Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Przeprowadzka - zmiana energii miejsca

Przeprowadzka - zmiana energii miejsca

Czas przeprowadzki z jednego domu czy mieszkania do drugiego, to okres chaosu, starych energii i rozniecania nowych. Zmieniamy nie tylko samo otoczenie lecz także energię. 

Żeby cały ten proces przebiegł dość płynnie można zastosować specjalne zaklęcia czy rytuały.

Jedno z wierzeń głosi, że atmosfera panująca w dniu przeprowadzki w magiczny sposób może przepowiadać przyszłość, jaka nas czeka w nowym miejscu. Uważa się, że pogoda, fazy księżyca ma istotną rolę i tak:

Śnieżyca - będziemy cieszyć się wielkim dobrobytem i zarobimy dużo pieniędzy,

Księżyc przybywający - jest zapewnieniem, że nasze zapasy się w nowym miejscu namnożą,

Dzień deszczowy- zapowiada wiele nowych emocji.

Również dzień tygodnia ze względu na planetarne wpływy ma znaczenie. Zmiana mieszkania w poniedziałek ogranicza ilość złych snów czy koszmarów, które mogą nas nękać. Wtorek obdarza nas bystrzejszą percepcją i większym potencjałem intelektualnym. Przeprowadzka przy środzie pomaga rozwijać różnego rodzaju pasje.

Jeśli chcemy żeby przez drzwi frontowe napływały do nas pieniądze to wybierzmy czwartek.

A jeśli wybierzemy piątek, to w nowym domu zagości dużo miłości i harmonijna atmosfera. Za "pechowe" uważa się przeprowadzki lecz wcale tak nie jest. W rzeczywistości to dobry dzień. Jeśli przeprowadzamy się w niedzielę daje obietnicę, że szczęście będzie do nas napływać.

Istnieje kilka magicznych reguł np. gdy opuszczamy dom, to zawsze powinnyśmy zostawić w nim jakieś pieniądze, to przyniesie szczęście nie tylko nam, ale i przyszłym lokatorom. Pierwsze rzeczy które przynosimy na nowe miejsce też mają znaczenie. W pierwszej kolejności należy wnosić do domu kosz wypełniony jedzeniem np. owocami, chlebem, serem itp., to oznacza, że w nowym domu nie zaznamy głodu ani biedy. Aby w nowym miejscu panowała równowaga, to do środka - jako jedną z pierwszych należy wnieść, coś czego wiatr nie będzie umiał unieść np. solidne krzesło czy inny mebel. Nigdy nie powinnyśmy przynosić miotły do sprzątania  (zamiatania) ze starego domu do nowego, ponieważ w ten sposób możemy przyciągnąć nie tylko brud, ale i pecha,  który nas prześladował w starym miejscu zamieszkania. 

AUTOR ARTYKUŁU

Fragula

Fragula

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
wp
wp