Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Karta Tarota na tydzień 23.01 - 29.01.2023 to Królowa Kielichów

Karta Tarota na tydzień 23.01 - 29.01.2023 to Królowa Kielichów

Królowa Kielichów to przede wszystkim głęboka emocjonalność. To wrażliwość, empatia, dobroduszność, ale również prawdziwe, głębokie uczucia miłości. Królowa Kielichów nigdy nie udaje swoich uczuć. A jednocześnie nie potrafi ich ukryć. Uczucia z niej wypływają. I to przede wszystkim te pozytywne uczucia. Wyrozumiałość wobec innych, łagodzenie konfliktów, dochodzenie do kompromisu. Prawienie i przyjmowanie komplementów. Dobry nastrój, optymistyczne nastawienie do świata i ludzi. Karta mówi o potrzebie niesienia pomocy. Pomoc, którą możemy komuś ofiarować bądź wsparcie, którego ktoś udzieli nam. No i oczywiście czas dla miłości. Chodzenie na randki, zakochiwanie się, pielęgnowanie relacji partnerskiej. Dbanie o potrzeby drugiej połowy, jak i innych, bliskich ludzi

Ten tydzień będzie na pewno bardzo emocjonalnym tygodniem. Będziemy bardzo wrażliwi – i oby nie przewrażliwieni. To czas, w którym łatwo będzie w nas uderzyć i nas zranić, bowiem nasze uczucia będą na wierzchu. Możemy całkiem nieświadomie odkryć przed innymi swoje słabe punkty. Ale... Nie będziemy popadać w negatywizm. Zwłaszcza, że Królowa Kielichów to bardzo optymistyczna karta. Będziemy więc odkrywać te pozytywne uczucia i emocje. Będziemy zdecydowanie bardziej wyrozumiali wobec innych w swoim otoczeniu. Ważna będzie dla nas atmosfera panująca dookoła nas. Będziemy robili wszystko, co w naszej mocy, by była ona pozytywna i ciepła.Dzięki empatii, która będzie nam w tym tygodniu towarzyszyć, będziemy podatni na wychwytywanie emocji innych ludzi. Zwłaszcza tych, którzy są smutni, którzy mają jakiś problem. Możemy teraz przyciągać osoby, które potrzebują wsparcia. Bo właśnie my będziemy w tym tygodniu osobami, które tego wsparcia będą mogły dostarczyć. Zwłaszcza, jeśli ktoś będzie potrzebował wsparcia duchowego – tego, by zostać wysłuchanym. Rozejrzyjmy się więc po swoim otoczeniu i sprawdźmy, czy ktoś nie potrzebuje porozmawiać o swoim problemie. Wysłuchajmy, ale nie oceniajmy.Nie bądźmy też wyrywni do dawania komuś rad. Chyba, że ktoś naprawdę nas o to poprosi. Przy karcie Królowej Kielichów trzeba przypomnieć, że nie pomożemy nikomu na siłę. Nie starajmy się więc narzucać ze swoją pomocą tam, gdzie owa pomoc jest odrzucana. Nie każdy jest na pomoc gotowy. Ale też nasza pomoc nie zawsze jest tym, czego danej osobie teraz potrzeba. Pamiętajmy o tym. Wyjdźmy z pomocną dłonią, ale nie obrażajmy się, gdy ktoś ją odrzuci.Ten tydzień będzie też bardzo pomyślny jeśli chodzi o sferę uczuciową. Królowa Kielichów oznacza gotowość do zakochania się, gotowość do rozpoczęcia budowy zdrowej i udanej relacji partnerskiej. Może to być właśnie ten czas, kiedy serce zabije szybciej. Karta ta zapowiada randki i flirty, które mogą być wstępem do budowania czegoś poważniejszego i długotrwałego. Ale to też dbanie o relację, która już trwa. Podejmowanie inicjatyw, które na nowo rozbudziłyby uczucia i namiętność w stałym związku.

AUTOR ARTYKUŁU

Wróżbita Mateusz Algiz

Wróżbita Mateusz Algiz

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
wp
wp