KATEGORIE

Horoskop tygodniowy dla Panny 21.05-27.05.18 r.

Miłość: Uporządkowane Panny pozwolą sobie na spontaniczność w związkach. Zamiast sprzątać i porządkować mieszkanie zaproponują Partnerowi spontaniczne wyjście na całą noc, lub nagły wyjazd na łono natury w środku tygodnia. Zaskoczą tym swoich Partnerów i nie za bardzo będą oni wiedzieli jak z tym postąpić.

A będzie to dla nich ciężki orzech do zgryzienia, bo jeżeli nie zgodzą się na waszą propozycję to możecie poczuć się urażone i zaczniecie ciche dni.

Na szczęście wasz Partner wyczuje wasz nastrój i raczej chętnie się do was przyłączy a nawet jak nie będzie mógł zrealizować twoich szalonych pomysłów, to porozmawiacie razem i znajdziecie wspólny kompromis, który zadowoli obie strony i da wam wiele przyjemności.

Wolne Panny postanowią zmienić taktykę szukania partnera. Zaczną zamieszczać swoje profile na różnych portalach i poproszą znajomych o informację czy nie znają wolnych ciekawych osób.

Dzięki temu pod koniec tygodnia może im się trafić ciekawa randka.

Praca: Tu będziesz mieć okazję by pokazać się z najlepszej strony. Jest szansa, że szef powierzy Ci rolę lidera w zespole a nawet da kierownictwo nad ciekawym projektem.

Co prawda nie obejdzie się bez paru marud w grupie, ale poradzisz sobie z nimi doskonale i zrobisz dobre wrażenie nie tylko na szefie, ale i na współpracownikach.

Mimo, że tydzień w pracy będzie dla ciebie wyczerpujący to da Ci jednak dużo satysfakcji i w weekend z zadowoleniem stwierdzisz, że nie tylko dałaś sobie Panno świetnie rade, ale nabrałaś ochoty na więcej takich doświadczeń.

Pilnuj tylko w pracy papierów by nic się nie zapodziało, bo jak teraz coś zniknie to potem będzie ciężko to wszystko odkręcić w dokumentach.

Finanse: Panny dokładnie przejrzą swoje oszczędności pod kątem ile mogą zainwestować w swój rozwój zawodowy. Zaczną nawet myśleć nad dodatkowymi studiami lub kursami zawodowymi.

Jednak zanim wydadzą na nie pieniądze, to dokładnie wszystko sprawdzą i przeliczą kilka razy.

Poza tym w tym tygodniu nie szykują się im większe wydatki ani większe zyski.

Jednak tu też Panny powinny zwrócić większą uwagę na rachunki i raty. Żeby coś nie umknęło ich uwadze. To dobry czas na uporządkowanie płatności i zrobienie porządku w dokumentacji finansowej.

Zdrowie: Tu uważaj Panno by dobre samopoczucie nie osłabiło twej czujności.

Jeżeli bierzesz regularnie leki to nie odstawiaj ich tylko dlatego, że wydaje ci się, że jest już dobrze.

Dbaj o ruch na świeżym powietrzu i odpowiedni relaks a zobaczysz, że dobre samopoczucie utrzyma się cały tydzień.

Pij też dużo wody, aby odpowiednio nawodnić organizm, a panie mogą teraz robić zabiegi na poprawę kondycji skóry twarzy, maseczki, peelingi i inne zabiegi teraz będą najskuteczniejsze.