Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Numerologiczna charakterystyka mistrzowskiej trzydziestki trójki

Numerologiczna charakterystyka mistrzowskiej trzydziestki trójki

Numerologia to wyjątkowo fascynująca nauka, dzięki której cały Wszechświat możemy ująć w liczbach. Daje nam ona życiowe wskazówki, daje informacje na temat charakteru i osobowości człowieka, jego możliwości i naturalnych predyspozycji.

33

Osoby urodzone jako mistrzowskie wibracje, czyli 11, 22, 33, 44 i niezmiernie rzadko 55, łączą pewne cechy: wysoko rozwinięta duchowość, intuicja, moralność i ponadprzeciętność. Wygląda to tak, jakby były chronione i kierowane przez jakieś siły wyższe. Osoby te najczęściej prowadzą niezwykle barwne i ciekawe życie. Ich główną misją na ziemi jest wskazywanie drogi innym, pomaganie, dzielenie się swoją wiedzą, nauczanie, oświecanie i inspirowanie.

 

33

Numerologiczna 33 to tak zwana liczba Chrystusowa, czyli osoba posiadająca wiedzę mistyczną. Osiągnęła już swoje duchowe mistrzostwo niezależne od wyznania i religii. To tak zwana stara dusza, która w poprzednich wcieleniach nabyła już doświadczenia, by teraz móc podzielić się swoją wiedzą, by wyzwalać w ludziach drzemiącą w nich dobroć i miłość. Te dwie trójki dają jej podwójną energię i moc do działania.

 

33

Ludzie urodzeni w tej wyjątkowej wibracji to nauczyciele nauczycieli, połączenie mnicha, spirytysty i księdza. Osiągnęli już wyższy stan świadomości, są oświeceni, głęboko uduchowieni i natchnieni. Żyją zgodnie z nakazami moralnymi w taki sposób, by być żywym przykładem, wzorem do naśladowania i inspiracją dla innych. Mają w sobie wielką empatię, intuicję, wyrozumiałość, życzliwość i łagodność dziecka. Kierują się dobrymi intencjami, szlachetnością, hojnością i serdecznością. Zawsze gotowe służyć dobrą radą, cierpliwe, uczciwe, o prostych i jasnych zasadach moralnych. Pozbawione są egoizmu i mają duże poczucie sprawiedliwości. Takie są dla innych, lecz dla siebie niezwykle wymagające, stale podnoszące sobie poprzeczkę, a to dlatego, że muszą i chcą rozwijać się i pogłębiać wiedzę.

 

33

Mistrzowskie 33 zwykle panują nad swoimi emocjami, wcale nie są konfliktowe i zawsze szukają zgody, spokoju, równowagi i harmonii. Bije od nich ciepło, miłość, dobroć, szczerość, uczciwość, mądrość, gdyby mogły to naprawiłyby cały świat. Są powszechnie szanowane i  podziwiane, nic więc dziwnego, że ludzie do nich lgną. Muszą tylko uważać, by nie popaść w próżność, pychę i samouwielbienie. To najczęściej dusze artystyczne, wyczulone na piękno i estetykę. Bardzo często miewają też zdolności i predyspozycje paranormalne.

 

33

Siła 33 jest imponująca. Musi jednak najpierw nauczyć się przezwyciężać własne pragnienia, dobrze poznać siebie, przyswoić sobie bezwarunkową lekcję miłości, by być potem nauczycielem dla innych. Aktywność tej wibracji zawsze powiązana jest z miłością, dobrocią, tolerancją, współczuciem i  humanitaryzmem. To osoba w typie przywódcy stada, albo rewolucjonisty, który ponosi ofiarę rezygnując zwykle z tradycyjnego domu i rodziny, gdyż w całości i bezinteresownie oddaje się służbie dla innych- to przecież ich nadrzędny cel.

 

33

Dla nich rodzina jest niezmiernie ważna, jednak rzadko udaje im się ją stworzyć, a tym bardziej utrzymać, choć się starają, poświęcają, pragną szczęśliwego i tradycyjnego związku, to jednak ta ich życiowa misja, czyli praca dla ogółu społeczeństwa, przesłania im najbliższych i ich potrzeby. Zaniedbują wtedy partnera, dom, zwykłe obowiązki, zbyt często bujają w obłokach i są trudne w szarym, codziennym życiu. Jeśli już uda im się znaleźć odpowiednią, czyli wyrozumiałą osobę do stałego związku, to kochają aż po grób, na zabój i wtedy są wierne, lojalne, romantyczne i czułe. Jednak bardzo często wychodzą z nich te gorsze cechy, a więc zaborczość i zazdrość.

 

33

Negatywny charakter 33 uwydatnia się wtedy, kiedy przyjmuje ona na siebie zbyt wiele obowiązków, kiedy goni tylko za pieniędzmi, kiedy buntuje się przeciwko samej sobie i zapomina o swojej misji. Staje się wtedy nerwowa, rozczarowana życiem i ludźmi, egoistyczna, nadwrażliwa, niezaradna życiowo. Popada wówczas w problemy finansowe, żyje na pokaz, a swoje niepowodzenia będzie skrzętnie ukrywać, sfrustrowana w końcu wpadnie w obsesje, nałogi czy depresję. By do tego nie doszło powinna otaczać się życzliwymi ludźmi, gdyż sama także potrzebuje wiele ciepła, miłości, wsparcia i zrozumienia. Żeby dawać, dzielić się, pomagać, musi też mieć od kogo czerpać tę dobrą energię i siłę.

 

33

Każda z mistrzowskich wibracji nie ma w życiu łatwo, przed nimi wiele wyzwań, nauka, ciągłe poszerzanie wiedzy, dzielenie się, to dla nich zawsze powinno być priorytetem, a przy tym otoczenie nie za bardzo je rozumie. Często docenieni są dopiero u schyłku swojego życia, albo nawet po śmierci. Celem Mistrzów jest zostawienie śladu  w ludzkiej psychice lub zapisanie się na kartach historii. Muszą podążać za głosem swojej intuicji i wieść życie inne od przeciętnego, ale zawsze powinni wierzyć w to, że ich starania i praca prędzej czy później zostaną docenione.

 

33

Mistrzowie mogą w życiu osiągnąć naprawdę wszystko, gdyż ich możliwości są nieograniczone, ale pod warunkiem, że rzetelnie pracują i uczą się przez całe życie. Bardzo istotne jest żeby już w dzieciństwie były odpowiednio kształtowane, aby odebrały należyte wychowanie i solidne wykształcenie, by ich niesamowita energia i talenty kierowane były w dobrą stronę, bo inaczej mogą obrócić się przeciwko nim.

 

33

Zalety: roztropność, rozsądek, łagodność, wyrozumiałość, ugodowość, tolerancja, otwartość, pogoda ducha, szlachetność, mądrość

Wady: nerwowość, nadwrażliwość, niezaradność, egoizm, arogancja, hipochondria, nałogi

Zdrowie: wszystkie dolegliwości na tle nerwowym

Dobry związek stworzy z: 1, 2, 3

Predyspozycje zawodowe: wszystkie artystyczne, tancerz, aktor oraz  nauczyciel, psycholog, terapeuta, filozof, ksiądz, lekarz, pielęgniarka, opiekun.

Sławne trzydziestki trójki: Albert Einstein, Meryl Streep, Agatha Christie.

Poznając tajniki numerologii ze zdziwieniem odkrywamy siebie. Pozwala nam ona na wybranie właściwej drogi postępowania oraz pokazuje nasze naturalne talenty. Dzięki niej łatwiej osiągniemy harmonijne i zrównoważone życie oraz wewnętrzny spokój. A o to przecież właśnie chodzi J

AUTOR ARTYKUŁU

Aliss

Aliss

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
wp
wp