Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
mobilemobile
wp

Księżyc w horoskopie

Księżyc w horoskopie
Agra Agra 2022-04-13 12:28

Znaków zodiaku jest dwanaście, ale horoskop to nie tylko znaki zodiaku, ale też domy i planety. To także księżyc, który w ujęciu astrologicznym  jest planetą. Słońce również. Każda osoba urodzona w znaku zodiaku ma właśnie słońce w tym znaku. Słońce symbolizuje osobowość człowieka. Określa go pod względem duchowym, moralnym i fizycznym. Księżyc symbolizuje natomiast duszę. Odnosi się do sfery uczuć, fantazji, marzeń, wyobraźni, zdolności do poświęceń i głębi przeżyć.

Księżyc w Baranie

Przynosi impulsywność, entuzjazm ale i odpowiedzialność. To też często agresja, impulsywność i gniew. Osoba jest niezależna i często polega tylko na sobie. To doba pozycja to podejmowania oryginalnych prac, niezależnego działania i podróży.

 

Księżyc w Byku

Przynosi często konserwatyzm. Właściciel kocha wszystko co piękne, harmonijne, ale nie lubi zmian. W pracę się angażuje i osiąga profity. Może mieć chęć posiadania pieniędzy, ziemi, domu. Bywa miły i zmysłowy. Czasem księżyc w byku to materializm.

 

Księżyc w Bliźniętach

Mówi, że osoba jest aktywna przede wszystkim umysłowo. Może dużo rozmawiać w tym przez telefon. Może lubić pisanie. Przeważnie lubi książki, naukę, literaturę i szuka intelektualnego zajęcia. Osoby z księżycem w bliźniętach mogą często zmieniać pracę.

 

Księżyc w Raku

Posiadacz księżyca w tym znaku może lubić łatwiznę i komfort. Osoba jest zwykle bystra, zmienna i emocjonalna. Lubi domowe zacisze, dobre jedzenie i picie. Kocha rodzinę. To też podatność na wpływy i chętne korzystanie z protekcji.

 

Księżyc w Lwie

To duma, ambicja i odpowiedzialność. Osoba zwykle jest popularna w towarzystwie i ma znajomych czy przyjaciół stojących wyżej. Czasem to też uczciwość, prostolinijność, idealizm i sentymentalizm. Osoba może mieć pociąg do luksusu.

 

Księżyc w Pannie

Przynosi dobry umysł i doskonalą pamięć. Osoba zwykle ma predyspozycje do pracy intelektualnej. Może mieć też detektywistyczne uzdolnienia i lubi śledzić wydarzenia. Umie wydawać sądy, wyciągać wnioski, dokonywać wyboru.

 

Księżyc w Wadze

Daje inklinacje do miłości, biznesu, małżeństwa. Osoba umie być atrakcyjna i przyjacielska. Bywa popularna i mile widziana w towarzystwie. Cechuje ja zwykle układność, dobroduszność i sentymentalizm. Zwykle lubi muzykę, sztukę i kocha piękno.

 

Księżyc w Skorpionie

Osoba bywa bojownikiem i konserwatystą opornym na zmiany. Ma skłonność do irytacji, gniewu, odwetu. Bywa silna, energiczna i zdecydowana.

 

Księżyc w Strzelcu

Osoba ceni wolność i niezależność. Zwykle lubi być poza domem. Jest aktywna i cechuje ja umiłowanie podróży. Czasem też sportu. To też szczerość, serdeczność, tolerancja religijna. Możliwy jest brak dyplomacji w postępowaniu i pochopne działanie.

 

Księżyc w Koziorożcu

To zwykle ambicja, praktyczność, sumienność, rozsadek, wytrwałość. Wadą bywa zbytnia kalkulacja i chłód, a także dystans narzucany innym ludziom.

 

Księżyc w Wodniku

Właściciel księżyca w wodniku ma zwykle doba intuicję i bogatą wyobraźnię. Osoba cieszy się dobą opinią wśród znajomych. Jest humanitarna, tolerancyjna i otwarta. Ma skłonność do nauki, pracy społecznej i polityki. Bywa ekscentryczna.

 

Księżyc w Rybach

Osoba jest emocjonalna i uczuciowa. Bywa raczej otwarta, romantyczna i pełna fantazji. Możliwy talent do muzyki lub pisania. Czasem łatwo wpada w depresję i nałogi.

wp

Nasi Eksperci

wp