Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
mobilemobile
wp

Zmiana lat numerologicznych 2018

Zmiana lat numerologicznych 2018
Wróżka Cesaria Wróżka Cesaria

Drodzy Państwo, już za niedługo zmieniają się lata numerologiczne. W numerologii przyjęto, że dzieje się to w dniu wrześniowego nowiu, a taki w tym roku przypada na dzień 20 września.

Warto o tym wiedzieć, gdyż w całym dziewięcioletnim cyklu numerologicznym, każdy rok jest inny i każdy niesie pewne możliwości i szanse, ale także wyzwania i zagrożenia. Cały cykl numerologiczny rozpoczyna się Pierwszym Rokiem, a kończy Rokiem Dziewiątym. Dlatego też, te dwa lata są najbardziej przełomowe, gdyż rozpoczynają i kończą cały dziewięcioletni cykl numerologiczny. Znajomość tendencji danego roku numerologiczne, w jaki wchodzimy jest niezwykle istotna, gdyż dzięki temu możemy wykorzystać możliwości, jakie daje nam dany rok, podjąć decyzje, które wcześniej trudno było nam zrealizować, ale także możemy uniknąć pewnych zagrożeń lub niebezpieczeństw. Jednym słowem, warto wiedzieć jakie działania lepiej jest podejmować w danym roku, a z jakimi się wstrzymać, aby odnieść sukces.

W pierwszej kolejności jednak musimy wiedzieć w jaki rok numerologiczny wchodzimy od września. Aby tego się dowiedzieć najpierw musimy wiedzieć, jaką jesteśmy wibracją numerologiczną z całej daty urodzenia. W tym celu dodajemy do siebie wszystkie cyfry z naszej daty urodzenia. Wytłumaczę to na przykładzie swojej daty urodzenia: 1.11.1983 r. Dodaję wszystkie cyfry do siebie: 1+1+1++1+9+8+3=24. Otrzymany wynik sprowadzamy do postaci jednocyfrowej poprzez dodanie cyfr: 2+4=6. Otrzymałam w ten sposób swoją wibrację urodzenia.

Teraz chcemy się dowiedzieć, w jaki rok numerologiczny wchodzimy. W tym celu dodajemy do siebie wszystkie cyfry wchodzące w skład roku 2018: 2+0+1+8=11, redukujemy do liczby jednocyfrowej: 1+1=2.

Mamy teraz dwie cyfry: urodzenia, a więc 6 oraz aktualnego roku – 2. Te dwie cyfry dodajemy do siebie, a więc 6+2=8. Ta ósemka oznacza, że ja wchodzę obecnie w 8 rok numerologiczny (podobnie jak każda inna szóstka numerologiczna).

Teraz opiszę Wam, każdy rok numerologiczny, bo każdy z nich ma swoje energie i jeśli poprawnie je wykorzystamy, to rok numerologiczny będzie dla nas harmoniczny i pomyślny. Niestety niemożliwa jest zmiana danego roku numerologicznego, tak aby był dla nas najbardziej idealny, dlatego też najlepiej jest zaakceptowanie energii jakie niesie ze sobą dany rok numerologiczny i dostosowania się do nich.

Pierwszy Rok Numerologiczny

Jest to rok zmian. Jeśli planujemy dokonać zmian w swoim życiu to bardzo dobrze, bo energia tego roku nam to ułatwi, ale trzeba też przygotować się na niespodziewane zmiany. Jest to rok zdecydowanego dynamizmu, chęci życia, skupienia się na swoich potrzebach, ambicjach i samorealizacji. Ogromny entuzjazm, optymizm i chęć rozwoju, będzie powodował, że wszystkie ósemki numerologiczne będą odnosić sukcesy niemal w każdej dziedzinie. Pojawi się wiele możliwości i okazji, aby zainteresować świat swoją osobą, o co trudno było wcześnie. Pierwsza rok numerologiczny to bardzo często praca nad sobą, ale i praca od podstaw. To wszelkie początki, których inwestycje będą miały szanse trwać nawet przez kolejne lata. Bardzo często działania zainicjowane w pierwszym roku dają plony w kolejnych latach i trwają nawet do dziewiątego roku numerologicznego. Jednym słowem to co zasiejesz w pierwszym roku, tego plony będziesz zbierał jeszcze długo. Całkiem możliwe, że ósemki numerologiczne będą chciały rozpocząć nowe przedsięwzięcia zawodowe i finansowe, a także podnieść swoje wykształcenie. Energia pierwszego roku pomoże budować Twoją przyszłość. Bardzo ważne jest Twoje nastawienie w tym roku oraz wszystko to co zasiejesz, gdyż przez kolejne lata będziesz obserwował tego skutki. Warto wykorzystać szanse, jakie niesie ten rok, gdyż kolejne pojawią się dopiero za dziewięć lat.

Drugi Rok Numerologiczny

Numerologiczne dziewiątki w drugim roku numerologicznym zdecydowanie zwolnią tempa. Będzie to trudniejszy rok i bardziej chaotyczny w porównaniu z rokiem poprzednim. Zahamowaniu ulegną również te przedsięwzięcia, które rozpoczęliście w roku pierwszym. Niektórzy z tej rutyny i stagnacji będą potrafili wyciągnąć korzyści dla siebie, gdyż z pewnością przyda się odpoczynek po gwałtownym roku drugim. Warto wykorzystać ten rok na zregenerowanie siły i dokonaniu bilansu po poprzednim roku. Wibracja drugiego roku niesie również ze sobą konieczność współpracy i polegania na drugiej osobie. Zdecydowanie będziesz odczuwał potrzebę bliskości czy to z ukochanym/ukochaną, czy przyjacielskiej rady i wsparcia kogoś z zewnątrz. Ale uwaga!!! Nie oznacza to, że takowa bliskość i poczucie spełnienia w grupie będzie przez Was odczuwana. W miłości rok ten może przynieść wiele niespodzianek, rozterek i wątpliwości. Szczególnie dla kobiet nie będzie to rok spełnienia uczuciowego. Nie należy się w roku drugim śpieszyć i wymuszać pewnych rozstrzygnięć od losu, bo można się rozczarować. Niech wszystko toczy się swoim tempem, nawet gdyby finał miał nastąpić dopiero w roku trzecim. Koniecznie warto zwrócić szczególną uwagę na niepokojące dolegliwości zdrowotne.

Trzeci Rok Numerologiczny

Dla wielu numerologów rok trzeci jest rokiem szczęścia. Zdecydowanie rok trzeci różni się od poprzedniego dynamizmem i ruchem, ale i ekspansją. Rok ten przyniesie Wam duże możliwości i szanse spełnienia marzeń, które wcześniej były dla Was poza zasięgiem Waszych starań. Rok ten będzie sprzyjać w każdej dziedzinie życia, a szczególnie w miłości. Osoby samotne z łatwością znajdą swoją miłość i tutaj trzeba mieć oczy szeroko otwarte, gdyż rok trzeci jako rok pomyślności, rzuci Wam nową miłość zupełnie niespodziewanie. Osoby pozostające w stałych związkach również nie będą narzekać na tą drugą stronę, gdyż wszystko będzie układało się naprawdę pomyślnie. Jednym słowem, w roku trzecim należy uważać o czym się marzy, gdyż jest w porównaniu z innymi latami, to energia trójki przynosi najwięcej szczęścia. Jest to również dobry czas na ponaprawianie oschłych relacji z bliskimi, odnowienia starych znajomości, a nawet podjęcie obowiązków rodzicielskich. Jeśli myślicie o oświadczynach, małżeństwie lub powiększeniu rodziny, to do dzieła, bo nie ma na co czekać. W tym roku szczęście przyjdzie również do tych, którzy uparcie grają w gry liczbowe, liczą na odszkodowanie lub spadek w sprawie sądowej, lub inwestują na giełdzie. W tym roku należy podstawić na przyjemności, cieszenie się życiem, podróże oraz realizowanie siebie. Cieszcie się każdą chwilą i otwierajcie się na świat.

Czwarty Rok Numerologiczny

Po pełnym energii i wyzwań trzecim roku numerologicznym przychodzi czas spokoju i wyciszenia. Koniec przyjemności, czas wrócić do pracy. Bowiem wibracja cztery w numerologii oznacza pracę i budowanie, stąd też głównym wyzwaniem jakie stawia rok czwarty jest praca w szerokim tego słowa znaczeniu. Dużo pracy zawodowej, dużo pracy w uczuciach, dużo pracy nad sobą, dużo pracy dla innych… ogólnie trzeba się przygotować na czas,  w którym będziecie wkładać wiele wysiłku na to co jest dla Was najważniejsze. Nic łatwo nie przyjdzie, tak jak w ubiegłym roku. Na wszystko teraz trzeba będzie spojrzeć przez pryzmat ciężkiej pracy i obowiązkowości. Praca i budowanie, tak charakterystyczne dla czwartego roku numerologicznego przyniesie owocne korzyści. Niestety bardzo często korzyści i wymierne efekty los przyniesie w kolejnych latach. Teraz macie zrozumieć, że nie samą ambicją i możliwościami jakie daje Wam los niczego się nie zbuduje, gdyż w parze musi iść konkretne działanie. To również czas budowania solidnych konstrukcji i fundamentu tego czego pragniesz. Teraz macie okazje zbudować silne mury, które będą esencją wymierności w kolejnych latach. Trzeba wykazać się nie tylko pracowitością, ale i też cierpliwością.

Piąty Rok Numerologiczny

Piąty Rok Numerologiczny wszystkim trójkom numerologicznym przyniesie gwałtowne i niespodziewane zmiany. Po rutynowym i bardzo schematycznym roku czwartym wielu z Was jest spragniony zmian, świeżego powiewu. Nareszcie zacznie się dziać i wiele spraw ulegnie przeobrażeniu. Niektóre zmiany sami będziecie wprowadzać w życie, a na niektóre niekoniecznie będziecie mieli wpływ. Warto więc nastawić się na nieprzewidywalność. Warto dokonywać przemyślanych decyzji, szczególnie tych długoterminowych i finansowych, bo wibracja 5 nie przynosi tylko sukcesów. Nie jest powiedziane, że zmiany będą tylko dobre. Najczęściej rewolucje jakie dokonują się w tym roku są następstwem naszego dotychczasowego postępowania i wcześniejszych działań. W tym roku zapragniecie również ruszyć do przodu w dosłownym tego słowa znaczeniu. Rok ten będzie bowiem sprzyjał na wszelkie wyjazdy, szczególnie te zagraniczne. Więc jeśli zastanawialiście się czy wyjechać do innego kraju w celach zawodowych, to z pewnością energia roku piątego Was do tego popchnie. Wielu z Was będzie potrzebowało odmiany, stąd też szczególnie kobiety chętniej będą zmieniać swój wizerunek (szczególnie, że numerologiczne trójki uwielbiają dbać o siebie i podkreślać swoją atrakcyjność). Również w biurach podróży gościć będzie najwięcej trójek numerologicznych. Pojawią się również nowości, czy to w sprawach zawodowych, czy uczuciowych, a także towarzyskich. Będziecie bardziej otwarci do ludzi i na swoje potrzeby, niż w roku ubiegłym. Dla osób samotnych pojawi się nie jedna szansa na poznanie kogoś interesującego dla siebie. Warto się otworzyć i korzystać z energii tego roku.

Szósty Rok Numerologiczny

Rok szósty przynosi wyciszenie i chęć oddania się sprawą najistotniejszym dla nas. Nie będziecie chcieli już tak gnać i poszukiwać nowości. Wibracja tego roku pobudzi Waszą odpowiedzialność i dbałość o bliskich. Dom rodzinny i bliscy będą w tym roku na pierwszym miejscu. Wyrazem tego będzie chęć upiększenia mieszkania lub jego zmiana. Niewykluczone, że będziecie podejmować działania właśnie na polu nieruchomości. Wibracja tego roku będzie sprzyjać na wszelkiego rodzaju transakcje i działania związane z nieruchomością. Ponadto będziecie również w sobie poszukiwać spokoju i nowych wartości. Z pewnością część z Was poczuje potrzebę powiększenia rodziny, ocieplenia stosunków z bliskimi, a nawet pogodzenie się z osobami, z którymi nie macie kontaktu. Bowiem wibracja sześć to również sentyment, co będzie miało swój wyraz w chęci uporządkowania spraw z przeszłości, pogodzenia się i wybaczenia. Część z Was, szczególnie osoby samotne będą pragnęły powrócić do dawnej miłości, bowiem wibracja sześć nie oznacza otwarcia się na nowe znajomości. Wibracja sześć to również tradycja i opieka nad drugim człowiekiem, stąd też bliscy i sprawy, które bardzo dobrze znacie będą dla Was priorytetowe. Jeśli ktoś zwrócić się do Was z prośbą o pomoc lub wsparcie, z pewnością wykażecie się szlachetnością i oddanie. Taka energia będzie oddziaływała na Was przez cały rok.

Siódmy Rok Numerologiczny

Rok siódmy przez wielu numerologów zaliczany jest do tych lat bardziej trudniejszych. Jednak on wcale nie musi być traumatyczny. Owszem, nie jest to rok korzystny na naszą sferę uczuciową i emocjonalną, gdyż bardzo często musimy mierzyć się z nieprzyjemnymi sytuacjami, na które nie mamy wpływu. Często los zmusza nas w tym roku do pogodzenia się z odejściem kogoś lub czegoś bliskiego z naszego życia. Bardzo często nie mamy na to wpływu, ale na niektóre wydarzenia mamy wpływ i możemy ich uniknąć. Stąd też najlepiej skupić się na możliwościach jakie daje rok siódmy, który teoretycznie jest rokiem trudnym, ale nie złym. Wibracja siedem dla wielu numerologów kojarzona jest z inteligencją, wiedzą i duchowością. Oznacza to, że wielu z Was skupi się na własnym ego, rozwijaniu zdolności i dokształcaniu się. Chęć poszukiwania siebie w świecie będzie tak ogromna, że może skutkować poznaniu siebie na nowo, swoich pragnień, realizacji marzeń oraz chęci zdobywania coraz więcej, aby stawać się lepszym człowiekiem. Często będziecie dokonywać wewnętrznych analiz, aby dojść do tego, co można jeszcze w swoim życiu zmienić. W tym roku wzmocni się również Wasza intuicja. Warto energię tego roku wykorzystać na rozwijaniu siebie w różny sposób, począwszy od przewartościowania się, a skończywszy na edukacji. Korzystne dla Was w tym roku będą wszelkiego rodzaju zabiegi ezoteryczne i psychologiczne. Jeśli czujecie potrzebę skorzystania z pomocy doradcy ezoterycznego lub psychologicznego, ten rok jest świetną do tego okazją.

Ósmy Rok Numerologiczny

W roku ósmym najważniejsze dla Was będą sprawy materialno-bytowe. Sprawy zawodowe, kariera i chęć zarabiania coraz większych pieniędzy będą potrzebami na pierwszym miejscu. To również rok karmy, który przyniesie Wam sukcesy i szczęście, bądź porażki i smutek, w zależności od tego na zasłużyliście. Jeżeli w poprzednich latach ktoś pracował sumiennie i rzetelnie, wykonując swoje działania w sposób uczciwy i zgodny z prawdą, los przyniesie nam nagrodę. Natomiast dla tych, którzy migali się od swoich obowiązków zawodowych i nie wywiązywali się ze swoich obietnic, mogą w tym roku wiele stracić. Rok ósmy jest pewnego rodzaju rozliczeniem, na które trzeba się przygotować. Od Waszych wcześniejszych działań będzie zależało to, czy ten rok będzie szczęśliwy, czy też trudny. Jeżeli ten rok przyniesie w sprawach zawodowych straty finansowe i niepowodzenia, to będą one wynikiem wyłącznie wcześniejszych działań. Wibracja ósmego roku numerologicznego sprzyja również na wszelkiego rodzaju kontynuacje. Jeżeli coś rozpoczęliśmy w latach poprzednich, śmiało można do nich powrócić. Ósemka sprzyja również nowym inwestycjom, szczególnie finansowym i bytowym, takim jak kupno domu, założenie firmy, inwestycje finansowe itp. W tym roku trzeba zachować rozwagę i czujność, gdyż decyzje jakie zostaną podjęte, dopiero kolejne lata pokażą, czy były one dobre.

Dziewiąty Rok Numerologiczny

To bez wątpienia ostatni rok całego dziewięcioletniego cyklu numerologicznego i rok niezwykle przełomowy. Jest on podsumowaniem całego naszego dorobku z ostatnich dziewięciu lat. Energia tego roku będzie pobudzała Was do podejmowania bardzo ważnych życiowych decyzji, często nieodwracalnych, bowiem gdy rozpocznie się nowy cykl dziewięcioletni, to nie da się powrócić do poprzedniego. Stąd też należy bardzo ostrożnie i pewnie podejść do tego roku. Istotą roku dziewiątego jest konieczność zamknięcia spraw, które nas przytłaczają, unieszczęśliwiają i są dla nas krzywdzące. Jest to o tyle ważne, gdyż nie uregulowane sprawy z przeszłości w dziewiątym roku powrócą w pierwszym roku nowego cyklu numerologicznego. Warto więc pozwolić sobie teraz na zmiany, które z pewnością nie będą łatwe, ale są one konieczne. Jeśli zakończy się cykl numerologiczny z dokonanymi porządkami, to będzie Wam łatwiej wejść z czystą energią w nowy cykl numerologiczny. Warto więc zamknąć nieszczęśliwy związek, lub zakończyć toksyczną przyjaźń albo odejść z pracy, w której jest się wykorzystywanym, bo po tych zmianach będzie już tylko lepiej. Zmiany są potrzebny i dobrze jest się im teraz poddać. Energia roku dziewiątego będzie sprzyjać również wszelkim wyjazdom, szczególnie tym, które mają odmienić Wasze życie lub dać w konsekwencji nowy początek.

Mam ogromną nadzieję, że przedstawione przeze mnie informację pozwolą Wam wejść w nowy rok numerologiczny z większą odwagą i świadomością tego, jakie wartości powinny być ważne, jakie kroki należy podejmować i w jaki sposób wykorzystywać energię danego roku. Jednak, tak jak pisałam na wstępie każdy rok numerologiczny daje możliwości i sprzyja innym celom, ale niesie też za sobą liczne zagrożenia. Jeśli chcecie się dowiedzieć, na jakie niebezpieczeństwa danego roku numerologicznego jesteście narażeni, czego unikać i na jakie wydarzenia uważać, to zapraszam do kontaktu ze mną.

--------------------------------------------------------------------
Zobacz również ogólny horoskop numerologiczny na 2017 rok.

wp

Nasi Eksperci

wp