Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Z Nową Energią w Nowy Rok - warsztaty

Z Nową Energią w Nowy Rok - warsztaty

Wraz z Nowym Rokiem składamy sobie najserdeczniejsze życia pomyślności, dostatku, zdrowia i wszystkiego, co naj. Sylwester to symboliczna dla wszystkich granica, przez którą wkraczamy w nowy etap z nadzieją na lepsze jutro. Nierzadko mówimy wtedy także o dobrej energii, którą chcemy przyciągnąć do swojego życia np. w formie lepszej pracy, wyjścia z choroby, spotkania idealnego partnera czy napływu większej gotówki. 

I choć nie jesteśmy w stanie kontrolować wszystkich wydarzeń, jakich doświadczamy w naszym życiu, tak możemy w pewnym stopniu wpłynąć na własne samopoczucie i to, co się dzieje w naszym środku. Dlatego, w tym szczególnym czasie, tworząc listę noworocznych planów, nie zapomnijmy o zadbaniu o swoje wnętrze i własną równowagę. Odnajdując wolną chwilę dla siebie, daj sobie uwagę i życzliwość, pozwól sobie na odpoczynek. Gdy relaksujemy swoje ciało, nasz umysł także zaczyna się relaksować. Prawdziwa regeneracja może mieć miejsce jednak tylko wtedy, gdy jesteśmy odcięci od bodźców płynących z zewnątrz tj. gdy znajdujemy się w stanie pełnego, głębokiego odpoczynku np. śpiąc, drzemiąc, medytując lub relaksując się w wannie:)

 

Dając sobie czas na relaks, pozwól swojemu ciału i umysłowi całkowicie odpuścić wszystkie stare sprawy. Jeśli pragniesz, aby wraz z Nowym Rokiem zawitało w twoim życiu nowe, musisz zrobić miejsce i pozbyć się ze swojej przestrzeni energetycznej wszystkiego, co już ci nie służy, co uwiera i nie jest już potrzebne. Proces otwierania się nową, czystą energię to nic innego jak duchowa odnowa, której efektem jest uczucie lekkości i łagodności.

 

Jeśli pragniesz wejść w Nowy Rok wolna od ograniczeń, a także chciałabyś dowiedzieć się więcej na temat oczyszczania i regeneracji energetycznej i duchowej, to zapraszam cię do wzięcia udziału w naszym najnowszym warsztacie online Nowy Rok Nowa Ty, który odbędzie się już 2 lutego 2023. 

 

Biorąc w nim udział nauczysz się, jak samej możesz zadbać o własną równowagę wewnętrzną, a szczególnie:

- doświadczysz uzdrawiającej energii płynącej w twoim ciele i nauczysz się, jak samemu możesz tę energię w sobie rozbudzać, aby czuć wewnętrzną moc i stabilność,

- poznasz metody i techniki energetycznego samooczyszczania i uwalniania skumulowanej starej, niepotrzebnej energii, a w trakcie samego warsztatu już dokonasz procesu uwalniania i poczujesz spokój i wolność,

- poprzez głębokie połączenie się ze sobą, ze swoją duszą otworzysz się na nowe i poczujesz się gotowa na 2023 rok!

 

Data warsztatu: 02.02.2023 w godzinach 18.00 - 20.15 (w połowie będzie 15 minut przerwy).

Miejsce warsztatu: ONLINE. Można wziąć w nim udział z każdego miejsca na świecie. Link do warsztatu zostanie przesłany na twojego maila po zgłoszeniu udziału.

Cena: 395 zł

Zapisy: biuro@wrozbyonline.pl

 

Warsztat poprowadzi Aleksandra Mason - energoterapeutka z 20 letnim doświadczeniem w pracy jako uzdrowiciel i nauczyciel duchowy. W swojej pracy zawodowej wykorzystuje doświadczenie i wiedzę z dziedzin pochodzących z Dalekiego Wschodu - Medycyny Wschodniej, Medycyny Energii, Wewnętrznych Ćwiczeń Taoistycznych, jak i głębokich medytacji zapewniających długie i zdrowe życie. Jako konsultant z tematyki medycyny alternatywnej wypowiada się gościnnie na łamach Dziennika Zachodniego, Magazynu Szaman, Magazynu Czwarty Wymiar oraz w telewizji TVP, TVN, NTV oraz w portalu Wirtualnej Polski. Jest autorką najnowszej książki DOBRE ŻYCIE czyli 5 PRAW POWROTU DO RÓWNOWAGI wraz z codziennym zestawem uzdrawiających ćwiczeń oraz polskiej wersji książki Uzdrawianie przez Pępek Ilchi Lee wyd. KOS.

AUTOR ARTYKUŁU

Aleksandra

Aleksandra

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
wp
wp