Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
mobilemobile
wp
Mepset

Mepset

Teraz
niedostępny

Witam serdecznie Was wszystkich. Czasami kazdy ma mnóstwo pytań, czasami nie każdy potrafi je zadać, czasami ktoś boi się odpowiedzi na zadane pytania. Ja jestem tutaj po to, żeby Was wysłuchać, poznać Was i wasze troski, problemy. Opowiadacie mi o swoich pragnieniach i marzeniach, a ja przedstawiam Wam opcje, z których będziecie mogli skorzystać.

Do Waszej strefy duchowej podchodzę indywidualne, wsłuchuje się w Wasz rytm istnienia  zagldam do najbardziej skrytych myśli. Nie musicie sami przechodzić przez etapy, w których nikt nie chciałby pozostać sam.

Pozdrawiam Was i zapraszam :)

~ Mephseth

Usługi eksperta

Metody: Jasnowidzenie, Wahadełko, Czytanie ze zdjęcia, Runy, Astrologia, Oczyszczanie

Dziedziny: Wsparcie duchowe, Rozwój duchowy, Twoja przyszłość, Miłość i partnerstwo

Opinie klientów (6)

2022-09-26 12:51:23
Bardzo mądry doradca. zwrócił mi uwage na rzeczy, których nie widzialam i dokładnie wytłumaczył. Na pewno jeszcze wróce po poradę.
2022-08-18 11:06:28
Przemiła rozmowa i duzo bardzo ważnych wskazówek :))) będę wracać, na pewno! :D
Odpowiedź eksperta: Bardzo Pani dziękuję za ważne dla mnie słowa, dziękuję za wizytę i bedę gdy Pani będzie mnie potrzebowała.
2022-08-11 08:26:38
Mial pan rację, rozmowa przebiegła bardzo pomyślnie. Bardzo dziękuję za pomoc, to nie pierwszy raz, kiedy mogę potwierdzić pana umiejętności, doskonałą interpretację i fachowe porady. Do następnego razu :)
2022-07-26 16:57:18
Wspaniały człowiek. Wielka wiedza i empatia.
Odpowiedź eksperta: Czuję się zawstydzony :) Dziękuję bardzo za takie postrzeganie mnie, za to że mogę słuchać i uczestniczyć w tym co jest tak ważne:) Pozdrawiam!
2022-07-20 08:43:35
To bylo moje pierwsza rozmowa, bardzo zdziwił mnie pana talent I umiejętności, doskonała interpretacja oraz zaangażowanie. Już wiem, że nieraz się spotkamy ;) bardzo dziękuję za tamtą rozmowę.
Odpowiedź eksperta: Jest mi bardzo miło, że dała mi Pani szanse :) To dla mnie bardzo dużo znaczy. Dziękuję także za budujący komentarz :)
2022-07-18 07:44:27
Cudowny człowiek. Bardzo wnikliwa i szczegółowa analiza, wszystko się zgadza, jestem pod ogromnym wrażeniem Pana talentu i polecam każdemu. Dziękuję serdecznie
Odpowiedź eksperta: Bardzo serdecznie dziękuję Pani za poświęcony czas i wpuszczenie mnie do Pani życia :) Dziękuję za miłe słowa.
wp