Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
mobilemobile
wp

Anioł Opiekuńczy dla każdego znaku zodiaku na styczeń 2023

Anioł Opiekuńczy dla każdego znaku zodiaku na styczeń 2023
Wróżbita Mateusz Algiz Wróżbita Mateusz Algiz 2023-01-13 13:24

Sprawdź, jaki Anioł będzie opiekował się Twoim znakiem zodiaku w styczniu i co chce Ci przekazać...

WODNIK
Anioł Opiekuńczy: SHANTI
W ostatnim czasie w Twoim życiu dużo się działo. Twoja dusza jest zmęczona. Jej największym pragnieniem jest teraz przede wszystkim cisza i spokój. Shanti zjawia się przy Tobie po to, by pomóc Ci spełnić to pragnienie. Otworzy on przed Tobą możliwości do tego, byś mógł spokojnie spędzić czas w samotności. Tak, byś mógł wtedy w pełni zrelaksować swój umysł i serce. Przyniesie ukojenie Twojej duszy, byś mógł zaznać spokoju. Pamiętaj o tym, że spokój jest Twoją prawdziwą boską naturą. Wewnętrzny spokój ma potężne właściwości lecznicze. Gdy skupiasz się i kontrolujesz swój oddech, możesz zachować spokój w sobie, niezależnie od czynników zewnętrznych. Cokolwiek nie zadzieje się w Twoim życiu, spokój pozostanie w Tobie.
 

RYBY
Anioł Opiekuńczy: ISABELLA
Isabella zjawia się przy Tobie, by napełnić Cię pewnością, że to idealny czas, by podjąć działanie. Obecnie Twoja sytuacja jest dokładnie taka, jaką sobie wymarzyłeś. Mimo to wciąż musisz być czujny. Cały czas obserwuj co się wokół Ciebie dzieje. Nie zapominaj zwracać się ze swoimi prośbami do Aniołów. Nawet idealne sytuacje zwykle wymagają pewnych korekt. Anioły obecnie czuwają nad tym, by Twoje pragnienia manifestowały się bez zakłóceń. Czekałeś na zmiany, a teraz możesz je wprowadzić, dzięki otrzymanej z Góry wiedzy. Słuchaj swojego serca i z odwagą podążaj do przodu.
 

BARAN
Anioł Opiekuńczy: MAYA
W tym miesiącu Anioły doradzają Ci, byś nie rezygnował z kontynuowania nauki. Dodatkowa wiedza i doświadczenia, które możesz dzięki temu zdobyć, pomogą Ci w realizacji Twojego życiowego celu. Możesz obawiać się, że zabraknie Ci środków do tego, by swobodnie kontynuować edukację. Maya zjawia się przy Tobie, by upewnić cię, że niczego Ci pod tym kątem nie zabraknie. Samo kształcenie przyniesie Ci wiele korzyści. Pozwoli Ci przede wszystkim na to, by lepiej zrozumieć swoją duchową siłę. Twoja motywacja i pamięć zostaną skierowane na realizację Twojej życiowej misji. Proś Anioły o pomoc, a pomogą znaleźć Ci odpowiednich nauczycieli, książki, pomocne naukowe oraz potrzebne do kontynuowania nauki środki finansowe. To wszystko stanie się dla Ciebie łatwo dostępne.
 

BYK
Anioł Opiekuńczy: ATENA
Atena zjawia się przy Tobie, bowiem boisz się własnej siły. Obawiasz się, że pewne osoby zniechęcą się do Ciebie lub nawet odejdą, kiedy pokażesz moc tkwiącą w Tobie. Martwisz się także o to, że możesz nadużyć swojej siły, przez co zostanie zaburzona równowaga Twojej energii. Atena pomoże Ci odkryć Twoją siłę i uwolnić ją w taki sposób, który pozytywnie wpłynie na Twoją samoocenę, realizację Twojego życiowego celu, ale i na kontakty z innymi ludźmi. Bądź świadomy tego, że Twoja siła pochodzi z miłości. Nie jesteś więc w stanie jej nadużyć. Czakra Twojego serca jest otwarta. Teraz pomyśl o osobie, która jest dla Ciebie wzorem pozytywnej siły. O osobie, która potrafi równoważyć w sobie energię kobiecą i męską. Taka moc jest prawdziwie piękna. Odkryj ją w sobie. Dzięki niej staniesz się wojownikiem światła.
 

BLIŹNIĘTA
Anioł Opiekuńczy: OMEGA
Zdecydowałeś się podążać za boskim przewodnictwem – Wszechświat dostraja swoje wibracje do Twojej decyzji. Pozostań posłuszny temu, co mówi do Ciebie Twoje serce. Wtedy będziesz mógł płynąć w harmonii z prądem swojego życiowego celu. Postaw teraz na relaks, zadbaj o swoją wewnętrzną moc. To pozwoli Ci z radością podążać do przodu. W momencie, gdy na swojej drodze napotkasz problemy – zatrzymaj się i skoncentruj. Oznacza to, że chwilowo zgubiłeś rytm Wszechświata. Nie analizuj tego zbyt skrupulatnie. Skup się na swoim oddechu i poczekaj na moment, w którym nabierzesz przekonania, jaki powinien być Twój kolejny krok. Nie martw się niepowodzeniami. Twoje zwycięstwo jest nieuniknione.
 

RAK
Anioł Opiekuńczy: ADRIANA
Anioły usłyszały Twoje modlitwy i są szczęśliwe, że prosisz je o pomoc. Faktem jest to, że Anioły mogą pomóc Ci tylko wtedy, gdy wyrazisz taką prośbę. Udzielają Ci wskazówek, które pomogą Ci osiągnąć stan wyższej świadomości. Teraz powinieneś zwracać uwagę na myśli i odczucia, które wciąż powracają. Zwracaj uwagę na realistyczne wizje i sny. Analizuj słowa, które niby przypadkiem usłyszysz. Właśnie tam będą tkwiły przesłania od Adriany, skierowane do Ciebie. Adriana zachęca Cię do podjęcia działań zgodnie z Twoimi przeczuciami i wskazówkami, które otrzymasz. Zapewni Ci ona bezpieczeństwo w trakcie realizacji tych boskich zaleceń. Wraz z podejmowanymi przez Ciebie krokami, Adriana dołoży wszelkich starań, aby Twoje modlitwy zostały wysłuchane i spełnione.
 

LEW
Anioł Opiekuńczy: ARCHANIOŁ GABRIEL
Archanioł Gabriel pojawia się przy Tobie, aby dodać Ci odwagi w działaniu, ale także po to, by obudzić w Tobie wyobraźnię i kreatywność. Twój życiowy cel powiązany jest ze sztuką i komunikacją. Archanioł Gabriel pomoże Ci uwierzyć w to, że masz talent, ale również podsunie do Ciebie odpowiednie narzędzia, które pomogą Ci w ich rozwoju. Dzięki niemu otrzymasz potencjały, które pozwolą na to, by to co zrobisz, mogło jednocześnie pomagać Tobie, jak i innym. Gabriel prosi Cię o szczerość i współpracę. Oddaj mu swoją niepewność. Opowiedz o marzeniach i celach, które chcesz zrealizować. W zamian otrzymasz niepowtarzalne okazje do wykorzystania.
 

PANNA
Anioł Opiekuńczy: OPAL
Opal zjawia się przy Tobie wysłuchując i odczuwając Twoje troski związane z dziećmi. Twoje zmartwienia są zrozumiane przez Anioły, a Opal rusza do Ciebie z pomocą i wsparciem. To wsparcie obejmuje zarówno Ciebie, jak i Twoje dzieci. Możesz być spokojny o ich bezpieczeństwo – Opla jest Aniołem Stróżem Twoich pociech. Widzi ich doskonałość i niewinność. Kocha je i pomoże Tobie spojrzeć na nie swoimi oczami. Ciebie oraz Twoje dzieci otacza teraz Anielska miłość.
 

WAGA
Anioł Opiekuńczy: OCEANA
Oceana zjawia się przy Tobie, by dodać Ci energii i odwagi do działania. Możesz teraz śmiało podejmować odważne kroki – zaufaj temu, co czujesz wewnątrz siebie. Nie analizuj w kółko, po raz setny tego samego zagadnienia. Wyciągnąłeś odpowiednie wnioski. Teraz nie powinieneś zwlekać. To jest ten odpowiedni moment, aby podjąć realne działanie. Przy pomocy Oceany wykonasz plan, w którym podzielisz wszystkie niezbędne działania pozwalające odnieść sukces, na mniejsze etapy. Dzięki temu nie będziesz czuł przytłoczenia ogromem obowiązków. Krok po kroku będziesz realizował swój cel. Proś Oceanę o wstawiennictwo, a codziennie będzie dodawała Ci motywacji i wiary – to będzie Ci bardzo potrzebne. Na tej drodze nie zabraknie zawirowań, będziesz pracował ciężko, ale cel jest warty tej pracy.

 

SKORPION
Anioł Opiekuńczy: IZAJASZ
Teraz masz doskonały czas na to, aby podjąć się nowego wyzwania. Czujesz potrzebę, by ruszyć do przodu – wykorzystaj to w umiejętny sposób. Pozytywne zmiany są teraz nieuniknione. Izajasz zjawia się przy Tobie, by Cię umocnić, dodać odwagi i wiary w Twój cel. Pamiętaj, by nie śpieszyć się w drodze do wyznaczonego celu. Pośpiech nie jest tu wskazany. Niech wszystko dzieje się w naturalnym rytmie i tempie – pozwól na to. Ważna zmiana zadzieję się wtedy, gdy będziesz na nią gotowy. Niebawem rozpoczniesz nowy etap w swoim życiu.
 

STRZELEC
Anioł Opiekuńczy: MYSTIQUE
Możesz odczuwać, że wybrany przez Ciebie kierunek jest zbyt wymagający. Mystique zjawia się przy Tobie, by upewnić Cię, że jednak to jest właśnie ta właściwa dla Ciebie droga. Pozostań na niej i dalej rób swoje. Bądź wytrwały w dążeniu do wyznaczonego celu. Czasami bywa tak, że realizacja planów wymaga elastyczności. Jednak w Twoim przypadku absolutnie tak nie jest. Ty musisz twardo trzymać się swoich postanowień. To nie jest czas na kompromisy. Uważaj, by nie ulegać chęci podporządkowania się innym. Nie dopuszczaj do siebie negatywnych rad i spostrzeżeń osób trzecich. Możesz im opowiedzieć o swoich planach, jednak nie tłumacz się i nie usprawiedliwiaj. Gdy wypełnisz swoje zadanie, wszyscy będą zadowoleni z efektu.
 

KOZIOROŻEC
Anioł Opiekuńczy: SONYA
Sonya zjawia się przy Tobie, aby dodać Ci wsparcia i pocieszenia. Przynosi ze sobą również ważną wiadomość, kierowaną do Ciebie od zmarłej już osoby, którą darzysz szczególnym uczuciem. Ta osoba, o której nieustannie myślisz, chce przekazać Ci, że jest szczęśliwa. Prosi Cię ona, byś już się o nią nie zamartwiał. Sytuacja między Wami została oczyszczona. Nie musisz odczuwać żalu. Pozbądź się również pretensji. Jeśli czujesz to w sobie, postaraj się odciąć od siebie te odczucia. Nie chowaj w sobie negatywnych emocji. Wszystko zostało oczyszczone i wybaczone, pozostała tylko czysta miłość. I to uczucie nigdy nie ustanie. Choć tęsknisz za jej fizyczną obecnością, duchowo jesteście połączeni przez cały czas.

wp

Nasi Eksperci

wp