Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Wróżbita Mateusz Algiz

Wróżbita Mateusz Algiz
dostępny
5

O mnie

Witaj,

Nazywam się Mateusz Algiz. Mój pseudonim pochodzi od nazwy jednej z najsilniej działających run, która odpowiada za ochronę, bezpieczeństwo i wsparcie. 

W swojej pracy posługuję się głównie kartami Tarota, które są obecne w moim życiu od wielu lat. Dzięki ich szerokiej symbolice potrafię rozwiązać wiele problemów i pomóc Ci w podjęciu trudnych decyzji. Dodatkowo zajmuję się także kartami Anielskimi, kartami Lenormand oraz Numerologią. 
Moje odpowiedzi są przede wszystkim konkretne. Dzięki temu masz pewność, że otrzymasz wartościową poradę i konkretne informacje, które pomogą Ci podjąć odpowiednie działanie, tak aby uzyskać jak najlepszy efekt.

Doradzam we wszystkich sferach życiowych. Możesz zadać mi każde pytanie, które Cię trapi. Nie ma dla mnie głupich czy mniej ważnych pytań - jeżeli dana sprawa jest ważna dla Ciebie, tak samo ważna jest dla mnie. Zapewniam pełną poufność i dyskrecję, możesz zwrócić się do mnie z każdym swoim problemem.

Do każdego człowieka podchodzę z szacunkiem, empatią i tolerancją. Nigdy nie oceniam - jestem tu po to, żeby Ci pomóc. 

W życiu nie ma przypadków - Twoja obecność tutaj także nie jest przypadkowa. Jeżeli potrzebujesz wróżby, porady z kart, rozmowy lub wsparcia duchowego - skontaktuj się ze mną.

Wróżbita Mateusz Algiz

Wróżby

Język wróżenia: Polski

Kategorie: Sennik, Runy, Tarot, Sex horoskop, Horoskop, Karty Lenormand, Karty Anielskie, Biała Magia, Numerologia, Horoskop tygodniowy, Cyfrologia, Talizmany, Masaż, Imiennik, Horoskop partnerski, Horoskop numerologiczny, Horoskop miłosny, Wróżby Andrzejkowe, Horoskop urodzeniowy, Kojarzenie Par, Horoskop dzienny, Sławni ludzie, Odcienie męskości, Numerologia dla firm, Wróżba weekendowa, Wróżba dla biznesmenów, Horoskop andrzejkowy, Miłosne talizmany, Wibracja imienia

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Samopoczucie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Statystyki

Ostatno online:
Ilość rozmów na chacie: 149
Ilość rozmów przez email: 32
Ilość rozmów przez smschat: 798
Ilość rozmów przez telefon: 159
Ilość rozmów przez 700: 85
Ilość rozmów przez GSM: 0
Ilość spotkań w saloniku wróżb: 0

Opinie (12)

2020-11-28 12:20:04
5
Dziękuję za niezwykle trafne uwagi dotyczące kwestii teraźniejszych :). Co do przyszłości zobaczymy, bo ponoć jej wersje są rożne i widać jedną z nich. Aczkolwiek ta wygląda nie najgorzej, więc niech się spełni :).
Odpowiedź eksperta: Dziękuję :) W kwestii przyszłości - oczywiście swój scenariusz piszemy sami. Karty pomagają ułożyć go w taki sposób, aby każdy poszczególny "akt" przynosił happy-end. I tego też Pani życzę :)
2020-11-22 16:37:08
5
Bardzo dziękuję za czas poswiecony i wnikliwe napisanie co Pan widzi w kartach. Ma Pan dużo racji i dało mi do myslenia. Dziękuję ślicznie i wszystkiego dobrego dla Pana.
Odpowiedź eksperta: Bardzo dziękuję. Również życzę wszystkiego dobrego :)
2020-11-07 16:04:55
5
Polecam- Pan Mateusz jest bardzo kompetentną i życzliwą osobą. Odpowiedź bardzo obszerna, teraźniejszość się w dużej mierze pokrywa z prawdą, a co do optymistycznej wizji przyszłości- się okaże :)
Odpowiedź eksperta: Bardzo dziękuję. Życzę dużo dobrej energii do wprowadzania tych zmian na lepsze :)
2020-11-03 11:15:21
5
Super !!!
Odpowiedź eksperta: Dziękuję :)
2020-11-03 00:21:38
5
Teraźniejszość sie zgadza w 100 %, a reszte musze poczekac. Bardzo przyjemny kontakt.Dziękuję bardzo.
Odpowiedź eksperta: Bardzo dziękuję. A przyszłość będziemy ulepszać :) Wszystkiego dobrego.
2020-10-31 11:16:01
5
Panie Mateuszu ,dziękuję za dzisiejsza rozmowę.Zobaczymy czy się spełni ale jest Pan bardzo kompetentna osobą.Pozdrawiam Kasia
Odpowiedź eksperta: Bardzo dziękuje Pani Kasiu. I niech się Pani spełnia samo dobro :)
2020-10-23 17:50:01
5
Dziękuję bardzo za czytanie :) Mam nadzieję, ze sie spełni.
Odpowiedź eksperta: Co dobre niech się spełnia :)
2020-10-12 16:05:14
5