Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Nów w Baranie 21 marca 2023 roku

Nów w Baranie 21 marca 2023 roku

Nów w baranie to zapowiedź lunarnego wchodu, który musimy uznać za okres, w którym należy zaplanować nasze działania na najbliższe 12 miesięcy. To początek prawdziwego roku astrologicznego, więc miejcie na uwadze to, że ten dzień rozpoczyna całkowicie nowy cykl podejmowania naszych celów i wprowadzania pożądanych idei, które nosimy w swojej podświadomości. Baran to znak ognisty w którym dyspozytorem jest planeta Mars. Maleficzna, wojownicza i złowroga planeta, która negatywnie aspektowana może przynieść wiele kłótni i niezgody.

Na całe szczęście obecny nów nie wprowadza Marsa na pozycję dominującą. W domu horoskopowym dziewiątym jest w upadku, więc ta jego siła zostaje ograniczona. Wprawdzie w horoskopie jest przewaga ognia to jednak Mars nie jest jakoś wyraźnie akcentowany. Jednak wracając do głównych aktorów naszego nowiu, czyli Słońca i Księżyca możemy mówić o tym, że zostaniemy na pewno tą energią pobudzeni - czyli nie liczcie na to, że ten najbliższy czas spędzicie na spokojnym i niemrawym spoglądaniu na biegnące wokół Was życie. Jest to wręcz niemożliwe, dlatego szykujcie się na fizyczne i psychiczne pobudzenie.Co mówi nam Nów z znaku Barana?
Przekazuje wprost, że mamy się obudzić i wreszcie ruszyć do przodu. Tym bardziej, że właśnie wschodząca wiosna wymusza na nas potrzebę działania. Życzenia, które codziennie będziecie wypowiadali dla siebie na głos, mają zostać spełniane przy aktywnym udziale własnej osoby oraz uwzględnieniu swojej drugiej połówki, jednak bez zbytnich działań impulsywnych – energia Marsa może Was prowokować do stawiania na swoim. Zbyt duża determinacja niepotrzebnie doprowadzi do niemiłych scysji. Również wszyscy, którzy odczuwają urodzeniowo brak śmiałości – koniec z tym marazmem! Odwaga oraz porywczość muszą w tym Nowiu zawładnąć Waszą tożsamością. To nie czas na rozżalanie się nad własnym losem tylko śmiałe podążanie do realizacji zaplanowanych celów.Rady dla Ciebie wychodzące z marcowego Nowiu Księżyca...
Jak zapewne już wiecie marcowy Nów wykreował swoje miejsce w szóstym domu horoskopowym. To miejsce odpowiada za naszą pracę, codzienne czynności oraz zdrowie. Więc daje nam to obraz prognozy, gdzie szukać spełnienia się Księżycowego przesłania. A więc na pewno wiele sił i właśnie pracy należy skierować w aspekt zdrowia. Zadbajcie o ciało, ale też o umysł. Odnówcie siły życiowe tak, aby następne miesiące mogły zostać odpowiednio przepracowane. Dobrym pomysłem będą codzienne spacery, sport, a dla chętnych...zapisanie się na siłownię.Jeżeli oczekujecie zmian w aspektach pracy to jest to dobry moment na poszukanie własnego miejsca w tym obszarze podejmowanych działań. Nie czekajcie, aż sprawy się wyjaśnią – działajcie, zmieniajcie, osiągajcie własne cele – to najlepszy czas na zupełnie nowy początek. Siła życiowa jaka zostanie wzmocniona właśnie koniunkcją Słońca, które jest w egzaltacji (wywyższeniu) i Księżyca pozwoli na nowe spojrzenie na aktualną rzeczywistość i wizualizację spełnionych zadań jakich właśnie teraz się podejmiecie. Naprawdę moi drodzy super czas na aktywację swojego ukrytego JA.Rutyna musi przejść metamorfozę, a dodatkowo również pomyślcie o innych. Być może warto komuś pomóc, otrzymując w ten sposób bonus od losu na jeszcze lepszą przyszłość.Jednak moi drodzy Nów to tylko jeden z aspektów obrazu nieba jaki pojawia się w tym czasie. To tylko lunarne przesłanie, które jest jakby centrum postrzegania naszej przyszłości. Na moment uściślenia się tej konfiguracji mamy jeszcze piękne przesłanie od Jowisza, który silnie będzie ingerował w nasze związki partnerskie. Jowisz również w Baranie to czas w jakim nasze związki partnerskie mogą być zasilone pozytywną i szczęśliwą energią, które da nadzieją na relacje jakie będą miały dobre perspektywy w przyszłości. Jowisz dodatkowo w koniunkcji z Vestą może zapowiadać, iż na sprawy seksualności musimy spoglądać tak samo jak na uczucia – wyrównać poziom wzajemnego zrozumienia. To oczywiście zapowiedź w pewien sposób symbolizująca połączenie aspektów duchowych partnerskich ze sferą bardziej erotyczną. Naprawdę ten Nów Księżyca to dobry czas na kultywowanie partnerstwa jako czynnika bardzo pożądanego w naszym życiu. Wenus jako władczyni ascendentu doda również wiele energii porozumienia, spokoju, kobiecości i wygładzania spraw trudnych osobistych, które również mogą pokazać się w najbliższym czasie. Szczególnie jeżeli chodzi o rzeczywistość globalną.Tym bardziej, że ogólna energia płynąca ze strony bardziej społecznych, rządzących, władzy niestety nie jest korzystna. Hades wprost na Medium Coeli to niestety zapowiedź pojawienia się czynników nieprzyjemnych, brudnych i kojarzących się z marnotrawstwem, rozkładem i niedostatkiem. To jak widzicie globalnie bardzo niedobry prognostyk, jeżeli brać pod uwagę, że to początek nowego roku astrologicznego.

AUTOR ARTYKUŁU

Wróżbita Dorian

Wróżbita Dorian

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
wp
wp