Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Waga 24.09 - 22.10

Przyjemności

Osoba urodzona pod znakiem Wagi potrzebuje czuć się doceniona i kochana. Wagi są wrażliwe i lubią być komplementowane, ale wiedzą też, jak docenić drobne przyjemności w życiu. Najlepszym sposobem na sprawienie przyjemności osobie urodzonej pod znakiem Wagi jest sprawienie, by czuła się kochana. Wagi uwielbiają być rozpieszczane, więc jeśli jesteś w związku z Wagą, upewnij się, że wie ona, jak wiele dla Ciebie znaczy.

Wagi lubią też dobrze się bawić, więc powinnaś upewnić się, że uwzględnisz swoją przyjaciółkę Wagę w planach na wieczorne wyjście do klubu. Są dobre w robieniu żartów i potrafią rozładować nawet najbardziej nieprzyjemną atmosferę. Jeśli potrzebujesz akurat kogoś, kto miałby rozweselić twój dzień, spróbuj porozmawiać z Wagą o czymś zabawnym!

Aby zadowolić osobę urodzoną pod znakiem Wagi, powinieneś być dobrym słuchaczem. Wagi są znane z tego, że skromnie wyrażają własne uczucia oraz są ciche i powściągliwe. Aby poczuć się naprawdę swobodnie, potrzebują kogoś, kto może ich słuchać bez przerywania i osądzania.

Wago, masz tendencję do bycia bardzo ambitną, więc potrzebujesz kogoś, kto będzie wspierał Twoje marzenia i cele bez próby powstrzymywania Cię lub mówienia Ci, czego nie dasz rady osiągnąć. Zrób sobie sama przyjemność i ogranicz kontakty z tymi, którzy podcinają Ci skrzydła.

ZNAK ZODIAKU A...

wp
wp
wp