Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
mobilemobile
wp

Domowy rytuał na powodzenie w miłości

Skontaktuj się z autorem
Mira Wróżka

Mira Wróżka

Prowadzi
rozmowę
Domowy rytuał na powodzenie w miłości
Mira Wróżka Mira Wróżka

Jak wykonać indywidualny rytuał na powodzenie w miłości, powodzenie u płci przeciwnej? Rytuał ten robimy wtedy, gdy nie mamy konkretnej osoby na myśli, a chcemy jedynie odblokować swoją energię i chcemy by inni zwracali na nas uwagę. To takie wysłanie komunikatu do świata - jestem gotowa / gotowy na uczucie, jestem tutaj, chętnie kogoś poznam.

Co ważne - robimy to w Nowiu Księżyca. Kiedy będzie najbliższy Nów Księżyca możemy sprawdzić w kalendarzu Księżycowym w internecie - jest klika takich stron. Tak więc zacznijmy od ustalenia kiedy jest najbliższy Nów Księżyca.

Następny krok - musimy zapatrzeć się nową talię Kart klasycznych. Można kupić je w sklepach papierniczych, czasem w kioskach, można także zamówić przez internet. WAŻNE - musi być nowa, nie możne być używana wcześniej.

Ostatni krok - czerwona koperta, nie muszę dodawać ze musi być nowa: )

Jeśli już mamy karty i wiemy kiedy jest Nów Księżyca to możemy zaczynać!

Ważne - rytuał robimy po to powtórzę by pokazać światu że jesteśmy gotowe / gotowi na powitanie miłości w swoim sercu.

 

ZACZYNAMY

W wieczór Nowiu wkładamy do koperty Karty w dokładnej kolejności. 

- MY - czyli dla Pani będzie to Dama Kier (czerwone serce) a dla Panów Król Kier (nic się nie zmienia - czerwone serce), na to kładziemy 

- 9 Kier w prawidłowej pozycji, to NIEZWYKLE WAŻNE ! Środkowa 9 na karcie musi być w prawidłowej pozycji, jest to niezwykle ważne, ba - najważniejsze!

- 10 Kier - (tak czerwone serduszko)

- As Kier - w prawidłowej pozycje, NIE odwracamy go, musi stać w prawidłowej pozycji, to także bardzo ważne - pamiętajmy o tym!

 

Mamy te 4 karty, na to wszystko

- dajemy Asa Karo - (czerwony romb)

 

i tak wkładamy je do naszej czerwonej koperty, ZAKLEJAMY mówiąc

 

- "rośnij Księżycu, wzrastaj. Miłość i niech we mnie wzrasta. Każdy dzień przybywaj, każdego dnia miłości niech mi także przybywa".

 

Wkładamy te karty do koperty i chowamy pod poduszkę, prześcieradło lub materac. Wkładam i na 7 nocy i dni zapominamy. Ta energia wzrastająca będzie przybliżać nas do poznania miłości.

 

Po 7 NOCACH, - nocą 8 zakopujemy tak jak jest całość, nie otwierając blisko swojego domu, blisko wejścia do domu, bloku, budynku. Robimy to nocą, najlepiej kilka minut przed północą mówiąc

- "teraz działaj energii, działaj i wskazuj drogę do mnie, do mojego domu i serca. Tu jestem, tu mnie znajdzie miłość, tu czeka me serce ufne".

 

Teraz możemy już przygotowywać siebie na nadejście uczucia. Dodam także od siebie że ten rytuał świetnie się sprawdza wczesną wiosną, wiosną, latem i wczesną jesienią. Raczej nie wykonujemy go zimą, wtedy natura i energie są / mogą być w uśpieniu. Polecam wiosnę i lato najbardziej.

 

Powodzenia w Waszych prywatnych czarach. Niech się zawsze spełniają TYLKO DOBRE KARTY moi mili, wszystkiego dobrego.

wp

Nasi Eksperci

wp