Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Oczyszczanie kamieni

Oczyszczanie kamieni

W minerałach jest moc. Każdy kto z nimi pracuje jest tego świadomy. Pracując z nimi nie wolno zapominać o ich oczyszczaniu. Chodzi o oczyszczenie energetyczne. Oczyścić je trzeba już po zakupieniu, ponieważ dotykali je różni ludzie i pozostawili na nich swoje energie, które są na pewno obce, a mogą być wręcz  szkodliwe. Metod oczyszczania jest wiele. Warto wybrać tą, która jest w danym momencie dostępna.

Oczyszczanie kadzidłem

Ta metoda polega na zapaleniu kadzidła sandałowego lub lawendowego i pozostawienia kamienia w dymie na 10 minut.

Oczyszczanie ziemią

Zakopanie kamienia w ziemi na 3 dni. Może to być w ostateczności większa doniczka.

Oczyszczanie w soli

Należy umieścić kamień w suchej soli tak by był całkowicie przykryty i pozostawić go na 2 godziny. Sól  później należy wyrzucić. Można też kamień zanurzyć w wodzie z solą na 2 godziny z tym, że nie wszystkie kamienie to znoszą. Wodę trzeba wylać d ścieków.

Okadzanie np. bylica lub białą szałwią

Należy suche ziele zapalić, zdmuchnąć płomień i okadzić kamień wyobrażając sobie, że dym go czyści.

Krótkie oczyszczanie energetyczne

Stosuje się w wyjątkowych przypadkach gdy nie ma się czasu na dłuższe oczyszczanie. Należy przytrzymać kamień pod strumieniem czystej wody przez około 3 minuty.

Każdorazowo po oczyszczaniu kamień trzeba naładować energetycznie wystawiając go na działanie promieni słonecznych. Zabieg ma trwać kilka godzin. Niektóre kamienie lubią blask księżyca.

AUTOR ARTYKUŁU

Agra

Agra

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
wp
wp