KATEGORIE

Horoskop tygodniowy dla Lwa 21.05.18 r. - 27.05.18 r.

Miłość: Lwy będą miały etap zaborczości w związku wobec Partnera.

Każda osoba, która dłużej porozmawia z ich Partnerem, albo się miło uśmiechnie od razu będzie na indeksie. Oberwie się również ich Partnerom, choć zupełnie bez powodu. Bo wobec ich zachowania i postępowania raczej nie będzie wątpliwości.

Nie dopuść Lwie by sytuacja się zaogniła, a już koło środy twoje emocje zaczną opadać i poczujesz się swobodniej.

Twój Partner też to zauważy i zaczniecie być dla siebie milsi i bardziej wyrozumiali. A pod koniec tygodnia wspólnie wymyślicie jak odświeżyć łączące wasz uczucia i pomyślicie o romantycznym weekendzie tylko we dwoje.

Wolne Lwy mogą mieć szczęście do podrywaczy. Do osób, które są zainteresowane tylko spotkaniem na jedna noc i nic poza tym.

Ale dzięki temu, że wasza intuicja będzie działała doskonale, unikniecie niezręcznych sytuacji w przyszłości.

Praca: Nie samą praca człowiek żyje i to powinno być dla was ważne motto w tym tygodniu.

Dlaczego? Bo będziecie tytanami pracy. Wykonacie swoje zadania szybko i dobrze, zaczniecie innym narzucać tempo, a nawet doradzać nieproszeni.

Przez to ktoś w pracy może podziałać za waszymi plecami i zrobić wam tyły albo u szefa albo u kolegów.

Dlatego zachowajcie umiar i pamiętajcie, że nie każdy może wam dotrzymać tempa.

Koło piątku możesz poczuć się zmęczony atmosferą wokół siebie w pracy. Wtedy porozmawiaj z osobami, na które zawsze mogłeś liczyć Lwie a one pomogą Ci spojrzeć na wszystko z innej perspektywy.

Finanse: Nie tobie będą w głowie wydatki na przyjemności lub zbędne rzeczy.

W tym tygodniu sam sobie narzucisz żelazna dyscyplinę w finansach i wydatkach. Ograniczysz się tylko do tego, co konieczne i niezbędne, a reszta zostanie odłożona na później.

Zaczniesz się zastanawiać nad swoją przyszłością finansową, a może założysz dodatkowy filar emerytalny by zaoszczędzić. Twoje myśli będą krążyły wokół tego, co zrobić by zreorganizować wydatki i zmaksymalizować zyski.

Jednak podjęcie dodatkowego zajęcia nie będzie Ci w głowie.

Zdrowie: Regularny sen, zdrowy tryb życia, wyjcie do kosmetyczki lub fryzjera to dla Ciebie Lwie teraz będzie dobre i sprawi Ci przyjemność.

Unikaj osób, które mogą wywołać chaos w twoim życiu i naucz się odmawiać pomocy dalszej rodzinie. Nie każdy, kto tak mówi naprawdę jej potrzebuje.

Unikaj nadmiaru kawy i innych napojów z dużą jej zawartością.

Jak odpoczniesz i wyśpisz się to od razu poczujesz się seksowny i zrelaksowany, a jak przestaniesz zamartwiać się nadmiarem problemów innych osób od razu zrobi Ci się lżej na duszy.