Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Małżeństwo w zodiaku

Małżeństwo w zodiaku

Małżeństwo to praca, kompromisy, wzajemne zrozumienie i przede wszystkim miłość. Jednak, jak w życiu - istnieją jego dobre i złe strony. Co czyni Ciebie najlepszą żoną?

Baran
Najlepsze: Zawsze podsycasz ogień w związku, a to wszystko dzięki Twojej charyzmie, która nie pozwala wkraść się nudzie. Twoja druga połówka poznaje Cię przez całe okres trwania małżeństwa, aż do śmierci.

Najgorsze: Czasami jesteś zbyt wyluzowana i ignorujesz problemy, z którymi później ciężko jest Ci się uporać. To powoduje wiele stresu.

 

Byk
Najlepsze: Jesteś czuła i kochasz mocno partnera. Dzięki temu starasz się go nigdy nie zawieść. Jesteś bardzo lojalna.

Najgorsze: Jesteś uparta jak nikt inny, więc ciężko Ci pójść na kompromis.

 

Bliźnięta
Najlepsze: Nie dość, że doskonale rozumiesz się z ludźmi, zwłaszcza z nim, jesteś dowcipna, dzięki czemu potraficie komunikować się na różnych płaszczyznach. To pomaga w unikaniu konfliktów.

Najgorsze: Lubisz wolność, czego czasami druga strona może nie zrozumieć. Jesteś wolnym duchem.

 

Rak
Najlepsze: Jesteś synonimem ciepła domowego i rodziny. Nawet jeśli jeszcze tego nie czujesz, dajesz bezpieczeństwo i sprawiasz, że Twoje małżeństwo jest/będzie stabilne.

Najgorsze: Jesteś blisko z rodzicami, przez co Twój partner ma na głowie teściów. Bywasz też nieco czepliwa, przez co możesz wydawać się drażliwa.

 

Lew
Najlepsze: Traktujesz partnera najlepiej jak możesz i darzysz go szacunkiem. Budujecie silną więź opartą na wzajemnym wsparciu.

Najgorsze: Lubisz być w towarzystwie i świecić najjaśniejszym blaskiem, nie chcesz więc, by ktoś Cię przysłaniał. Choć jedyną osobą, której na to pozwalasz jest Twój partner, masz w sobie chęć konkurowania. Robisz to nieświadomie.

 

Panna
Najlepsze: Jesteś pracowita, więc nie zwalasz obowiązków na partnera. Jesteś zaradna i praktyczna - Twój mąż z Tobą nie zginie.

Najgorsze: Jesteś perfekcjonistką i wiele rzeczy może nie spełniać Twoich oczekiwań. Twój mąż musi być odporny na krytykę i potrafić załagodzić sytuację.

 

Waga
Najlepsze: Jesteś sprawiedliwa i przyznajesz się do błędu. Nie krzywdzisz partnera, bo dbasz o Wasze relacje. Dzięki temu szybko i skutecznie rozwiązujecie konflikty.

Najgorsze: Jesteś niezdecydowana. Lubisz towarzystwo i potrafisz poświęcać mnóstwo uwagi innym.

 

Skorpion
Najlepsze: Jesteś doskonałą kochanką. Dbasz o to, by Twoje małżeństwo miało wszystko, czego potrzeba do szczęścia. Wolisz dawać niż brać.

Najgorsze: Bywasz zazdrosna i nadwrażliwa. To czasami może być nieznośne.

 

Strzelec
Najlepsze: Będąc z Tobą, Twój partner rozwija się dzięki samej obecności obok. Jesteś dla niego doskonałą żoną dzięki Twojemu pragnieniu dążenia ku nowemu.

Najgorsze: Szybko się nudzisz, więc musisz być nieustannie pobudzana przez dodatkowe bodźce, czy pomysły. To zadanie dla bardzo kreatywnego męża.

 

Koziorożec
Najlepsze: Budujesz małżeństwo stopniowo, stawiając silne fundamenty. Jesteś odpowiedzialna, również finansowo. Nie zawodzisz partnera.

Najgorsze: Masz tendencję do pracoholizmu lub oddawania się swoim pasjom w całości. Przez to stajesz się mniej dostępna.

 

Wodnik
Najlepsze: Wprowadzasz powiew świeżości zarówno do sypialni, jak i codziennego życia. Lubisz przygody, jesteś niespokojnym duchem, więc nie sposób się z Tobą nudzić. Łączysz swoją inteligencję z dobrą zabawą.

Najgorsze: Uwielbiasz się buntować, więc czasami nie sposób Cię poskromić. Robisz co chcesz i na co masz ochotę. To bywa problematyczne dla drugiej połówki.

 

Ryby
Najlepsze: Doskonale rozładowujesz atmosferę, bo po prostu wiesz co zrobić i jak się zachować kiedy jest źle i kiedy ktoś ma zły humor. Jesteś niezwykłym oparciem dla partnera.

Najgorsze: Bywasz jak emocjonalny rollercoaster, więc czasami trudno za Tobą nadążyć. Masz dni, kiedy zamykasz się w sobie i nie sposób do Ciebie dotrzeć.

 

Proszę o informację czy u Was kochane też tak jest jak widzą to gwiazdy.

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
wp
wp