Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
mobilemobile
wp

Oczyszczanie kamieni

Oczyszczanie kamieni
Agra Agra

W minerałach jest moc. Każdy kto z nimi pracuje jest tego świadomy. Pracując z nimi nie wolno zapominać o ich oczyszczaniu. Chodzi o oczyszczenie energetyczne. Oczyścić je trzeba już po zakupieniu, ponieważ dotykali je różni ludzie i pozostawili na nich swoje energie, które są na pewno obce, a mogą być wręcz  szkodliwe. Metod oczyszczania jest wiele. Warto wybrać tą, która jest w danym momencie dostępna.

Oczyszczanie kadzidłem

Ta metoda polega na zapaleniu kadzidła sandałowego lub lawendowego i pozostawienia kamienia w dymie na 10 minut.

Oczyszczanie ziemią

Zakopanie kamienia w ziemi na 3 dni. Może to być w ostateczności większa doniczka.

Oczyszczanie w soli

Należy umieścić kamień w suchej soli tak by był całkowicie przykryty i pozostawić go na 2 godziny. Sól  później należy wyrzucić. Można też kamień zanurzyć w wodzie z solą na 2 godziny z tym, że nie wszystkie kamienie to znoszą. Wodę trzeba wylać d ścieków.

Okadzanie np. bylica lub białą szałwią

Należy suche ziele zapalić, zdmuchnąć płomień i okadzić kamień wyobrażając sobie, że dym go czyści.

Krótkie oczyszczanie energetyczne

Stosuje się w wyjątkowych przypadkach gdy nie ma się czasu na dłuższe oczyszczanie. Należy przytrzymać kamień pod strumieniem czystej wody przez około 3 minuty.

Każdorazowo po oczyszczaniu kamień trzeba naładować energetycznie wystawiając go na działanie promieni słonecznych. Zabieg ma trwać kilka godzin. Niektóre kamienie lubią blask księżyca.

wp

Nasi Eksperci

wp