Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Wróżbita Mateusz Algiz

Wróżbita Mateusz Algiz
zajęty
5

O mnie

Witaj,

Nazywam się Mateusz Algiz. Mój pseudonim pochodzi od nazwy jednej z najsilniej działających run, która odpowiada za ochronę, bezpieczeństwo i wsparcie. 

W swojej pracy posługuję się głównie kartami Tarota, które są obecne w moim życiu od wielu lat. Dzięki ich szerokiej symbolice potrafię rozwiązać wiele problemów i pomóc Ci w podjęciu trudnych decyzji. Dodatkowo zajmuję się także kartami Anielskimi, kartami Lenormand oraz Numerologią. 
Moje odpowiedzi są przede wszystkim konkretne. Dzięki temu masz pewność, że otrzymasz wartościową poradę i konkretne informacje, które pomogą Ci podjąć odpowiednie działanie, tak aby uzyskać jak najlepszy efekt.

Doradzam we wszystkich sferach życiowych. Możesz zadać mi każde pytanie, które Cię trapi. Nie ma dla mnie głupich czy mniej ważnych pytań - jeżeli dana sprawa jest ważna dla Ciebie, tak samo ważna jest dla mnie. Zapewniam pełną poufność i dyskrecję, możesz zwrócić się do mnie z każdym swoim problemem.

Do każdego człowieka podchodzę z szacunkiem, empatią i tolerancją. Nigdy nie oceniam - jestem tu po to, żeby Ci pomóc. 

W życiu nie ma przypadków - Twoja obecność tutaj także nie jest przypadkowa. Jeżeli potrzebujesz wróżby, porady z kart, rozmowy lub wsparcia duchowego - skontaktuj się ze mną.

Wróżbita Mateusz Algiz

Wróżby

Język wróżenia: Polski

Kategorie: Sennik, Runy, Tarot, Sex horoskop, Horoskop, Karty Lenormand, Karty Anielskie, Biała Magia, Numerologia, Horoskop tygodniowy, Cyfrologia, Talizmany, Masaż, Imiennik, Horoskop partnerski, Horoskop numerologiczny, Horoskop miłosny, Wróżby Andrzejkowe, Horoskop urodzeniowy, Kojarzenie Par, Horoskop dzienny, Sławni ludzie, Odcienie męskości, Numerologia dla firm, Wróżba weekendowa, Wróżba dla biznesmenów, Horoskop andrzejkowy, Miłosne talizmany, Wibracja imienia

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Samopoczucie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Statystyki

Ostatno online:
Ilość rozmów na chacie: 484
Ilość rozmów przez email: 49
Ilość rozmów przez smschat: 1780
Ilość rozmów przez telefon: 372
Ilość rozmów przez 700: 188
Ilość spotkań w saloniku wróżb: 0

Opinie (18)

2021-02-20 00:48:37
5
Jak zawsze bardzo trafnie.
Odpowiedź eksperta: Dziękuję :)
2021-02-08 23:57:15
5
Rozmowy z panem Mateuszem mogę podsumować takim cytatem :)"Wróci słońce — myślał Muminek, podniecony. — Koniec z ciemnościami, koniec z samotnością. Będzie można usiąść sobie na werandzie i pogrzać plecy...". Wspaniały ,pełen niesamowitej energii wróżbita Bardzo bardzo polecam Pana Mateusza !!
Odpowiedź eksperta: Wow, przepiękna dawka optymizmu! Z szerokim uśmiechem ogromnie dziękuję! :)
2021-01-30 02:31:26
5
Jestem zachwycona rozmowa z tym Ekspertem. Bardzo szeroka i wnikliwa analiza mojej sprawy, odpowiedzi eksperta wręcz przerastały moje oczekiwania. Będę wracać to z pewnością :)
Odpowiedź eksperta: Wielkie dzięki za tak miłe słowa. Wszystkiego dobrego :)
2021-01-01 23:36:21
5
Za ciepłe słowo wsparcia a co do wróżby, to niech się dzieje:-):-)
Odpowiedź eksperta: Niech się spełnia to, co dobre :)
2020-12-22 01:29:24
5
Bardzo dziękuję za miłe słowo, które rzadko słyszę. Bardzo dziękuję za zwrócenie uwagi,by w końcu zadbać o siebie i swoją duszę. Bardzo dziękuję,że nie jest Pan nakierowany tylko i wyłącznie na cyferki! Bardzo dziękuję! Czuję,że choć nie mam wsparcia dookoła to mogę do Pana się zwrócić i zamiast pogardy usłyszę słowa krzepy. Bardzo dziękuję!!!
Odpowiedź eksperta: Bardzo dziękuję za ten miły komentarz. Wiem, że za sprawą Pani świadomości, wszystko powoli uda się Pani poukładać. Samych pomyślności!
2020-11-28 12:20:04
5
Dziękuję za niezwykle trafne uwagi dotyczące kwestii teraźniejszych :). Co do przyszłości zobaczymy, bo ponoć jej wersje są rożne i widać jedną z nich. Aczkolwiek ta wygląda nie najgorzej, więc niech się spełni :).
Odpowiedź eksperta: Dziękuję :) W kwestii przyszłości - oczywiście swój scenariusz piszemy sami. Karty pomagają ułożyć go w taki sposób, aby każdy poszczególny "akt" przynosił happy-end. I tego też Pani życzę :)
2020-11-22 16:37:08
5
Bardzo dziękuję za czas poswiecony i wnikliwe napisanie co Pan widzi w kartach. Ma Pan dużo racji i dało mi do myslenia. Dziękuję ślicznie i wszystkiego dobrego dla Pana.
Odpowiedź eksperta: Bardzo dziękuję. Również życzę wszystkiego dobrego :)
2020-11-21 11:12:00
5
Musze powiedziec ze mimo tego ze nie to co chcialam uslyszec to strzal w dziesiatke w sytuacje Bardzo polecam I napewno bede wracac Slicznie panu dziekuje
Odpowiedź eksperta: Czasami zdarza się tak, że to, co wydaje Nam się być tym, czego chcemy i do czego dążymy, nie jest dla nas korzystne. A wróżba winna Nam to uświadomić. Bardzo się cieszę, że Pani się udało. Pozdrawiam ciepło i życzę wszystkiego dobrego :)