Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
wp

Karta Tarota na tydzień 21.03 - 27.03.2022 to As Kielichów

Skontaktuj się z autorem
Wróżbita Mateusz Algiz

Wróżbita Mateusz Algiz

Teraz
niedostępny
Karta Tarota na tydzień 21.03 - 27.03.2022 to As Kielichów
Wróżbita Mateusz Algiz Wróżbita Mateusz Algiz 2022-03-21 18:55

As Kielichów to jedna z tych kart, które niosą ze sobą bardzo pozytywne przesłania. Mówi ona przede wszystkim o uczuciach – pełnej palecie dobrych emocji. Zapowiada wiele doznań emocjonalnych, ale tych które będą wpływać na nasze poczucie szczęścia. To miłość. Chęć do obdarzania miłością innych, ale też otwartość na przyjmowanie miłości. Potrzeba kochania i bycia kochanym. Może zapowiadać także miłe niespodzianki – te od bliskich, jak i te od losu. Nadejdą wiadomości, które wyjątkowo nas ucieszą, dodadzą zastrzyku pozytywnej energii. Zapowiedź miłych spotkań towarzyskich, randek, ale i płodności. Dobry czas na działania związane ze sztuką – przypływ weny i kreatywności.

Ten tydzień będzie na pewno wyjątkowy. Wyjątkowo miły. Możemy spodziewać się poczucia tego, co nazywamy szczęściem. Dla każdego szczęściem jest oczywiście co innego, natomiast As Kielichów jest w tym wszystkim dość uniwersalną definicją szczęścia, dlatego każdy z nas wyczerpie tutaj dla siebie coś, co sprawi, że pojawi się nam uśmiech na twarzy, ale i głęboko w duszy.
Na pewno ważna będzie w tym tygodniu miłość. A w zasadzie najważniejsza. As Kielichów to pełnia uczuć. Oczywiście tych pozytywnych. Na pewno jest to czas, w którym odżyją uczucia w stałych relacjach partnerskich. Okres, w którym bardziej zbliżymy się do swojej drugiej połowy. Dla samotnych osób As Kielichów zapowiada szansę na nowe, wielkie uczucie. Należy jednak uważać na porywy serca. W tym tygodniu łatwo będzie nam zaangażować się uczuciowo w nowe znajomości, gubiąc przy tym zdrowy rozsądek. Możemy spodziewać się w tym czasie większej ilości spotkań, randkowania czy flirtowania. Doznania emocjonalne, zbliżenia fizyczne. As Kielichów daje również energię płodności – energetyka będzie sprzyjająca do zajścia w ciążę.


Poza kwestiami uczuć w relacjach partnerskich, As Kielichów mówi także o ogólnej miłości do ludzi, do świata. Ale przede wszystkim o tej najważniejszej – miłości do samych siebie. Nie tej egocentrycznej, tej zdrowej, w której potrafimy siebie docenić. W tym tygodniu będziemy potrafili ucieszyć się z nawet najmniejszych gestów i zdarzeń. Będziemy bardziej uśmiechnięci, otwarci na ludzi, życzliwi. I możemy spodziewać się tego samego od innych.
Karta Asa Kielichów pobudza także naszą wyobraźnię. Będziemy w tym tygodniu zdecydowanie bardziej kreatywni. Może nas ciągnąć w kierunku działań artystycznych. Warto wykorzystać ten potencjał twórczy – by ucieszyć siebie lub innych.

W sferze zawodowej As Kielichów zapowiada przede wszystkim miłą atmosferę w pracy. Dobra komunikacja pomiędzy współpracownikami, ale i przełożonymi. Owocna praca w dobrze zgranym zespole, w którym nie ma miejsca na nieuczciwość czy niezdrową rywalizację. Mogą pojawić się nowe szanse na rozwój. Przypływ weny twórczej, który sprawi, że możemy wpaść na genialny pomysł, który porwie nie tylko nas, ale również osoby w naszym otoczeniu, którzy mogą nas wspierać w realizacji owego pomysłu. To także czas, w którym będziemy usatysfakcjonowani swoją pracą. Będziemy spełniać się w swoich obowiązkach. Szansa na znalezienie pracy, która będzie związana z naszymi zainteresowaniami bądź pasjami.
Pod kątem uczuciowym, tak jak już było to wspomniane wcześniej, wiele emocjonalnych, pozytywnych przeżyć. Czas odrodzenia relacji partnerskich. Mogą wydarzyć się miłe niespodzianki, takie jak choćby oświadczyny, planowanie ślubu albo wiadomość o zajściu w ciążę. Spora szansa dla singli na znalezienie swojej bratniej duszy. W świeżych relacjach mogą paść deklaracje i szczere wyznania uczuciowe. 
 

wp

Nasi Eksperci

wp