Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Karta Tarota na tydzień 27.03-02.04.2023 to 5 Kielichów

Karta Tarota na tydzień 27.03-02.04.2023 to 5 Kielichów

Piątka Kielichów niestety zapowiada smutek. A wręcz przywiązanie do tego smutku. Pielęgnowanie w sobie żalu, rozczarowań. Nieumiejętność pogodzenia się z utratą, z zakończeniem. Nieumiejętność zakończenia okresu żałoby. Rozmyślanie nad własnymi porażkami, ale takie z których nie wyciągamy wniosków. Rozmyślanie po to, by zadać sobie więcej bólu lub upewnić się w tym, że mamy pecha, że cały czas coś nam nie wychodzi. Rozdrapywanie starych ran. Pesymizm zdecydowanie wiedzie tu prym. To też często tak zwane „płakanie nad rozlanym mlekiem”. Karta z pięcioma kielichami, w tym trzy rozbite, zniszczone, a dwa w całości. Jednak te dwa całe są przez nas niedostrzeżone – jesteśmy odwróceni w kierunku tych trzech, z którymi nic się już nie da zrobić. Karta ta też może mówić o problemach ze zrobieniem wiosennych porządków – znajdziemy rzeczy, które do niczego już nam nie posłużą, ale jednak ciężko będzie je tak po prostu wyrzucić.

Tydzień ten będzie wyjątkowo melancholijny. Będziemy tkwić w przeszłości. I to niestety w tej negatywnej przeszłości. Możemy rozpamiętywać swoje upadki i błędy. Ciężko będzie nam pogodzić się z utratą czegoś lub kogoś. To czas, w którym mogą zakończyć się pewne znajomości, związki lub też działania zawodowe. Możemy też w tym czasie wchodzić w rolę ofiary, na którą los zrzucił same złe rzeczy. I jeśli takiej myśli będziemy się trzymać, tak też to sobie zamanifestujemy. Krok po kroku coś może nam się wtedy psuć, coś nie będzie wychodziło tak, jakbyśmy sobie tego życzyli.Może nas w tym czasie dręczyć poczucie winy. A co gdybyśmy zrobili coś inaczej? Co gdybyśmy czegoś nie powiedzieli? Co gdybyśmy podjęli inną decyzję? Zadawanie takich pytań w tym tygodniu może być normą. Sami możemy znęcać się nad swoją psychiką, szukając źródła wszelkiego zła w sobie. Będziemy też poświęcać dużo czasu na myślenie o problemach. Często takich problemach, które są do łatwego rozwiązania. Ale nasz pesymizm będzie przysłaniał możliwości.W tym tygodniu na pewno warto będzie zwrócić większą uwagę na zdrowie. Piątka Kielichów może sygnalizować pogorszenie zdrowotne, a nawet poważniejsze problemy na tle zdrowia. Przy niepokojących objawach, należałoby zrobić badania krwi. Szczególnie powinniśmy zwracać teraz uwagę na krew w naszym organizmie, na układ krążeniowy oraz na obręb głowy.Pod kątem uczuciowym możemy być teraz zamknięci na wszelkie szanse od losu. Nie będziemy ich dostrzegać, skupiając się na przeszłości. Bardziej odczuwalne będą stany, w których będziemy rozpamiętywać poprzednią relację. Trudno będzie nam pogodzić się z definitywnym zakończeniem tego związku. Nie będą nam w tym pomagać pielęgnowane przez nas w tym czasie wyrzuty sumienia. Pamiętajmy jednak o tym, że wystarczy się jedynie odwrócić, by zobaczyć te dwa piękne kielichy – symbol nowych szans, które wciąż nam pozostały.

AUTOR ARTYKUŁU

Wróżbita Mateusz Algiz

Wróżbita Mateusz Algiz

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
wp
wp