Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Karty z Radą Anielską

Karty z Radą Anielską

Pomyślałem, że przybliżę Państwu jedne z kart, z których korzystam.

To karty z Radą Anielską. Głównie korzystam z Tarota Anielskiego, jednak, poza tymi kartami, mam inne, dające bardzo ciekawe i konkretne podpowiedzi, sugestie. Tych kart używam jako uzupełnienie wróżby. Te karty, poza tym, że są bardzo ładnie narysowane, zawierają w sobie ogólne, konkretne przesłanie, oraz ostrzeżenie i radę. Nie służą one do robienia prostych lub bardziej złożonych układów. W celu wskazania konkretnej podpowiedzi, wyciągam tylko jedną z tych kart.

Taką kartę daję zawsze na konkretną sprawę, konkretny problem. Przesłanie takie daję również na konkretną sferę życia.

Karty te dzielą się na dwie grupy. W talii tych kart znajdziemy cztery karty powiązane z żywiołami. Są to Anioł Ziemi, Anioł Powietrza, Anioł Wody i karta Anioła Ognia. W talii znajdują się również, między innymi, karty Anioła Wtajemniczenia, Wytrzymałości, Przeszłości, Teraźniejszości, Przyszłości, Szczęścia i np. karta Anioła Rozstania.

 

Karta Anioła Ziemi zawiera w sobie takie przesłanie:  "Anioł Ziemi symbolizuje sprawy materialne. Możesz wiele osiągnąć, jeśli zaraz zabierzesz się do działania. Teraz liczą się czyny, a nie słowa. Czekając na lepszy moment popełnisz wielki błąd. Jeśli chcesz zbudować dom, otworzyć własną firmę, uwolnić się od pracy, która nie daje Ci satysfakcji - zrób to teraz. Mocno stąpaj po ziemi, kieruj się rozsądkiem i nie spoczywaj na laurach. Anioł Ziemi nakłania też do większej szczerości. Okłamując siebie lub innych niczego nie osiągniesz".

Karta Anioła Ziemi daje więc przekaz skłaniający nas do większego działania, podpowiada nam, że nie możemy, nie powinniśmy stać w miejscu. To od naszych działań zależy to, jak wykorzystamy obecną sytuację. Karta Anioła Ziemi jest mocno powiązana ze sprawami materialnymi, jednak jej przekaz niekoniecznie musi dotyczyć właśnie tej sfery naszego życia. Ta karta, przede wszystkim, zachęca do podjęcia konkretnych działań, sugeruje nam większe zdecydowanie i wzięcie własnego losu we własne ręce. Karta ta sugeruje, że znajdujemy się w momencie sprzyjającym realizacji naszych osobistych planów.

Ostrzeżenie, które daje nam Anioł Ziemi: "Jeśli zabraknie Ci odwagi, możesz stracić okazję, która już się nie powtórzy". Ten przekaz jasno sugeruje nam, że znajdujemy się w ważnym momencie w kwestii o którą pytamy. Żyjmy więc chwilą obecną i działajmy!

Rada od Anioła Ziemi: "Myśl tylko o przyszłości. Nie pozwól, by cokolwiek odwiodło Cię od Twoich planów". Ta rada ma nas zmotywować. Nasze skupienie się na obranym celu jest bardzo istotne. Najwięcej w życiu osiągają osoby, które wiedzą dokładnie czego pragną. Zgodnie z tą radą nie powinniśmy za bardzo zwracać uwagi na chwilowe trudności, na przeszkody, które na naszej drodze stawia czasem los.

 

Drugą z tych kart, o których dziś wspomnę jest Karta Anioła Przyszłości.

Ta karta mówi: "Za mało myślisz o tym, co będzie. Jeśli masz kłopoty albo jesteś niezadowolony z życia, to dlatego, że nie umiesz sprecyzować swoich celów i boisz się marzyć. Tymczasem jeżeli dokładnie nie określisz, czego chcesz, nigdy tego nie osiągniesz. Tkwiąc w jednym punkcie zamykasz sobie drogę do szczęścia. Nie obawiaj się zmian i nawet najbardziej odważnych marzeń. Anioł Przyszłości daje Ci wiarę i siłę. Jeśli otrzymasz jakąś atrakcyjną propozycję, przyjmij ją, nawet, gdy wzbudza Twoje obawy".

Karta Anioła Przyszłości sugeruje więc, że powinniśmy zastanowić się nad tym, czego właściwie od danej sprawy, od konkretnej sfery naszego życia oczekujemy. Jak ja często powtarzam, mamy szansę zrealizować tylko i wyłącznie konkretne nasze marzenia. Jeśli nie za bardzo wiemy, czego od życia oczekujemy, to ciężko nam jest cokolwiek osiągnąć.

Anioł Przyszłości ostrzega: "Przegapisz życiową szansę, jeśli poddasz się zniechęceniu". To bardzo jasne ostrzeżenie, mówiące o tym, że nie powinniśmy się poddawać w dążeniu do realizacji danego celu. Nasz upór, nasza praca i zaangażowanie w daną sprawę przyniosą nam ważne, pozytywne zmiany w naszym życiu.

Rada od Anioła Przyszłości: "Nie lekceważ swoich problemów ze zdrowiem". Zgodnie z tą radą, powinniśmy, poza sprawą o którą pytamy, skupić się w większym stopniu na własnym zdrowiu.

 

Z kartami z Radą Anielską jest tak, że nie zawsze ważne są wszystkie zawarte w niej przesłania. To wróżbita, osoba, która używa tych kart, korzystając ze swojej własnej intuicji, wyczuwa, co dana karta, w danej sytuacji, chce nam aktualnie przekazać. Ale to wygląda podobnie do kwestii interpretacji kart Tarota.

 

Zapraszam, jeśli Państwo macie chęć przekonać się, jakie przesłanie, jaka rada pokaże się dla Was w danej sprawie.

Pozdrawiam serdecznie,

AUTOR ARTYKUŁU

Marcin Kasjan

Marcin Kasjan

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
wp
wp