrzeby poda pomocną dłoń. A dzięki temu, że na początku tygodnia byłeś Baranie zajęty pracą, unikniesz zamieszania i sporu pomiędzy pracownikami. Ktoś nie wciągnie Cię w swoje problemy. W ogóle w tym tygodniu lepiej obserwować niż samemu, uczestniczyć w firmowych rozgrywkach.

Barany pracujące na własny rachunek również będą bardzo zajęte pracą i mogą mieć nawet jej nadmiar. Pamiętajcie żeby nie brać na siebie za dużo, bo potem może być problem z realizacją zleceń.

Jeżeli szukasz pracy to w tym tygodniu bardziej będziesz skupiony na wysyłaniu CV. Pamiętaj by było ono dopracowane i ciekawe a zwróci na siebie uwagę i możesz zostać zaproszony na rozmowę.

Finanse: W finansach raczej będziesz mieć stabilną sytuację.

Choć szczególnie Panie Baran będą miały ochotę na wydatki związane z urodą i modą. Przez to ich karty kredytowe mogą być mocniej obciążone.

Jednak nie wpłynie to znacząco na ich główne oszczędności i finanse.

Dodatkowo uważajcie na propozycję związane z inwestowaniem. Ktoś ze znajomych może wam zaproponować super inwestycję i pewną. Zanim się zdecydujecie lepiej wszystko sprawdźcie dokładnie. Bo zainwestowanych pieniędzy możecie już nie zobaczyć.

Zdrowie: Barany będą pełne energii i na zdrowie nie będą mogły narzeka. Jedynie na początku tygodnia stres związany z pracą może być dla nich obciążeniem, ale jak opanują sytuację to poczują się dużo lepiej.

Dużo śpijcie, dbajcie o relaks i odpowiednią dietę.

To również dobry tydzień by zadbać o siebie maseczki, masaże i wszystkie zabiegi związane z relaksem i urodą będą cudownie na was działały.

Uważaj tylko by w przypływie energii nie nadwyrężyć pleców i kręgosłupa, bo teraz złapana kontuzja może się długo ciągnąć.