Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Karta Tarota na tydzień 20.03-26.03.2023 to Paź Kielichów

Karta Tarota na tydzień 20.03-26.03.2023 to Paź Kielichów

Paź Kielichów to artystyczna dusza. Mówi o przypływie sił twórczych i kreatywności, dzięki której w głowie kiełkują bardzo ciekawe, nieszablonowe pomysły. Wena ta bywa jednak bardzo ulotna, trzeba więc ją wykorzystać tu i teraz. Podobnie z zapałem do tworzenia – motywacja do realizacji konkretnego pomysłu u Pazia Kielichów szybko się wyczerpuje, na rzecz nowej inicjatywy, która pojawia się w jego głowie i sercu. Swoboda i spontaniczność. Karta ta mówi również o nawiązywaniu nowych znajomości. Wychodzenie na spotkania towarzyskie, flirty, zaproszenia na randki, intensywna wymiana wiadomości przez telefon lub internet, nowa przygoda, romans. To również szybkie deklaracje uczuciowe, które w danym momencie będą szczere. Trzeba wziąć jednak poprawkę na to, że Paź Kielichów szybko traci zapał, a więc jego zauroczenie również bywa ulotne.

W tym tygodniu za sprawą energetyki, którą niesie Paź Kielichów, rządzić będzie sfera emocjonalno-uczuciowa. To właśnie na różnego rodzaju emocjach będziemy się w tym czasie najbardziej skupiać. Odczuwanie emocji będzie najważniejsze. Oczywiście mowa tu o pozytywnych odczuciach, takich jak natchnienie, motywacja, inspiracja, zauroczenie. Paź Kielichów jest niezwykle wrażliwą osobą, chłonie wszelkie emocje jak gąbka. Dzięki swojemu entuzjazmowi, potrafi w wielu rzeczach odkryć coś, co go ucieszy lub zainspiruje. Z drugiej strony jest też bardzo wrażliwy, więc łatwo go zranić.Rozczarowań i zranień w tym tygodniu jednak nie przewidujemy. Skupiamy się na nawiązywaniu nowych znajomości. Paź Kielichów, choć bywa nieśmiały, to i tak ma łatwość w przyciąganiu ciekawych osób i rozwijaniu z nimi głębszych kontaktów. Teraz częściej będziemy wychodzili z domu, korzystając z zaproszeń na spotkania w szerszym gronie czy też typowo na umówione randki. Możemy w tym czasie trafić na osobę, z którą znajomość całkowicie nas pochłonie, przez co całymi dniami, a nawet i nocami, będziemy pochłonięci wymianą wiadomości.Paź Kielichów zapowiada również swoiste odświeżenie w stałych relacjach partnerskich. W tym tygodniu znacznie łatwiej przyjdzie na nowo rozpalić żar w relacji. Nie bójmy się spontaniczności. Kreatywność, którą zapowiada karta Pazia Kielichów, pozwoli nam na wymyślenie ciekawego sposobu na spędzenie czasu z drugą połową. Nie analizujmy tego zbyt długo, by nie stracić zapału. Od razu zaproponujmy to naszemu partnerowi.Uważać powinniśmy na kwestie finansowe. Paź Kielichów ma tendencję do rozdawania pieniędzy. Otwarte serce i naiwność, sprawiają, że łatwo go oszukać i wykorzystać. Trudno przychodzi mu odmówienie pomocy. W naszym otoczeniu może pojawić się osoba, która będzie chciała wykorzystać naszą otwartość i dobroduszność.

AUTOR ARTYKUŁU

Wróżbita Mateusz Algiz

Wróżbita Mateusz Algiz

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
wp
wp