Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Twoja mroczna strona – czyli negatywne cechy w znaku zodiaku

Twoja mroczna strona – czyli negatywne cechy w znaku zodiaku

Zwykle u siebie skupiamy się na zaletach, ale za to u innych najczęściej doszukujemy się samych wad. Teraz cała prawda wyjdzie na jaw, który znak zodiaku jakie ma  minusy. 

W tym opisie podsumowane są tylko i wyłącznie nasze negatywne cechy, zupełnie świadomie pomijając plusy. Ale dla pocieszenia: nikt nie jest bez wad- wszyscy je  mamy.

BYK

Jesteś typowym materialistą. Przez życie rozpychasz się zwykle łokciami. By osiągnąć swój cel potrafisz grać bardzo nieczysto i nielojalnie.  Masz manię wyższości, potrzebę  władzy i silną chęć posiadania. Jednak mimo tych wad ludzie zwykle Cię lubią.

BLIŹNIĘTA

Uwielbiasz  zajmować się nie swoimi sprawami. Nadstawiasz uszy, gdy coś ciekawego się dzieje, a potem rozsiewasz plotki, do tego oczywiście nie zawsze prawdziwe. Dlatego nie można Ci powierzyć żadnego sekretu. Za to świetnie się z Tobą dyskutuje  przy kawie.

RAK

Twoje fochy doprowadzają otoczenie do szału, gdyż o wszystko się obrażasz, nawet o drobiazgi.  I nie odpuszczasz, dopóki ktoś pierwszy nie wyciągnie do Ciebie ręki i Cię uniżenie nie przeprosi.  Jednak wszyscy lubią Twoje dzieła kulinarne.

LEW

Wszędzie, gdziekolwiek się pojawiasz musisz być najważniejszy i w samym  centrum uwagi. Jeśli tak nie jest złościsz się i obrażasz, w sumie nie wiadomo na kogo. Każde zdanie rozpoczynasz od słowa JA. Za to jak prawdziwy lew potrafisz walczyć o dobro innych.

PANNA

Każdego oceniasz. Zachowujesz się tak jakbyś czekała na najmniejsze potknięcia, by móc to wytknąć i skrytykować. Wady widzisz u wszystkich i wszędzie. Pozytywna strona jest taka, że gdy coś trzeba zrobić lub załatwić, to bierzesz na siebie całą odpowiedzialność- bo ktoś inny mógłby to zepsuć.

WAGA

Szybko nie potrafisz podjąć żadnej, najdrobniejszej nawet decyzji. Ciągle się zastanawiasz i rozważasz, nawet gdy chodzi o tak nieistotne kwestie jak co zjeść na śniadanie. To doprowadza innych do szału. Ale lubią Cię osoby władcze, bo mogą decydować za Ciebie.

SKORPION

Zawsze stawiasz na swoim i to nie przez rzeczowe argumenty. Manipulujesz ludźmi dla własnych celów, a oni doskonale o tym wiedzą i co dziwne- godzą się na to. Ale masz ich szacunek, bo zawsze służysz pomocą, jednak tylko tym, którzy Ci nigdy nie podpadli.

STRZELEC

Potrafisz zagadać człowieka na śmierć opowiadając o swoim życiu. W dodatku to Ty masz zawsze rację i znasz się na wszystkim. W rozmowie nie masz za grosz taktu- potrafisz mówić niemiłe rzeczy prosto w oczy i wcale Cię to nie krępuje. Ale cenimy Cię za duże poczucie humoru.

KOZIOROŻEC

Jesteś uparty jak osioł i musisz o wszystkim decydować. Gdy coś nie idzie według Twojej myśli stajesz się nerwowy, kłótliwy i wybuchowy. Wściekasz się na ludzi często bez żadnego powodu. Choć jesteś oschłym, to jednak lojalnym przyjacielem.

WODNIK

Masz poczucie, że tak wiele wiesz o życiu, że potrafisz udzielić rady każdemu i w każdym temacie. Nawet kiedy Cię o to nie proszą ciągle wciskasz swoje zdanie. I denerwujesz się jeśli ktoś Cię nie posłucha. Ale za to nigdy się nie obrażasz.

RYBY

Ciągle narzekasz. Ludzi do szału doprowadza Twoje smutne spojrzenie, marudzenie, wieczne jęki i to zwykle z błahego powodu, typu: bo pada deszcz, bo jest gorąco…Bardzo często wpadasz w dołki, a wtedy po prostu ciężko jest z Tobą wytrzymać. Ale kiedy masz dobry humor, jesteś świetnym towarzyszem.

BARAN

Zawsze w każdym temacie musisz mieć rację. Idziesz po trupach do celu, nie patrząc na ofiary leżące za Tobą. Najpierw ostro coś mówisz, a potem dopiero myślisz- z tego właśnie słyniesz. Jednak najczęściej potrafisz za swoje zachowanie przeprosić.

 

Tę wyliczankę negatywnych cech potraktujcie proszę z lekkim przymrużeniem oka ;-) Jednak uświadomienie sobie i zastanowienie się przez chwilę nad tym, czy faktycznie widzimy u siebie takie wady, może pomóc w przezwyciężaniu ich, a być może i wyeliminowaniu niektórych, co z kolei poprawić powinno naszą relację z najbliższym otoczeniem.

AUTOR ARTYKUŁU

Aliss

Aliss

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
wp
wp