Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
mobilemobile
wp

Z Nową Energią w Nowy Rok - warsztaty

Skontaktuj się z autorem
Aleksandra

Aleksandra

Teraz
niedostępny
Z Nową Energią w Nowy Rok - warsztaty
Aleksandra Aleksandra 2023-01-02 13:19

Wraz z Nowym Rokiem składamy sobie najserdeczniejsze życia pomyślności, dostatku, zdrowia i wszystkiego, co naj. Sylwester to symboliczna dla wszystkich granica, przez którą wkraczamy w nowy etap z nadzieją na lepsze jutro. Nierzadko mówimy wtedy także o dobrej energii, którą chcemy przyciągnąć do swojego życia np. w formie lepszej pracy, wyjścia z choroby, spotkania idealnego partnera czy napływu większej gotówki. 

I choć nie jesteśmy w stanie kontrolować wszystkich wydarzeń, jakich doświadczamy w naszym życiu, tak możemy w pewnym stopniu wpłynąć na własne samopoczucie i to, co się dzieje w naszym środku. Dlatego, w tym szczególnym czasie, tworząc listę noworocznych planów, nie zapomnijmy o zadbaniu o swoje wnętrze i własną równowagę. Odnajdując wolną chwilę dla siebie, daj sobie uwagę i życzliwość, pozwól sobie na odpoczynek. Gdy relaksujemy swoje ciało, nasz umysł także zaczyna się relaksować. Prawdziwa regeneracja może mieć miejsce jednak tylko wtedy, gdy jesteśmy odcięci od bodźców płynących z zewnątrz tj. gdy znajdujemy się w stanie pełnego, głębokiego odpoczynku np. śpiąc, drzemiąc, medytując lub relaksując się w wannie:)

 

Dając sobie czas na relaks, pozwól swojemu ciału i umysłowi całkowicie odpuścić wszystkie stare sprawy. Jeśli pragniesz, aby wraz z Nowym Rokiem zawitało w twoim życiu nowe, musisz zrobić miejsce i pozbyć się ze swojej przestrzeni energetycznej wszystkiego, co już ci nie służy, co uwiera i nie jest już potrzebne. Proces otwierania się nową, czystą energię to nic innego jak duchowa odnowa, której efektem jest uczucie lekkości i łagodności.

 

Jeśli pragniesz wejść w Nowy Rok wolna od ograniczeń, a także chciałabyś dowiedzieć się więcej na temat oczyszczania i regeneracji energetycznej i duchowej, to zapraszam cię do wzięcia udziału w naszym najnowszym warsztacie online Nowy Rok Nowa Ty, który odbędzie się już 2 lutego 2023. 

 

Biorąc w nim udział nauczysz się, jak samej możesz zadbać o własną równowagę wewnętrzną, a szczególnie:

- doświadczysz uzdrawiającej energii płynącej w twoim ciele i nauczysz się, jak samemu możesz tę energię w sobie rozbudzać, aby czuć wewnętrzną moc i stabilność,

- poznasz metody i techniki energetycznego samooczyszczania i uwalniania skumulowanej starej, niepotrzebnej energii, a w trakcie samego warsztatu już dokonasz procesu uwalniania i poczujesz spokój i wolność,

- poprzez głębokie połączenie się ze sobą, ze swoją duszą otworzysz się na nowe i poczujesz się gotowa na 2023 rok!

 

Data warsztatu: 02.02.2023 w godzinach 18.00 - 20.15 (w połowie będzie 15 minut przerwy).

Miejsce warsztatu: ONLINE. Można wziąć w nim udział z każdego miejsca na świecie. Link do warsztatu zostanie przesłany na twojego maila po zgłoszeniu udziału.

Cena: 395 zł

Zapisy: biuro@wrozbyonline.pl

 

Warsztat poprowadzi Aleksandra Mason - energoterapeutka z 20 letnim doświadczeniem w pracy jako uzdrowiciel i nauczyciel duchowy. W swojej pracy zawodowej wykorzystuje doświadczenie i wiedzę z dziedzin pochodzących z Dalekiego Wschodu - Medycyny Wschodniej, Medycyny Energii, Wewnętrznych Ćwiczeń Taoistycznych, jak i głębokich medytacji zapewniających długie i zdrowe życie. Jako konsultant z tematyki medycyny alternatywnej wypowiada się gościnnie na łamach Dziennika Zachodniego, Magazynu Szaman, Magazynu Czwarty Wymiar oraz w telewizji TVP, TVN, NTV oraz w portalu Wirtualnej Polski. Jest autorką najnowszej książki DOBRE ŻYCIE czyli 5 PRAW POWROTU DO RÓWNOWAGI wraz z codziennym zestawem uzdrawiających ćwiczeń oraz polskiej wersji książki Uzdrawianie przez Pępek Ilchi Lee wyd. KOS.

wp

Nasi Eksperci

wp