Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Czy ktoś rzucił na ciebie urok? Jak pomóc sobie i usunąć zły czar?

Czy ktoś rzucił na ciebie urok? Jak pomóc sobie i usunąć zły czar?

Czym są uroki używane w magii?

Uroki w magii są używane do przyciągania miłości, pieniędzy i szczęścia. Stosuje się je również w celu pozbycia się niechcianych sytuacji ze swojego życia. Są jednak osoby, które używają uroków, aby pozbyć się wrogów lub złośliwie zaszkodzić innym. Doświadczone wiedźmy odradzają jednak używania tego typu działań na szkodę osób trzecich, ponieważ mogą one prowadzić do złych konsekwencji także dla osoby czarującej.

Jeśli chcesz używać uroków na sobie to śmiało, ale nigdy nie próbuj używać ich na innych, chyba że jest to konieczne i jesteś w stanie udźwignąć ich konsekwencję.

Jak poznać, że ktoś rzucił na nas zły urok?

Objawy tego, że ktoś rzucił na nas urok, różnią się w zależności od osoby. Niektórzy ludzie mogą doświadczyć łagodnych objawów, takich jak uczucie zmęczenia lub osłabienia przez cały czas, podczas gdy inni dręczeni są poważniejszymi efektami, takimi jak kaszel lub wymioty krwią. Niektórzy ludzie mogą również doświadczyć fizycznych zmian w swoim ciele, takich jak pojawienie się jakiejś drobnej narośli lub guzka.

Jeśli podejrzewasz, że ktoś rzucił na Ciebie zły urok, oto niektóre z oznak, na które należy zwrócić uwagę:

- Czujesz się zmęczona przez cały czas, nawet po długim śnie;

- Masz bóle brzucha, które nasilają się po spożyciu pokarmu;

- Masz koszmary w nocy;

- Kłócisz się z ludźmi wokół ciebie, mimo że wcześniej mieliście dobre relacje.

Co zrobić w takiej sytuacji? Czy można sobie pomóc i spróbować samodzielnie zdjąć urok na nas rzucony? Tak, w takiej sytuacji masz pełne prawo do zadbania o swój dobrostan!

 

Trzy proste, aczkolwiek skuteczne rytuały usuwania uroków

Istnieją różne sposoby, aby zdjąć urok z siebie samej. Oczywiście osoby zajmujące się tym profesjonalnie mają specjalne metody i techniki, ale wcale nie oznacza to, że jako laik jesteś w tej kwestii bezsilna. Poniższe sposoby możesz zastosować nawet wtedy, gdy tylko masz pewne podejrzenia, że borykasz się z urokiem. Na pewno nie zaszkodzisz, możesz tylko sobie pomóc!

 

Oto trzy skuteczne sposoby usuwania uroków:

Uziemienie, odzyskaj grunt pod stopami

Złe uroki działają na nas mocniej, gdy jesteśmy w gorszej formie, czy to psychicznej, czy fizycznej. Wtedy jest łatwiej nas skrzywdzić, gdyż spada nasza odporność na ataki na różnych poziomach. Z tego powodu warto być zawsze dobrze uziemionym. Podczas uziemiania nasz układ oddechowy i krwionośny działają lepiej, spada także poziom hormonu stresu.

Jak uziemić się szybko i skutecznie? Idealnie by było, gdybyś znajdowała się nad rzeką lub w parku, ale jeśli przebywasz w jakimś pomieszczeniu, nic nie szkodzi. Usiądź wygodnie, zdejmij buty i skarpetki. Niech twoje stopy dotykają ziemi. Zamknij oczy i weź wdech, a następnie powoli wypuść powietrze. Przy wdechu wyobrażaj sobie czystą, jasną energię płynącą z wnętrza zmieni poprzez stopy do twojego ciała. Przy wydechu oddaj ziemi wszystko to, co tobie nie służy. Powtórz głębokie wdechy i wydechy kilka razy, poczuj lekkość!

 

Silna wizualizacja, porusz swoją moc

Wizualizacja to potężne narzędzie. Jest to proces tworzenia mentalnego obrazu w twoim umyśle i utrzymywania tego obrazu przez co najmniej kilka momentów. Wizualizacja to coś, co możesz robić zawsze i wszędzie, nawet podczas jazdy samochodem czy pracy.

Istnieje wiele sposobów na wykorzystanie tej techniki, bardzo dobrze nadaje się do oczyszczania własnej aury z uroków. W tym celu zamknij oczy i wizualizuj sobie siebie otoczoną białym światłem. To światło reprezentuje czystość i ochronę przed krzywdą. Wyobraź sobie następnie, że trzymasz w ręce płonącą pochodnię, która reprezentuje energię i moc, z którą możesz stworzyć w życiu wszystko, co chcesz. Ten ogień spali teraz również negatywne myśli, uczucia i czary, które zostały skierowane w twoją stronę. Utrzymuj ten obraz w swoich wyobrażeniach przez kilka chwil, następnie otwórz oczy i wróć do swoich codziennych obowiązków. Powinnaś od razu poczuć się bardziej umocniona!

 

Czarodziejski krąg, chroń swoją przestrzeń

Magiczne oczyszczające kręgi są świetnym sposobem na wypędzenie negatywnej energii, oczyszczenie domu i oczywiście zrzucenie z siebie uroków! To niezawodny sposób na stworzenie przestrzeni dla przepływu pozytywnej energii, która zwalczy każdy zły czar.

Chociaż możesz stworzyć magiczny krąg, używając dowolnego rodzaju świętych przedmiotów lub ziół, najczęstszymi pomocami używanymi do tego celu są sól, woda i szałwia.

Aby stworzyć magiczny krąg oczyszczający przy użyciu soli, wyjdź z domu i obejdź swoje domostwo dookoła, posypując solą z intencją oczyszczenia swojej przestrzeni oraz wypędzenia wszelkiego zła. Jeśli nie jest to możliwe do zrealizowania, bo zamieszkujesz mieszkanie, to możesz po prostu sypnąć szczyptę soli w każdym rogu we wszystkich jego pomieszczeniach, z tą samą intencją.

Aby stworzyć magiczny oczyszczający krąg za pomocą wody, w pierwszym kroku napełnij miskę wodą i wrzuć do niej kilka liści szałwii (możesz też użyć innych ziół, np. lawendy). Ustaw miskę na podłodze w największym pokoju i wizualizuj sobie dookoła siebie krąg jasnego światła. Trzymaj ręce nad miską i powiedz: "Wzywam wszystkie moce światła, które zamieszkują w tym miejscu, chrońcie mnie przed złym okiem!". Następnie przejdź zgodnie z ruchem wskazówek zegara wokół wyimaginowanego kręgu. Po tym rytuale możesz dodatkowo pokropić woda z miski w każdym rogu swojego domu. Możesz powtarzać ten proces co kilka dni, aż poczujesz się w pełni oczyszczona i chroniona.

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
wp
wp