Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
mobilemobile
wp

Co ten jasnowidz widzi? Czyli o aurach słów kilka

Co ten jasnowidz widzi? Czyli o aurach słów kilka

Aura jest przejawem aktywności elektrycznej ciała energetycznego przypisywana wszystkim żywymi istotom na naszej planecie. Dla laików pole energetyczne może być prostsze do zrozumienia poprzez obserwację sztuki.

Artyści często definiują aurę jako światło, płynącą poświatę otaczającą aniołów lub świętych,.Wiele starych szkół okultystycznych przedstawia teorię, że każdy człowiek składa się z czterech różnych ciał nazywanych dość różnorodnie. Najpopularniejsze opisy mówią o ciele fizycznym, ciele astralnym określanym również jako emocjonalne,mentalnym oraz duchowym. Najbardziej dostępne przedstawienia określają te energie jako nachodzące na siebie. Jako osoba postrzegająca aurę potwierdzam, iż ciała te przenikają się i pracują bez przerwy przyjmując formy określonych wibracji barw w zależności od stanu emocjonalnego bądź zdrowotnego danej osoby. Z autopsji wiem, że w ciele eterycznym zwanym wyżej wyżej emocjonalnym można dostrzec nawet przeszłe kontuzje i złamania. Nieliczni mają świadomość, że aurę można sfotografować za pomocą odpowiednich narzędzi. Podczas swojej pracy używam przystosowanych szkieł,które przyspieszają i wzmacniają widzenie pola energetycznego. Odnośniki do postrzegania barw dookoła postaci możemy wyszukać choćby wśród naszych staropolskich wierzeń. Do dziś na wsiach mawia się, że tzw. wiedźmy rozpoznawało się po przymróżeniu oczu w kierunku innych osób.

Faktycznie jestem skłonna potwierdzić,że ten odruch jest pomocny w postrzeganiu. Świetnym wstępem do zrozumienia istoty pola energii jakie otacza żywe istoty jest odczucie go samodzielnie. W tym celu musimy znaleźć partnera, który równie mocno docenia odczuwanie energii „na własnej skórze”. Obie osoby powinny potrzeć ręce tak by dobrze je rozgrzać, ułatwia to następne kroki. Należy poprosić drugą osobę by wyciągnęła jedną rękę przed siebie na wysokości splotu słonecznego. Przystawiamy swoje ręce po obu stronach wysuniętej ręki partnera nie dotykając jej. Utrzymujemy ręce na odległości około 10-20 centymetrów. Po chwili przyciągamy ręce do siebie podczas gdy ręka partnera nadal jest wysunięta. To co odczujecie to właśnie pole energetyczne. Często ma się wrażenie jakby ściąganego rękawa bądź rękawiczek,ciepłego wiatru, mrowienia. Lepsze efekty uzyskacie zamieniając się potem rolami.

Życzę powodzenia i otwartego umysłu. Zapraszam po porady i wróżby.

wp

Nasi Eksperci

wp