Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Ładny z ciebie numer czyli negatywne cechy poszczególnych wibracji w numerologii

Ładny z ciebie numer czyli negatywne cechy poszczególnych wibracji w numerologii

Zazwyczaj pisze się o pozytywnych aspektach poszczególnych liczb. Warto jednak mieć na uwadze, że poszczególne wibracje mogą oddziaływać także negatywnie. Co więc siedzi głęboko ukryte w poszczególnych wibracjach?

1

Negatywny wpływ to czasem brak zdecydowania, wiary w siebie, lenistwo czasem uległość. Mogą wystąpić też następujące cechy: egoizm, nietolerancja, cynizm, dominacja aż po agresywność, skłonność do anarchii, arogancja, wyniosłość, nieliczenie się z nikim. Negatywne jedynki nie potrafią przyznać się do błędu i często pragną nieograniczonej wolności.

2

Negatywne dwójki przejawiają często kapryśność, podejrzliwość, nadmierną uległość, apatię, lękliwość, niestałość, chwiejność, zazdrość, rozgoryczenie, żal wobec siebie i całego świata, ukrywanie uczuć. Bywają też uzależnione od opinii otoczenia i często kłamią by się komuś przypodobać i nie wypaść źle.

3

Trójki bywają wspaniałe, ale jeśli nie będą nad sobą pracować mogą stać się próżne, wyniosłe, sztuczne, pyszałkowate, nieodpowiedzialne, cyniczne, aroganckie, dumne i zarozumiałe. Nadmiar stresów powoduje u nich gadulstwo i sprawia, że nie dotrzymują obietnic. Rzadko wtedy potrafią sprostać trudnym sytuacjom.

4

Zły wpływ tej wibracji to odwrotność zalet charakterystycznych dla tej wibracji w tym niesolidność, gnuśność, brak koncentracji, tchórzostwo, lenistwo, małostkowość, nieufność. Możliwa ciasnota umysłowa, nadmierna surowość, zawziętość, fanatyzm, agresja i skąpstwo.

5

Wibracja ta w negatywnym aspekcie przynosi skłonność do oszustw i kłamstw oraz do wykorzystywania innych. Może również przynieść rozwiązłość,  skłonność do narkotyków, alkoholu czy hazardu.

6

Ujemny aspekt tej wibracji to brak ideałów, nadopiekuńczość, niestałość, lenistwo, brak odpowiedzialności, nieobowiązkowość, wyolbrzymianie trudności, przejmowanie się sprawami nieistotnymi, bierność, niechęć do stawiania czoła sytuacjom trudnym.

7

Cechy ujemne to: pesymizm, skłonność do depresji, mroczność, melancholia, sarkazm, mrukliwość, popadanie w kompleksy, nieufność, egoizm, złośliwość, krytykanctwo.

8

Negatywny aspekt tej wibracji przejawia się w złośliwości, egoizmie, nieufności, chciwości, okrucieństwie, a nawet mściwości. Ósemki potrafią nie przebierać w środkach by osiągnąć swoje cele, kpią z zasad etyki, nadużywają władzy. Bywają nietolerancyjne i zawzięte. Nie znają litości ani współczucia, są zimne i wyrachowane.

9

,,Negatywne” dziewiątki bywają kapryśne, nadwrażliwe, egoistyczne, neurotyczne i nieufne. Nie znoszą sprzeciwu są przy tym gwałtowne, wyniosłe i agresywne. Wyolbrzymiają cudze błędy, obwiniają los i innych za swoje nieszczęścia. Żyją w napięciu. Są sfrustrowane i rozgoryczone.

AUTOR ARTYKUŁU

Agra

Agra

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
wp
wp