Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Karta Tarota na tydzień 30.01 - 05.02.2023 to 6 Mieczy

Karta Tarota na tydzień 30.01 - 05.02.2023 to 6 Mieczy

Szóstka Mieczy to brak motywacji, brak zapału do tego, by poukładać swoje sprawy. Chęć oddania swojego życia w ręce losu. Podporządkowywanie się pod czyjąś władzę. Ucieczka od problemów. Odwrót i udawanie, że problemy nie istnieją. Złudne nadzieje, że problemy rozwiążą się same. Odcinanie się od trudnych sytuacji. Ale niestety są to sytuacje, od których nie powinno się tak po prostu odciąć, bowiem nieprzepracowane, będą snuły się za nami jak cień. Ale Szóstka Mieczy to również zostawienie swojej przeszłości, odpuszczenie jej i wyznaczenie nowego kierunku w życiu. Karta podróży lub przeprowadzki. Poczucie względnego spokoju, czas na nabranie oddechu po trudnym okresie. Szóstka Mieczy symbolizuje także budowanie związku na odległość i coraz popularniejszą pracę zdalną.

W tym tygodniu możemy poczuć spadek energii i motywacji do działania. Będziemy odpuszczać walkę, odpuszczać starania. Nie będziemy mieli w sobie przestrzeni do tego, by mierzyć się z wyzwaniami życiowymi. Chętniej będziemy oddawać stery w ręce innych osób. Pozwolimy na to, by to inni decydowali za nas o sprawach, które bezpośrednio nas dotyczą i które mają spory wpływ na nasze życie. Będziemy chcieli uciec od problemów. Możemy też pewne kwestie oddawać w ręce losu. Czekać na to, jak on sam pokieruje naszym życiem.Szóstka Mieczy to również wyjazdy. Mówi o tym, że chętniej udamy się w jakąś podróż. Choć raczej nie będą to zwykłe wakacje. Będzie to potrzeba zmiany otoczenia. Potrzeba odcięcia się od ludzi i miejsc, które mamy na co dzień. Taki wyjazd może nas naładować pozytywną energią, dzięki której wrócimy silniejsi i bardziej skorzy do podejmowania działań i rozwiązywania trudnych kwestii, które się wokół nas nagromadziły. Karta ta mówi również o przeprowadzce – będzie to więc pomyślny tydzień na to, by zmienić albo mieszkanie, albo miejscowość czy nawet też kraj.W pracy w tym tygodniu trudności. W połączeniu z naszym brakiem motywacji, wróży to dość ciężki tydzień. Możemy narobić sobie zaległości przez nasz brak działania i odpuszczenie. Możemy też zostać zaangażowani w coś, co w ogóle z nami nie rezonuje – przez to, że nie będziemy potrafili się sprzeciwić. To dobry moment na to, by przejść na pracę zdalną. Wykonywać swoje obowiązki w domowym zaciszu. Możemy otrzymać taką propozycję w obecnej firmie lub też znaleźć nową pracę, która będzie miała taki właśnie tryb.W sferze uczuciowej również mogą pojawić się trudności. Czas, w którym będzie wiele sytuacji nieprzepracowanych. Problemy, które wcześniej zostały zamiecione pod dywan, teraz mogą zacząć z niego wychodzić. Ale wciąż nie będzie w nas tej energii, by podjąć poważną i spokojną rozmowę, która przyniesie oczekiwane rezultaty. Oddalenie emocjonalne pomiędzy partnerami. Ale nie tylko emocjonalne. Może zajść również oddalenie fizyczne, za sprawą wyjazdu. Szóstka Mieczy mówi o trudnym wyzwaniu, jakim jest budowanie relacji na odległość. Należy pamiętać jednak o tym, że to wyzwanie trudne, ale nie niemożliwe.

AUTOR ARTYKUŁU

Wróżbita Mateusz Algiz

Wróżbita Mateusz Algiz

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
wp
wp