Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Numerologiczna charakterystyka mistrzowskiej dwudziestki dwójki

Numerologiczna charakterystyka mistrzowskiej dwudziestki dwójki

Numerologia to wyjątkowo fascynująca nauka, dzięki której cały Wszechświat możemy ująć w liczbach. Daje nam ona życiowe wskazówki, daje informacje na temat charakteru i osobowości człowieka, jego możliwości i naturalnych predyspozycji.

22

Osoby urodzone jako mistrzowskie wibracje, czyli 11, 22, 33, 44 i niezmiernie rzadko 55, łączą pewne cechy: wysoko rozwinięta duchowość, intuicja, moralność i ponadprzeciętność. Wygląda to tak, jakby były chronione przez „górę” i kierowane przez jakieś siły wyższe. Osoby te najczęściej prowadzą niezwykle barwne i ciekawe życie. Ich główną misją na ziemi jest wskazywanie drogi innym, pomaganie, dzielenie się swoją wiedzą, nauczanie, oświecanie i inspirowanie.

22

Wibracja dwadzieścia dwa jest drugą z liczb mistrzowskich. To liczba Twórcy, Konstruktora, Architekta, który już zapanował nad uczuciami, emocjami i sam potrafi kształtować rzeczywistość. Posiada intuicję jedenastki i naukowe podejście czwórki. 22 powstała z połączenia dwóch jedenastek symbolizujących ducha i wyższe ideały. Wibracja ta ma cechy genialnego przywódcy, twórcy, myśliciela, ale jednocześnie realizatora i działacza.

22

22 to starsza siostra jedenastki. Żyje według praw kosmicznych lub boskich, a przyszła na ziemię w szczytnym celu, by coś załatwić dla świata, by pracować dla ludzkości, stworzyć coś w celu polepszenia życia innym. Jej podstawowym zadaniem jest: wcielić ducha w materię. Mówi się o niej, że to stara dusza, doświadczona poprzednimi wcieleniami, więc robiąc coś wielokrotnie wcześniej, nabyła odpowiedniego doświadczenia i wprawy, by móc teraz dzielić się swoją mądrością, sprawnie kierować przedsięwzięciami na olbrzymią skalę i z łatwością zarządzać wielkimi pieniędzmi.

22

Dwudziestki dwójki to typ wybitnych myślicieli posiadających wielką pewność siebie, silnych energetycznie, niemal niezniszczalnych ludzi cieszących się niespożytą energią i dobrym zdrowiem. Mocno i pewnie stąpają po ziemi, ale ich głowa jest w chmurach, a więc oprócz pracy i realnego działania, nie mogą zapominać o swoich ideałach. Dzięki działalności charytatywnej osiągną wewnętrzny spokój i wtedy bez wyrzutów sumienia będą mogli zdobywać wielkie majątki i wspinać się po szczeblach światowej kariery- ta harmonia jest bardzo ważna, muszą więc nakarmić i ciało i ducha.

22

Swoją witalność, charyzmę, rozmach powinny skierować na konkretną realizację, jasno wytyczone tory, gdyż myślą perspektywicznie, dalekosiężnie i globalnie, a dzięki działaniom zakrojonym na szeroką skalę, mogą zbudować lepszy świat i będą pożyteczni dla ludzkości, a do tego przecież zostały powołane. Jednak ich siła nie zależy tylko od nich samych, bo w dużej mierze oparta jest na ścisłej współpracy z otoczeniem i ludźmi, to także dzięki nim mogą osiągnąć sukces praktycznie w każdej dziedzinie życia.

22

Im wcześniej Mistrzowie uświadomią sobie do czego zostali stworzeni, tym szybciej przyczynią się do postępu i rozwoju materialnego i społecznego. 22 nastawione są w znacznym stopniu na osiągnięcie sukcesu finansowego. Chcą piastować wysokie stanowiska, chcą być sławne, cenione, podziwiane i szanowane, ale mają też w sobie żądzę władzy i żądzę pieniądza. Zaabsorbowane pracą, karierą potrafią bardzo zaniedbać swoją rodzinę, partnera i dom. W kontaktach z otoczeniem pozornie są miłe i uprzejme, ale potrafią utrzymać pewien dystans, być chłodne, a przez to budzą respekt swoją siłą fizyczną i psychiczną, opanowaniem, godnością i dumą.

22

Posiadają silne, zdecydowane i stabilne poglądy, trudno je przekonać do zmiany zdania, zawsze uważają się za nieomylne. Sprawują władzę zarówno materialną, jak i duchową, gdyż mają silne cechy przywódcze. Świetnie radzą sobie z problemami i przeciwnościami losu, z łatwością je pokonują. Mają wielki potencjał, są ambitne, praktyczne, natchnione i bystre. Muszą uważać żeby w niczym nie popadać w przesadę i zawsze w życiu kierować się etyką, moralnością i sercem.

22

Negatywne cechy dwudziestki dwójki objawią się wtedy, kiedy zejdzie ona z prostej drogi opartej na równowadze, czyli chciwość weźmie górę nad rozsądkiem, chęć gromadzenia, zdobywania władzy, pieniędzy, dominacji, chora ambicja, uleganie słabościom będzie na pierwszym miejscu, wtedy przestanie kontrolować swoje życie, dążąc po trupach do celu, bez skrupułów i litości taranując wszystkich na swojej drodze do sławy, kasy i prestiżu. Wyjdą wtedy na wierzch ich wady i niedoskonałości, czyli próżność, chciwość, nikczemność, podłość, nieugiętość, okrucieństwo i nadużywanie władzy. Nie będzie potrafiła cieszyć się życiem czując ciągły lęk przed porażką i utratą tego co osiągnęła- wtedy może się stoczyć po równi pochyłej.

22

Każda z mistrzowskich wibracji nie ma w życiu łatwo, przed nimi wiele wyzwań, nauka, ciągłe poszerzanie wiedzy, dzielenie się, to dla nich zawsze powinno być priorytetem, a przy tym otoczenie nie bardzo je rozumie. Często docenieni są dopiero u schyłku swojego  życia, albo nawet po śmierci. Celem Mistrzów jest zostawienie śladu w ludzkiej psychice, albo zapisanie się na kartach historii. Muszą iść za głosem swojej intuicji, wieść życie inne od przeciętnego, ale zawsze powinny wierzyć w to, że ich starania i praca zostaną kiedyś docenione.

22

Mistrzowie mogą w życiu osiągnąć naprawdę wszystko, gdyż ich możliwości są nieograniczone, ale pod warunkiem, że rzetelnie pracują i uczą się przez całe życie. Bardzo istotne jest, aby już w dzieciństwie były odpowiednio kształtowane, aby odebrały należyte wychowanie i solidne wykształcenie, aby ich niesamowita energia i talenty kierowane były w dobrą stronę, bo inaczej mogą obrócić się przeciwko nim.

22

Planeta: Pluton

Zalety: energia, witalność, charyzma, wytrzymałość, ambicja, zdyscyplinowanie, pracowitość, siła, inteligencja, natchnienie.

Wady: drobiazgowość, nieufność, podłość, chciwość, nieugiętość, okrucieństwo, pracoholizm.

Predyspozycje zawodowe: architekt, konstruktor, polityk, wynalazca, ekolog, nauczyciel, finansista, lekarz, prawnik, aktor.

Ostrzeżenie:  22 nigdy nie powinny parać się czarną magią.

Sławne dwudziestki dwójk: Margaret Thatcher, Dean Martin, John Kerry, Paul Mc Cartney.

22

Poznając tajniki numerologii ze zdziwieniem odkrywamy siebie. Pozwala nam ona na wybranie właściwej drogi postępowania oraz pokazuje nasze naturalne talenty. Dzięki niej łatwiej osiągniemy harmonijne i zrównoważone życie oraz wewnętrzny spokój. A o to przecież właśnie chodzi J

 

Zdziwisz się jakie to proste.

AUTOR ARTYKUŁU

Aliss

Aliss

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
wp
wp