Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Znaki zodiaku, a rozrzutność

Znaki zodiaku, a rozrzutność

Sprawdź czy jesteś rozrzutny...

Baran

Barany raczej pieniędzy nie trwonią. Kilka razy się zastanawiają zanim coś kupią. Ważna jest jakość produktu i za nią są gotowe zapłacić wysoką cenę. Lubią rzeczy trwałe.

Byk

Byk z reguły uważa, że zbyt ciężko pracuje by pochopnie wydawać pieniądze. Często więc stara się oszczędzać. Ma jednak słabość, którą jest dobre jedzenie. Czasem więc bywa w drogich restauracjach i kupuje smakołyki niekoniecznie najtańsze.

Bliźnięta

Pieniądze w tym przypadku same w sobie wartości nie maja i służą zapewnieniu sobie przyjemności. Bliźnięta nie martwią się zazwyczaj, że brakuje im pieniędzy, a gdy je mają potrafią roztrwonić błyskawicznie. Nie widzą sensu w oszczędzaniu.

Rak

Typowe raki potrzeby duchowe stawia na równi z bytowymi. Dlatego raczej nie oszczędzają na książkach, gazetach czy na kinie. Na to musi wystarczyć. Najwyżej nie kupią nowych butów, bo i tak są do starych przywiązane.

Lew

Lwy potrafią wydać naprawdę dużo pieniędzy. Jeśli pani lew spodoba się sukienka to dokupi buty i torebkę. Pan lew postępuje podobnie. Musi przecież błyszczeć i na tym nie może oszczędzać.

Panna

Panna kocha pieniądze mieć z tym, że na koncie. Jeśli chodzi o wydawanie to z tym jest juz problem, bo jest przesadnie oszczędna. Strasznie się też denerwuje gdy coś co kupiła można było kupić taniej.

Waga

Waga lubi pieniądze wydawać z tym, że poszukuje piękne rzeczy ale raczej niedrogie. Stara się przy tym zachować umiar. Wie ile pieniędzy może wydać i z reguły limitu nie przekracza.

Skorpion

Oszczędność nie spędza snu z powiek skorpionowi, bo on lubi mieć pieniądze i lubi je wydawać. Pociągają go markowe towary. Cieszy go świadomość, że kupił rzecz ekskluzywną.

Strzelec

Nie przywiązuje wagi do pieniędzy. Według niego są one po to by je wydawać. Na swoje pasje potrafi wydać fortunę i jeszcze zaciągnąć kredyt.

Koziorożec

Nie pozwala sobie na szaleństwa finansowe. Potrafi za to pieniądze odkładać. Gdy oszczędza np. na samochód nic koziorożca nie zmusi by wydał ich choć część na  przyjemności.

Wodnik

Wodniki maja problemy z podejmowaniem decyzji i bywają niekonsekwentne.  Potrafią miesiącami na coś oszczędzać by nagle wszystko wydać na coś zupełnie innego.

Ryby

Ryby są zmienne i wszystko u nich zależy od nastroju. Na co dzień finansami gospodarują oszczędnie. Gdy maja chandrę, nastrój poprawiają sobie zakupami. Wtedy potrafią stracić umiar.

--------------------------------------------------------------------
Zobacz również swój horoskop biznesowy.

AUTOR ARTYKUŁU

Agra

Agra

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
wp
wp