Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
mobilemobile
wp
Aleksandra

Aleksandra

Teraz
niedostępny

Jako tarocistka i doradca duchowy pracuję od prawie dwóch dekad. Jestem doświadczoną kobietą i wróżką. Łączę tarota z numerologią, dostrzegając tu większe możliwości analizy i głębszego wejścia w pole energetyczne oraz przyszłość ludzi, którym stawiam karty. Pomagam rzetelnie i uczciwe w każdej sprawie. Zapraszam wszystkie osoby, które pragną odmienić swoje życie, poszukują wewnętrznej harmonii i spokoju duszy. Odpowiadam na każde pytanie z dziedziny miłości i partnerstwa, pracy, kariery i finansów, zdrowia, a także poziomu energii w czakrach. Jako doradca duchowy, instruktor jogi i medytacji oraz uzdrowiciel energetyczny potrafię wskazać, gdzie znajdują się w twoim życiu blokady energetyczne oraz jak je oczyścić, a także jak wzmocnić siły witalne i ogólne samopoczucie. Zapraszam do kontaktu!

Usługi eksperta

Metody : Tarot, Numerologia, Oczyszczanie, Wahadełko

Dziedziny : Rozwój duchowy, Miłość, Kariera

Opinie klientów (4)

2022-11-01 11:26:27
Wspaniała kobieta o niesamowitej energii, kocha to,co lubi.Każde zdanie jest nasycone pozytywną energią, czuć przy tym " bijące serce". Już spostrzegam, że miejsce mojego przyszłorocznego wyjazdu zostało trafnie wskazane. Horoskop na cały rok zostal opracowany z wielką starannością, obszerny, przejżysty. Dziękuję, cudowna Duszyczko!
2022-10-31 11:01:30
Obszerny i bardzo klarowny rozkład partnerski ze wskazaniem wykorzystanych narzędzi: Tarot i daty urodzenia (numerologia). Uwielbiam Pani styl formułowania wypowiedzi. Perfekcjonizm i lekkość sprawiają, że wielokrotnie wracam do tekstu opracowanego rozkładu, by porównać z nim moją obserwację tej relacji. Dziękuję i będę wracała do wspaniałej Pani Aleksandry.
2022-09-21 16:40:01
2022-09-16 18:34:57
Bardzo dziękuję za obszerną charakterystykę. Dużo z tego co Pani napisała o nas jest prawdą. Co do wróżby na kolejny rok pozostaje czekać na spełnienie :)
wp