Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
mobilemobile
wp
Wróżbita Mateusz Algiz

Wróżbita Mateusz Algiz

Teraz
niedostępny

Doradztwem ezoterycznym zajmuję się od 12 lat. By rozwiązywać ludzkie problemy, znajdować rozwiązania i odpowiedzi, korzystam głównie z kart Tarota. Te, jak żadne inne potrafią trafić w sedno sprawy. Dzięki nim mogę dogłębnie przeanalizować Twoją sytuację i przekazać Ci pomocne informacje czy wskazówki. Dodatkowo zajmuję się czytaniem kart Lenormand, kart Anielskich, analizą numerologiczną oraz wspieraniem energią Run i Aniołów.
Do każdego człowieka podchodzę z szacunkiem, empatią i tolerancją. Nie bój się pytać, nigdy nikogo nie oceniam – jestem tutaj po to, by Ci pomóc. Każde Twoje pytanie jest dla mnie ważne. Skorzystaj z mojej intuicji i wiedzy, by rozświetlić kwestie, które Cię nurtują.

Usługi eksperta

Metody: Tarot, Karty lenormand, Numerologia, Karty anielskie, Runy, Karty wyrocznie

Dziedziny: Miłość i partnerstwo, Praca i kariera, Wsparcie duchowe, Finanse, Twoja przyszłość, Rozwój duchowy, Rodzina i przyjaciele, Wróżby ogólne

Opinie klientów (168)

2022-09-25 15:59:41
Oczywiście że 5 to nawet za mało,Pan Mateusz ma ogromny dar,wiele razy sprawdzał dla mnie różne aspekty życia,muszę stwierdzić że bezbłędnie,bardzo trafne informacje, dziękuję zawsze będę wracać
2022-09-25 14:29:25
Bardzo panu dziękuję, to działa, po otrzymamiu pana mejla nabrałam siły i pewności siebie. Udało mi się znaleźć ten bodziec, który pozwolił mi wstać, otrzepać się z kurzu i ruszyć dalej. Dzięki tej wróżbie, wiem, że bycie silnym i pójście dalej, nie oznaczać zniknięcia wszystkich problemów, oznacza natomiast to, że masz w sobie siłę, aby pokonać te wszystkie problemy, znajdując najlepsze rozwiązanie, tak aby nie ranić ani siebie, ani innych. Bardzo dziękuję za wszystkie aniołki, podpowiedzi, pomoc, wróżby oraz interpretację. Po raz kolejny słowa uznania i podziwu dla pana talentu i umiejętności, zawsze miłych słów oraz tej niesamowite pozytywnej energii i optymistycznego usposobienia.
2022-09-24 13:30:57
Dzięki aktualnej promocji, skorzystałam z wróżby "Przełom", wyjątkowa, bardzo pozytywna i pełna pozytywnej energii. Doskonale zinterpretował Pan sytuację. Jak zawsze, jestem pod olbrzymim wrażeniem pana umiejętności, talentu i doskonałości. Tak jak pisałam, cudowna wiadomość, która pozwala radośnie i z wiarą spojrzeć w przyszłość. Dziękuję za wskazanie sytuacji na które powinnam uważać oraz porad. Idąc z "Aniołkami" oraz pana radami.... moje życie zmienia się na lepsze każdego dnia.
2022-09-10 23:21:01
Wróżbita Mateusz potrafi w delikatny i subtelny sposób powiedzieć nam co nas czeka. Jego umiejętności są niesamowite a przekaz ma charakter wskazówki jakie kroki warto podjąć aby polepszyć lub załagodzić sytuacje w której się znaleźliśmy.
2022-09-03 12:02:48
Panie Mateuszu, cudowny aniołek. Po tym bardzo "odpoczynkowym" sierpniu, przyszedł czas na kolejny krok do przodu :) od razu dzisiaj podążyłam zgodnie z radą aniołka i zrobilam to co pan wskazał, teraz nam nadzieję że uda mi się osiągnąć wskazany cel. Bardzo dziękuję za pana wróżbę, dają doskonałe rady i pozwalają iść zawsze do przodu. <3 <3 <3
2022-08-25 23:16:51
Bardzo trafne i realne czytanie. Czuć, że Pan Mateusz ma dużą wiedzę i talent. Polecam i warto skorzystać z pomocy tego eksperta :)
2022-08-05 15:22:08
Jak zawsze bardzo owocna rozmowa, bardzo dziękuję za doskonałe rady. Za wyjątkowe wskazówki i doskonałą interpretację sytuacji. Jest Pan doskonałym terapeutą, który poza 100% trafnymi radami, zawsze wysyła mnóstwo pozytywnej energii. Gorąco polecam wszystkim.
2022-08-03 23:30:25
Bardzo dziękuję za sierpniowego aniołka, muszę przyznać, że czytając go moje serce nabrało radości i pewności siebie. Nie spodziewałam się tak cudiwnej podpowiedzi. Muszę przyznać, że zawsze starałam się postępować zgodnie z pana radami (czyli radami, które płyną z kart) teraz wiem że było warto! Bardzo dziękuję za tę cudowną wiadomość:) I za tę wszystkie wczesnie rady, które z pewnością pomogły dojść do tego momentu <3 <3 <3
wp