Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
mobilemobile
wp
Mepset

Mepset

Teraz
niedostępny

Witam serdecznie Was wszystkich. Czasami kazdy ma mnóstwo pytań, czasami nie każdy potrafi je zadać, czasami ktoś boi się odpowiedzi na zadane pytania. Ja jestem tutaj po to, żeby Was wysłuchać, poznać Was i wasze troski, problemy. Opowiadacie mi o swoich pragnieniach i marzeniach, a ja przedstawiam Wam opcje, z których będziecie mogli skorzystać.

Do Waszej strefy duchowej podchodzę indywidualne, wsłuchuje się w Wasz rytm istnienia  zagldam do najbardziej skrytych myśli. Nie musicie sami przechodzić przez etapy, w których nikt nie chciałby pozostać sam.

Pozdrawiam Was i zapraszam :)

~ Mephseth

Usługi eksperta

Metody : Jasnowidzenie, Wahadełko, Czytanie ze zdjęcia, Runy, Astrologia, Oczyszczanie

Dziedziny : Wsparcie duchowe, Rozwój duchowy, Twoja przyszłość, Miłość

Opinie klientów (10)

2022-12-23 20:06:53
Dziękuję za wszystko ☺️ wspaniały Doradca
2022-11-24 09:22:36
Duża wiedza, umiejetność nawiązania z klientem relacji. Nie neguje ich problemów, znakomity poziom komunikacji. Na najwyższym Mistrzowskim poziomie.
Odpowiedź eksperta: Nie sposób dziękować za coś czego nie widać, jednak ja czuję tą opinię i jej przekaz, dlatego dziekuję - kolejny już raz za pozwolenie mi na wejście w ten prywatny świat :) Sciskam i zapraszam :)
2022-10-28 21:13:57
Dziękuję że Pan jest i że się Pan mną opiekuje :)
2022-10-27 08:16:36
Wspaniały człowiek. Polecam.
Odpowiedź eksperta: Witam i ogromnie Pani dziękuję :) Oprócz tego, ze jest mi dobrze z tym, że nie jest Pani sama to dodatkowo cieszę się, że Pani mnie tak postrzega:) Dziękuję i do kolejnej rozmowy :)
2022-09-26 12:51:23
Bardzo mądry doradca. zwrócił mi uwage na rzeczy, których nie widzialam i dokładnie wytłumaczył. Na pewno jeszcze wróce po poradę.
Odpowiedź eksperta: Każde słowo, każdy wyraz, który jest potwierdzeniem wizji, jest dla mnie najcenniejszy :) Z serca dziękuję za wyrażenie swojego zdania i za to, że także od Pani dostałem szansę. Gorąco pozdrawiam.
2022-08-18 11:06:28
Przemiła rozmowa i duzo bardzo ważnych wskazówek :))) będę wracać, na pewno! :D
Odpowiedź eksperta: Bardzo Pani dziękuję za ważne dla mnie słowa, dziękuję za wizytę i bedę gdy Pani będzie mnie potrzebowała.
2022-08-11 08:26:38
Mial pan rację, rozmowa przebiegła bardzo pomyślnie. Bardzo dziękuję za pomoc, to nie pierwszy raz, kiedy mogę potwierdzić pana umiejętności, doskonałą interpretację i fachowe porady. Do następnego razu :)
Odpowiedź eksperta: Na rękach niosę dla Pani podziękowania za to, ze zdecydowała się Pani porozmawiać ze mną. Pokornie dziękuję także za wystawinie opinii i chęć powrotu. Życzę miłego i słonecznego dnia.
2022-07-26 16:57:18
Wspaniały człowiek. Wielka wiedza i empatia.
Odpowiedź eksperta: Czuję się zawstydzony :) Dziękuję bardzo za takie postrzeganie mnie, za to że mogę słuchać i uczestniczyć w tym co jest tak ważne:) Pozdrawiam!
2022-07-20 08:43:35
To bylo moje pierwsza rozmowa, bardzo zdziwił mnie pana talent I umiejętności, doskonała interpretacja oraz zaangażowanie. Już wiem, że nieraz się spotkamy ;) bardzo dziękuję za tamtą rozmowę.
Odpowiedź eksperta: Jest mi bardzo miło, że dała mi Pani szanse :) To dla mnie bardzo dużo znaczy. Dziękuję także za budujący komentarz :)
wp