Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Wampiryzm energetyczny

Wampiryzm energetyczny

Pozornie mili ludzie potrafią sprawić, że czujemy się źli i zmęczeni. Z czego to wynika? Wampir energetyczny odbiera nam szczęście promieniując złymi emocjami.

Chodzi o ludzi ale również zwierzęta lub obiekty - niekiedy nawet miejsca, które wysysają energię życiową i powodują nieprzyjemne poczucie wyczerpania. Niektórym wystarcza do tego przebywanie w jednym pomieszczeniu, inni potrzebują nawiązać więź emocjonalną. Długotrwałe obcowanie z nimi może prowadzić do poważnych chorób.

Najprostszym sposobem na poradzenie sobie z wampirem jest: UNIKANIE KONTAKTU Z JEGO OSOBĄ, lecz nie w każdym przypadku jest to możliwe. Możemy wtedy się naturalnie bronić poprzez naturalne ustawienie się do jego osoby: krzyżujemy ręce na piersi, trzymamy łokcie blisko tułowia, stoimy na złączonych nogach tak by nasze kolana się stykały. Utrzymujmy bezpieczną odległość oraz unikając kontaktu wzrokowego np patrząc na płatek ucha rozmówcy. 
Co jednak zrobić, kiedy czujemy tę negatywną siłę wysysającą z nas energię gdy jesteśmy sami? Należy wziąść prysznic, oczyscić się. Płynąca woda stanowi idealny sposób niewolenia negatywnej energii.

Wampir energetyczny zazwyczaj skupia na sobie całą uwagę, bombardując ludzi własnymi problemami. Czasami to prawdziwi aktorzy, którzy potrafią odgrywać rolę skrzywdzonych i niekochanych, by uzyskać pełne współczucie. Jednocześnie nie potrafią odwzajemnić sympatii ani udzielić nikomu wsparcia.

Jeśli znamy takie osoby i nie potrafimy sobie sami z tym poradzić bo np energetycznie czujemy się słabsi zapraszam do kontaktu w celu ustalenia pomocy w kwestii skutecznego i bezpiecznego odcięcia od owej osoby pomimo, że np. będziemy ją widywać gdyż jest to koleżanka z pracy.

Dbajmy o nasze energie gdyz sa one podstawa do normalnego funkcjonowania.

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
wp
wp