Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
wp

Karta Tarota na tydzień 20.06 - 26.06.2022 to Szóstka Mieczy

Skontaktuj się z autorem
Wróżbita Mateusz Algiz

Wróżbita Mateusz Algiz

Teraz
niedostępny
Karta Tarota na tydzień 20.06 - 26.06.2022 to Szóstka Mieczy
Wróżbita Mateusz Algiz Wróżbita Mateusz Algiz 2022-06-20 13:23

Szóstka Mieczy to odpuszczenie, poddanie się temu, co przyniesie los. Oddanie własnej woli w ręce innych ludzi. Oddanie kontroli nad swoim życiem. Pragnienie czegoś nowego, ale nie do końca wiadomo jak to coś nowego miałoby wyglądać. Ucieczka przed problemami. Niechęć do stawiania czoła trudnościom. Odcinanie się od trudnych sytuacji. Uciekanie przed przeprowadzeniem trudnej rozmowy. Karta wskazuje także na podróż, zmianę miejsca zamieszkania, pracę w delegacji, wyjazd zagraniczny. Budowanie relacji na odległość.

Szóstka Mieczy nie zapowiada zbyt kolorowego tygodnia. Sama karta nie zwiastuje co prawda złych wydarzeń, jednak mówi o złym samopoczuciu, niezadowoleniu z obrotu spraw. Możemy się więc spodziewać takich sytuacji, w których wcale nie będziemy mieli ochoty uczestniczyć. Będziemy potrzebowali uciec, zniknąć. Będziemy bali stawić się czoła trudnościom w swoim życiu. Możemy czuć się źle w otoczeniu, w którym będziemy przebywali. Zarówno pod kątem ludzi wokół nas, jak i konkretnego miejsca. Szóstka Mieczy wskazuje na zmianę tego miejsca, na ucieczkę z niego. Może więc wskazywać na chęć zmiany pracy, odejścia od partnera, czy też potrzebę zmiany miejscowości, w której obecnie mieszkamy.



Jednak na samych potrzebach może się zakończyć, bowiem Szóstka Mieczy mówi także o małej mocy sprawczej. To poddanie się temu, co przyniesie los. Brak odwagi, do tego by chwycić za ster swojego życia. Możemy być bardziej podatni na to, by oddawać kontrolę nad naszym życiem w ręce losu bądź co gorsza, w ręce innych ludzi. Tym samym łatwiej będzie o wszelkie manipulacje czy wykorzystanie. Działania, które będą wykonywane, mogą być wykonywane po omacku. To działania bez ustalonego celu. Nie będziemy wiedzieli co chcemy osiągnąć, to też będziemy sporo błądzić i kluczyć.



Szóstka Mieczy mówi także o podróżach. To może być ta bardziej optymistyczna wersja na ten tydzień. Warto zaplanować sobie wycieczkę, nawet tę dłuższą. Ta karta mówi o wycieczkach morskich, może więc wskazywać na ciekawy rejs. Ale nie tylko, może to być także wyjazd za miasto. Może to będzie taka chwilowa ucieczka przed całym światem. Taka, by w odosobnieniu odpocząć, nie myśleć, odciąć się od trosk życia codziennego czy też większych problemów, z którymi musimy się mierzyć. Karta mówi również o podjęciu decyzji dotyczącej przeprowadzki do innej miejscowości albo nawet do innego kraju.



W sferze uczuciowej zapowiada niezrozumienie swojej drugiej połowy. Problemy, które są zamiatane pod dywan, bowiem obie strony boją się otworzyć, powiedzieć tego, co naprawdę czują. Udawanie, że problem nie istnieje. To także oddalenie emocjonalne, ale i fizyczne. Karta ta mówi o związkach na odległość, w których jednym z większych problemów jest ten brak fizycznej bliskości. Ale to również możliwość nawiązania znajomości przez internet, która przy odrobinie chęci, może przerodzić się w coś głębszego.

wp

Nasi Eksperci

wp