Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Kobiecość jest Twoją siłą

Kobiecość jest Twoją siłą

Wspaniała kobieto, ten artykuł jest dla Ciebie. W tym artykule dowiesz się: kim jest kobieca kobieta sukcesu, dlaczego kobiecość jest twoją potęgą oraz jaki jest dekalog kobiecej kobiety?

Czym jest tak naprawdę kobiecość? Dla mnie kobiecość jest definiowana jako dojrzała postawa kobiety na poziomie zmysłowym, materialnym oraz pewności siebie. Kobiecość to umiejętność okazywania i wyrażania emocji, dzięki której mężczyzna wyzwala w sobie największy potencjał męskości: odwagi, zdobywania, dumy. Takim tarotowym przykładem kobiecej kobiety jest Cesarzowa, która łączy w sobie wszystkie energie i atrybuty tarotowych królowych: Królowej Kielichów (Bogini Miłości, panującej nad emocjami), Królowej Mieczy (Bogini Celu, kierującej się intelektem), Królowej Buław (Bogini Odwagi, zapraszającej do działania), Królowej Monet (Bogini Stabilności, znającej wartość pieniądza). Cesarzowa jest nazywana Boginią, kobiecą kobietą sukcesu. Potrafi materializować wiedzę, doświadczenia oraz przekuwa je w swoje zyski i buduje dzięki nim wartościowe związki. Ma swoje zasady, zawsze dotrzymuje słowa danego sobie. Żyje świadomie i z klasą. Jest symbolem nieprzeciętności, kreatorką swojego życia emocjonalnego, uczuciowego i materialnego. Jest kobietą, której pragną do życia wartościowi i odpowiedzialni mężczyźni. Czują się przy niej bezpiecznie i dlatego tworzą z nią silny związek oparty na dojrzałym uczuciu, w którym króluje przyjaźń i wzajemne zrozumienie. Jaki jest dekalog kobiecej kobiety, która jest spełniona w życiu emocjonalnym i materialnym?  Oto złota piątka kobiety sukcesu:

v  Kobieca kobieta szanuje swój czas i nie marnuje czasu na działanie bez planu oraz wizji siebie: wie jakiego życia pragnie, w czym chce się spełniać oraz jaki chce stworzyć związek.

v  Kobieca kobieta ma świadomość, że wszystko co wartościowe: dobrobyt, związek, szczęśliwe i spełnione życie buduje się cierpliwie i systematycznie. Aktywnie i wytrwale pracuje nad swoim dobrym życiem, po to, żeby w przyszłości odcinać kupony sukcesu.

v  Nie dotyka się tego, co nic nie wnosi wartościowego do jej życia, ani też nie dopuszcza do swojego życia ludzi, którzy są toksyczni. Żyje swoim życiem, a nie życiem innych ludzi.

v  Kobieca kobieta inwestuje w swoją wiedzę. Wie, że wiedza daje moc w każdej dziedzinie życia.

v  Dba o siebie, o swój zmysłowy i apetyczny wygląd, ale przede wszystkim o swoje zdrowie. Karmi się odżywczym jedzeniem, które dostarczy jej siły i energii do działania, oczyści myśli i zharmonizuje emocje.

Obudź zatem swoją wyjątkową kobiecość i pewna siebie wyrusz do świata męskiego. A jeśli potrzebujesz rozmowy i mojego wsparcia to zapraszam do kontaktu.

AUTOR ARTYKUŁU

Tarot Anny

Tarot Anny

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
wp
wp