Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Domowy rytuał na powodzenie w miłości

Domowy rytuał na powodzenie w miłości

Jak wykonać indywidualny rytuał na powodzenie w miłości, powodzenie u płci przeciwnej? Rytuał ten robimy wtedy, gdy nie mamy konkretnej osoby na myśli, a chcemy jedynie odblokować swoją energię i chcemy by inni zwracali na nas uwagę. To takie wysłanie komunikatu do świata - jestem gotowa / gotowy na uczucie, jestem tutaj, chętnie kogoś poznam.

Co ważne - robimy to w Nowiu Księżyca. Kiedy będzie najbliższy Nów Księżyca możemy sprawdzić w kalendarzu Księżycowym w internecie - jest klika takich stron. Tak więc zacznijmy od ustalenia kiedy jest najbliższy Nów Księżyca.

Następny krok - musimy zapatrzeć się nową talię Kart klasycznych. Można kupić je w sklepach papierniczych, czasem w kioskach, można także zamówić przez internet. WAŻNE - musi być nowa, nie możne być używana wcześniej.

Ostatni krok - czerwona koperta, nie muszę dodawać ze musi być nowa: )

Jeśli już mamy karty i wiemy kiedy jest Nów Księżyca to możemy zaczynać!

Ważne - rytuał robimy po to powtórzę by pokazać światu że jesteśmy gotowe / gotowi na powitanie miłości w swoim sercu.

 

ZACZYNAMY

W wieczór Nowiu wkładamy do koperty Karty w dokładnej kolejności. 

- MY - czyli dla Pani będzie to Dama Kier (czerwone serce) a dla Panów Król Kier (nic się nie zmienia - czerwone serce), na to kładziemy 

- 9 Kier w prawidłowej pozycji, to NIEZWYKLE WAŻNE ! Środkowa 9 na karcie musi być w prawidłowej pozycji, jest to niezwykle ważne, ba - najważniejsze!

- 10 Kier - (tak czerwone serduszko)

- As Kier - w prawidłowej pozycje, NIE odwracamy go, musi stać w prawidłowej pozycji, to także bardzo ważne - pamiętajmy o tym!

 

Mamy te 4 karty, na to wszystko

- dajemy Asa Karo - (czerwony romb)

 

i tak wkładamy je do naszej czerwonej koperty, ZAKLEJAMY mówiąc

 

- "rośnij Księżycu, wzrastaj. Miłość i niech we mnie wzrasta. Każdy dzień przybywaj, każdego dnia miłości niech mi także przybywa".

 

Wkładamy te karty do koperty i chowamy pod poduszkę, prześcieradło lub materac. Wkładam i na 7 nocy i dni zapominamy. Ta energia wzrastająca będzie przybliżać nas do poznania miłości.

 

Po 7 NOCACH, - nocą 8 zakopujemy tak jak jest całość, nie otwierając blisko swojego domu, blisko wejścia do domu, bloku, budynku. Robimy to nocą, najlepiej kilka minut przed północą mówiąc

- "teraz działaj energii, działaj i wskazuj drogę do mnie, do mojego domu i serca. Tu jestem, tu mnie znajdzie miłość, tu czeka me serce ufne".

 

Teraz możemy już przygotowywać siebie na nadejście uczucia. Dodam także od siebie że ten rytuał świetnie się sprawdza wczesną wiosną, wiosną, latem i wczesną jesienią. Raczej nie wykonujemy go zimą, wtedy natura i energie są / mogą być w uśpieniu. Polecam wiosnę i lato najbardziej.

 

Powodzenia w Waszych prywatnych czarach. Niech się zawsze spełniają TYLKO DOBRE KARTY moi mili, wszystkiego dobrego.

AUTOR ARTYKUŁU

Mira Wróżka

Mira Wróżka

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
wp
wp