Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Wróżbita Mateusz Algiz

Wróżbita Mateusz Algiz
niedostępny
5

O mnie

Witaj,

Nazywam się Mateusz Algiz. Mój pseudonim pochodzi od nazwy jednej z najsilniej działających run, która odpowiada za ochronę, bezpieczeństwo i wsparcie. 

W swojej pracy posługuję się głównie kartami Tarota, które są obecne w moim życiu od wielu lat. Dzięki ich szerokiej symbolice potrafię rozwiązać wiele problemów i pomóc Ci w podjęciu trudnych decyzji. Dodatkowo zajmuję się także kartami Anielskimi, kartami Lenormand oraz Numerologią. 
Moje odpowiedzi są przede wszystkim konkretne. Dzięki temu masz pewność, że otrzymasz wartościową poradę i konkretne informacje, które pomogą Ci podjąć odpowiednie działanie, tak aby uzyskać jak najlepszy efekt.

Doradzam we wszystkich sferach życiowych. Możesz zadać mi każde pytanie, które Cię trapi. Nie ma dla mnie głupich czy mniej ważnych pytań - jeżeli dana sprawa jest ważna dla Ciebie, tak samo ważna jest dla mnie. Zapewniam pełną poufność i dyskrecję, możesz zwrócić się do mnie z każdym swoim problemem.

Do każdego człowieka podchodzę z szacunkiem, empatią i tolerancją. Nigdy nie oceniam - jestem tu po to, żeby Ci pomóc. 

W życiu nie ma przypadków - Twoja obecność tutaj także nie jest przypadkowa. Jeżeli potrzebujesz wróżby, porady z kart, rozmowy lub wsparcia duchowego - skontaktuj się ze mną.

Wróżbita Mateusz Algiz

Wróżby

Język wróżenia: Polski

Kategorie: Sennik, Runy, Tarot, Sex horoskop, Horoskop, Karty Lenormand, Karty Anielskie, Biała Magia, Numerologia, Horoskop tygodniowy, Cyfrologia, Talizmany, Masaż, Imiennik, Horoskop partnerski, Horoskop numerologiczny, Horoskop miłosny, Wróżby Andrzejkowe, Horoskop urodzeniowy, Kojarzenie Par, Horoskop dzienny, Sławni ludzie, Odcienie męskości, Numerologia dla firm, Wróżba weekendowa, Wróżba dla biznesmenów, Horoskop andrzejkowy, Miłosne talizmany, Wibracja imienia

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Samopoczucie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Statystyki

Ostatno online:
Ilość rozmów na chacie: 788
Ilość rozmów przez email: 71
Ilość rozmów przez smschat: 2409
Ilość rozmów przez telefon: 662
Ilość rozmów przez 700: 275
Ilość spotkań w saloniku wróżb: 0

Opinie (26)

2021-05-11 14:36:01
5
Niezwykły człowiek i niezwykły jego dar. Bardzo dziękuję za serdeczność, uwagę i życzliwość. Pięknie i mądrze czyta karty, podsuwając dobre rady. Wiem, że dobre, bo to zmiany i wiedza, których potrzebuję.
Odpowiedź eksperta: Serdecznie dziękuję za tak miłe słowa. Pozdrawiam ciepło i życzę samych pomyślności.
2021-04-29 10:39:10
5
Szybka i wyczerpująca temat odpowiedź, która pokrywa się z prawdą. Potwierdził Pan moje przypuszczenia. Dziękuje za szczerą wróżbę
Odpowiedź eksperta: Cieszę się, że mogłem pomóc. Wszystkiego dobrego :)
2021-04-26 22:06:15
5
Właściwy człowiek we właściwym miejscu. Polecam tego Eksperta z pełnym przekonaniem.
Odpowiedź eksperta: Dziękuję za słowa uznania.
2021-04-17 20:56:12
5
Powiem krótko i treściwie: jeżeli ktokolwiek szuka profesjonalisty, który mam wrażenie przez dar ogromnej empatii daje poczucie, ze każde pytanie jest ważne i zasadne; człowieka, który swoim darem i umiejętnościami podnosi na duchu i co najważniejsze szczerze mówi prawdę; człowieka, który w kartach dostaje trafne tezy i odpowiedzi - to nie ma lepszego! Ostrzegam jednak - rozmowy z Mateuszem uzależniają :)
Odpowiedź eksperta: To piękne uczucie móc przeczytać takie słowa. Powodują ciepło na serduchu, budują, upewniają i motywują. Bardzo, bardzo dziękuję!
2021-03-24 20:07:30
5
Jest Pan niesamowity! Wróżba sprawdziła się nawet odnośnie tego konkretnego szczegółu, o którym Pan powiedział. Jestem pod ogromnym wrażeniem Pana talentu. Dziękuje serdecznie i na pewno jeszcze nie raz powrócę.
Odpowiedź eksperta: Bardzo dziękuję za miłe słowa. Cieszę się, że pomyślny obraz z kart się wypełnił.
2021-03-22 13:05:32
5
Bardzo polecam rozmowę z panem Mateuszem!
Odpowiedź eksperta: Dziękuję :)
2021-03-10 20:03:14
5
Dziękuję za poradę. Sprawdziło się to, co przeczytał Pan w kartach.
Odpowiedź eksperta: Dziękuję za rekomendację. Życzę pomyślności w dalszym etapie.
2021-02-20 00:48:37
5
Jak zawsze bardzo trafnie.
Odpowiedź eksperta: Dziękuję :)
wp