Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Karta Tarota na tydzień 26.09 - 02.10.2022 to Król Miecz

Karta Tarota na tydzień 26.09 - 02.10.2022 to Król Miecz

Król Mieczy, czyli człowiek u władzy, sprawiający wrażenie zdystansowanego, a nawet chłodnego. Ktoś, kto wzbudza respekt. I jest to szacunek zasłużony, choć u niektórych powodowany pewnym lękiem. Nie ma się jednak czego bać, bo jest to ktoś bardzo rozsądny. Potrafi obiektywnie ocenić sytuację, a w swoich ocenach jest też sprawiedliwy. To karta mówiąca o intelekcie i kierowaniu się zdrowym rozsądkiem. Tu liczą się fakty, a nie emocje. Umiejętność kontrolowania swoich emocji i uczuć, opanowanie i pragmatyzm. Liczy się wiedza i umiejętność jej zastosowania przy działaniu. Wysokie ambicje, podejmowanie trafnych decyzji, ale także asertywność. To wiedza, co jest dla nas dobre i korzystne, a co nie. Sprawna i konkretna komunikacja. Pozytywne rozwiązywanie nawet bardzo trudnych sytuacji. Płynne załatwianie spraw formalnych, urzędowych lub sądowych.

Tydzień w energetyce Króla Mieczy będzie skupiał się przede wszystkim na sprawach zawodowych, biznesowych i formalnych. Nie będzie w tym czasie miejsca na emocje i uczucia – Król Mieczy podchodzi do życia z poziomu rozsądku. Nie jest osobą otwartą uczuciowo, dlatego relacje i kontakty z innymi ludźmi będą zawierane dość powierzchownie. Do Króla Mieczy trafiają fakty, a nie subiektywne, emocjonalne opinie. Choć same rozmowy będą w tym tygodniu bardzo istotne. Umiejętności komunikacyjne przydadzą się przy załatwianiu różnego rodzaju spraw formalnych – takich jak na przykład rozmowy o pracę, rozmowy o podwyżce czy awansie, rozmowy urzędowe, negocjacje biznesowe, wykłady, czy też rozprawy sądowe. Przy takich rozmowach powinniśmy zadbać o opanowanie i umiejętność przekazywania wiedzy czy informacji w sposób rzetelny, spokojny, ale i konkretny.Wchodząc w energetykę Króla Mieczy możemy w tym tygodniu wiele dobrego osiągnąć. Ważne jest to, byśmy kierowali się logiką. Rozsądne podejście do spraw, pozwoli nam na podjęcie trafnych decyzji, które przełożą się na nasz rozwój osobisty i zawodowy. Będzie to pomyślny tydzień dla biznesu, bowiem będziemy mieli nad wszystkim kontrolę, uda nam się pozytywnie przeprowadzać nawet bardzo trudne rozmowy i negocjacje, ale będziemy też podejmować bardzo trafne wybory dotyczące inwestycji. Przy Królu Mieczy ważne jest też planowanie, to umiejętność opracowywania i wdrażania skutecznych strategii. Dzięki temu mamy ogromną szansę na to, by znacznie podwyższyć swoją pozycję w branży lub też ją solidnie umocnić, będąc już liderem.Z kolei napotykając na swojej drodze Króla Mieczy, możemy liczyć na jego pomoc. Czyli na pomoc ze strony człowieka u władzy, który ma spore możliwości. Należy jednak pamiętać o tym, że pomoc ta nie będzie wywołana emocjami czy uczuciami. Król Mieczy potraktuje nas obiektywnie i sprawiedliwie. Prosząc go o pomoc, nie powinniśmy tak naprawdę prosić, a postarać się umiejętnie trafić do niego informacjami, wiedzą czy solidnymi argumentami, potwierdzającymi to, że jego zaangażowanie będzie w tym przypadku uzasadnione.

AUTOR ARTYKUŁU

Wróżbita Mateusz Algiz

Wróżbita Mateusz Algiz

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
wp
wp