Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
wp

Karta Tarota na tydzień 31.01 - 06.02.2022 to Koło Fortuny

Skontaktuj się z autorem
Karta Tarota na tydzień 31.01 - 06.02.2022 to Koło Fortuny
Wróżbita Mateusz Algiz Wróżbita Mateusz Algiz 2022-01-31 13:35

Koło Fortuny to nagłe lub też ciągłe zmiany, nieoczekiwany obrót sytuacji, rozpoczynanie nowego cyklu, a wraz z tym nowe możliwości, wyjątkowe okazje i szanse do wykorzystania. Zderzenie się z sytuacjami, które są zapisane w naszym przeznaczeniu. Lekcje do przepracowania, ale również nagrody od losu, pomyślność i wygrane pieniężne.

Karta Koła Fortuny zapowiada nam tydzień, w którym na pewno nie zabraknie niespodzianek. Mówi o nagłych, nieoczekiwanych zmianach. Koło Fortuny samo w sobie mówi, że będą to zmiany na lepsze. Nawet sprawy, które obecnie będziemy uważali za przegrane, te na których postawiliśmy już krzyżyk, nagle mogą ruszyć z miejsca. Sytuacja obróci się o 180 stopni i to, co zapowiadało się marnie, nagle zacznie przynosić zadowalające nas rezultaty.
Spotkać nas mogą również konkretnie wydarzenia, których się nie spodziewamy, typu spotkania, kontakty, zaproszenia, ale także wygrane. Koło Fortuny czasami potrafi przynieść fortunę dosłownie. Dlatego w tym tygodniu możemy mieć powodzenie w grach liczbowych, losowych czy hazardowych.
Karta ta mówi również o kwestiach przeznaczenia. Możemy się więc spodziewać takich sytuacji, które są dla nas z góry zaplanowane. Takich, których nie da się uniknąć. To mogą być ważne lekcje, z których powinniśmy wyciągać naukę. Może brzmieć to groźnie, ale wcale nie znaczy to, że sytuacje te będą w każdym przypadku trudne. Mogą to być również miłe nagrody od losu, bo karma także wynagradza. Dlatego, to co dobrego zrobimy, w tym czasie może do nas powrócić w postaci zadowalającej niespodzianki.

W sferze zawodowej karta ta może zapowiadać nagłe zmiany, których będziemy się obawiać. Będą one jednak działy się niezależnie od dokonywanych przez nas działań, dlatego w tym tygodniu powinniśmy godzić się z tym, co dzieje się wokół nas, przyjmować dziejące się zmiany i przewroty ze spokojem. Zwłaszcza, że finalnie okażą się one dla nas korzystne. Może to być zapowiedź rozpoczęcia nowej pracy.
W biznesie także trzeba być przygotowanym na wiele zmian – jedni klienci odejdą, ale nie ma powodów do zamartwiania się na zapas, bowiem szybko pojawią się nowi. Są szanse na podpisanie w tym tygodniu korzystnych umów.
Koło Fortuny zapowiada też większe zyski finansowe, a zwłaszcza tak zwane „pieniądze od losu”. Możemy spodziewać się większych wygranych w grach liczbowych, bądź też przypływu finansów, które nie będą owocem naszej pracy, a takie, które przysłowiowo „spadną z nieba”.
Nie zabraknie zmian także w sferze uczuciowej. Ten tydzień może postawić na naszej drodze osobę, która będzie nam przeznaczona. Należy jednak pamiętać, że nie zawsze znaczy to związku do grobowej deski. Może to być człowiek, z którym uda się zbudować szczęśliwe i zdrowe partnerstwo, ale tylko w momencie, kiedy naprawdę jesteśmy na to gotowi. W innym wypadku będzie to osoba, która ma wnieść do naszego życia ważną lekcję.
Sytuacja zdrowotna może być bardzo niestabilna. Koło Fortuny przynosi szansę na nagły przełom w leczeniu, możliwość poprawy stanu zdrowia, ale mogą pojawić się także nowe dolegliwości czy schorzenia. Punkty, na które zwraca uwagę karta Koła Fortuny to przede wszystkim drogi żółciowe, trzustka oraz wątroba.

wp

Nasi Eksperci

wp