Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
mobilemobile
wp
Lilii Auri

Lilii Auri

Teraz
niedostępny

Praktykuję odczytywanie przekazu z kart klasycznych i Tarota od 1997 roku. To są moje główne narzędzia służące wsparciu klienta oraz dywinacji.  Poza tym oferuję rytuały intencyjne, analizy numerologiczne i astrologiczne, life coaching.    

Człowiek w swojej wędrówce błądzi, potyka się, niejednokrotnie upada... Dosięgają go zagubienie, samotność, lęk. Moim zadaniem jest podać Ci rękę w każdej sytuacji. Nie oceniam, nie moralizuję, CZYTAM Z KART. Obiektywnie, uczciwie, rzetelnie.

Wejdź, porozmawiamy:)!

Zapraszam!

 

Kochani, mam ogromną prośbę :) Zadajecie mi wiele rozbudowanych pytań poprzez sms-y. Musicie wiedzieć, że nie mam możliwości zrobić prognozy, czy też udzielić Wam satysfakcjonującej odpowiedzi tą drogą. Na odpowiedź mam ograniczoną ilość znaków, najczęściej starcza mi ich na półtora zdania... :) Bardzo proszę i zachęcam do zadawania pytań via e-mail. Mogę się wówczas rozpisać i kompleksowo potraktować Wasze zapytania. Możecie także korzystać z kontaktu przez chat, lub telefonicznego (sprawdzajcie grafik, będę tam zamieszczać informację o dostępności usługi telefonicznej). 

Usługi eksperta

Metody: Tarot, Karty klasyczne, Numerologia, Rytuały, Wahadełko

Dziedziny: Miłość i partnerstwo, Twoja przyszłość, Praca i kariera, Finanse

Opinie klientów (101)

2022-09-24 19:16:01
Zostanę tu na zawsze. Pomijając kwestię że sprawdzalność prognoz jest w 100 %, to niesamowicie dobry i ciepły człowiek. Myślałam że tacy ludzie już nie istnieją w dzisiejszym świecie. Pani Lili swoją osobą udowadnia za każdym razem,jak bardzo się myliłam. Dziękuję za to że Pani jest.
2022-09-06 19:15:36
Najlepsza z najlepszych. Pozdrawiam. Będę wracać.
2022-08-26 13:42:17
Najlepsza wrozka! A korzystalam juz w zyciu z wielu. Odkad odkrylam tu Pania Lili wracam caly czas. Niesamowita sprawdzalnosc, trafnosc oceny sytuacji, porady. Sprawdzilo sie nawet to w co juz nie wierzylam, a stalo sie dokladnie tak jak Pani Lili powiedziala. Pomogla mi w bardzo trudnych momentach. Odpowiedzi sa rozbudowane, gleboka analiza. Bardzo mila, empatyczna, inteligentna, z ogromnymi umiejetnosciami wrozenia. Do tego bardzo cierpliwa, co przy mnie pewnie nie jest latwe ????. Bardzo mi Pani pomaga i dziekuje z calego serca ❤️
Odpowiedź eksperta: Uprzejmie dziękuję :)
2022-08-12 19:57:01
Kobieta z sercem na dłoni. Pomimo że ja mam już czasami siebie dość, i wstyd mi za samą siebie, to Pani Lilii zawsze cierpliwa,niesamowicie życzliwa i kochana. Bardzo trafnie przepowiada przyszłość. Jest dla mnie kompletną doradczynią i dobrym człowiekiem. Po prostu. Pani Lilii i jej karty połączone z jej zdolnościami,stanowią sprawdzone i pewne źródło informacji. Uwielbiam. Bezcenna kobieta! Dominika.
2022-07-02 17:44:05
Sprawdzalność na najwyższym poziomie, przy tym niesłychanie inteligentna i ciepła osoba. Nie owija w bawełnę, czyta z kart. Mój osobisty przewodnik.
Odpowiedź eksperta: Dziękuję za zaufanie:)
2022-06-10 14:57:01
Cudowna kobieta!Niesamowite wsparcie duchowe, w moim przypadku sprawdzalność w 100 %. Pani Lili jest jak słońce które rozświetla ponure chmury życia. Jestem stałą "pacjentką ". Pozdrawiam wszystkich i zachęcam do kontaktu z tą niesamowitą kobietą. Domi.
2022-06-07 15:49:01
2022-06-03 21:56:05
Bardzo, bardzo dziękuję. Jest Pani niesamowita. Wszystko powoli zaczyna się sprawdzać. Bardzo polecam
wp