Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Kryształy na depresję

Kryształy na depresję

Na depresję choruje coraz więcej osób. To poważna choroba i warto sobie pomóc nie tylko odwiedzając lekarza, ale i metodami medycyny alternatywnej. Dobrą metodą jest litoterapia, czyli leczenie kamieniami. Jest wiele kamieni wspomagających leczenie depresji. Niektóre z nich to: kunzyt, kamień słoneczny, agat mszysty, gagat, lapis lazuli, tygrysie oko, turkus, kwarc dymny, jadeit. Kamienie warto umieścić na czakrze splotu słonecznego.

Kunzyt

Wpływa na zaufanie do siebie i do innych. Ma wpływ na relacje z ludźmi i pomaga pokonywać codzienne problemy. Chroni przed nieżyczliwością otoczenia. Wzmacnia relacje i przyciąga partnerów. Dodaje pewności siebie i skuteczności w działaniu. Daje szczęście w miłości. Uśmierza ból duszy. Pomaga w walce z nałogami i chorobami psychicznymi. Ma dobry wpływ na zdrowie fizyczne.

Kamień słoneczny

Łagodzi melancholię, poprawia nastrój. Pomaga zwalczać myśli samobójcze, a także lęki, niepewność, brak wiary we własne siły. Podnosi samoocenę. Chroni aurę i odgania zło. Wspiera tych, którzy stracili radość życia. Dodaje siły, odwagi dyscypliny, optymizmu. Wpływa na poczucie szczęścia. Wspiera ciepło i otwartość. Daje szczęście także miłości.

Agat mszysty

Uznawany jest za kamień wierności i miłości. Wspiera równowagę intelektualna, psychiczna i fizyczną. Dodaje pewności siebie i zapewnia spokój. Ułatwia wysławianie się i poprawia zdolność do analizy. Pomaga w nauce i w pracy. Wpływa korzystnie na koncentracje i myślenie. Daje energię do nauki. Wspiera zdrowie nie tylko fizyczne ale i psychiczne.

Gagat

Ma wpływ na odkrycie własnego potencjału, na kreatywność i siłę życiową, nastrój. Wnosi światło w życie, poprawia humor, przynosi radość. Pomaga osiągnąć cele. Daje szczęście w życiu na planie materialnym, ale też pomaga rozwinąć się duchowo. Neutralizuje negatywne energie. Działa jak tarcza ochronna.

Lapis lazuli

Działa wyciszająco na system nerwowy. Łagodzi objawy stresu, bezsenności, nerwowości, napięcia. Wzmaga intuicję i obiektywizm. Ma wpływ na mądrość. Uczy prawdy. Daje inspirację. Sprzyja harmonii w relacjach, przyjaźni. Zwalcza depresję, stany niepokoju. Eliminuje negatywne emocje. Uczy samoakceptacji. Pomaga dostrzec piękno i doskonałość. Dodaje odwagi i rozwija zdolności przywódcze. Ułatwia wyrażanie siebie. Przynosi jasność umysłu.

Tygrysie oko

Działa stymulująco i dodaje  pozytywnej energii. Przynosi radość. Leczy lęki i zmniejsza niepokoje różnego typu. Ułatwia myślenie, zwiększa przejrzystość myśli i pomaga w podejmowaniu decyzji. Odpędza negatywne myśli, myśli depresyjne i zamęt. Pomaga pesymistom ujrzeć świat w jasnych barwach. Pomaga odczuwać szczęście. Pomaga pozbyć się blokad psychicznych. Dodaje pewności siebie, spokoju i wiary w siebie.

Turkus

Pobudza wyobraźnie i stymuluje kreatywność. Wspiera w odkrywaniu siebie. Uczy szczerości, hojności. Nakłania do oddania. Leczy spory, tłumi konflikty, ułatwia pojednanie wrogów. Daje jasność umysłu. Wycisza, tłumi złość. Chroni przed złym losem. Wspiera pesymistów i kierowców. Dodaje optymizmu, sił witalnych i pogody ducha. Leczy depresję.

Kwarc dymny

Pomaga w depresji, bo ją łagodzi. Zwiększa radość życia i uczy dostrzegać przyjemności. Koi lęki. Pomaga zwalczyć smutek i przygnębienie. Pomaga pokonać negatywne myśli. Ma moc usuwania blokad psychicznych. Pozwala przezwyciężyć nieśmiałość. Wspiera serce i łagodzi schorzenia neurologiczne.

Jadeit

Pogłębia uczucia i wspiera serce. Pomaga przy problemach z wyrażaniem uczuć. Dodaje odwagi. Uczy sprawiedliwości, współczucia, skromności oraz mądrości. Dba o przyjemną atmosferę w domu. Obdarza błyskotliwością, inteligencją. Koi emocje, nerwy. Uczy jak przetrwać porażki. Wspiera zdrowie fizyczne.

AUTOR ARTYKUŁU

Agra

Agra

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
wp
wp