Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Karta Tarota na tydzień 20.03-26.03.2023 to Paź Kielichów

Karta Tarota na tydzień 20.03-26.03.2023 to Paź Kielichów

Paź Kielichów to artystyczna dusza. Mówi o przypływie sił twórczych i kreatywności, dzięki której w głowie kiełkują bardzo ciekawe, nieszablonowe pomysły. Wena ta bywa jednak bardzo ulotna, trzeba więc ją wykorzystać tu i teraz. Podobnie z zapałem do tworzenia – motywacja do realizacji konkretnego pomysłu u Pazia Kielichów szybko się wyczerpuje, na rzecz nowej inicjatywy, która pojawia się w jego głowie i sercu. Swoboda i spontaniczność. Karta ta mówi również o nawiązywaniu nowych znajomości. Wychodzenie na spotkania towarzyskie, flirty, zaproszenia na randki, intensywna wymiana wiadomości przez telefon lub internet, nowa przygoda, romans. To również szybkie deklaracje uczuciowe, które w danym momencie będą szczere. Trzeba wziąć jednak poprawkę na to, że Paź Kielichów szybko traci zapał, a więc jego zauroczenie również bywa ulotne.

W tym tygodniu za sprawą energetyki, którą niesie Paź Kielichów, rządzić będzie sfera emocjonalno-uczuciowa. To właśnie na różnego rodzaju emocjach będziemy się w tym czasie najbardziej skupiać. Odczuwanie emocji będzie najważniejsze. Oczywiście mowa tu o pozytywnych odczuciach, takich jak natchnienie, motywacja, inspiracja, zauroczenie. Paź Kielichów jest niezwykle wrażliwą osobą, chłonie wszelkie emocje jak gąbka. Dzięki swojemu entuzjazmowi, potrafi w wielu rzeczach odkryć coś, co go ucieszy lub zainspiruje. Z drugiej strony jest też bardzo wrażliwy, więc łatwo go zranić.



Rozczarowań i zranień w tym tygodniu jednak nie przewidujemy. Skupiamy się na nawiązywaniu nowych znajomości. Paź Kielichów, choć bywa nieśmiały, to i tak ma łatwość w przyciąganiu ciekawych osób i rozwijaniu z nimi głębszych kontaktów. Teraz częściej będziemy wychodzili z domu, korzystając z zaproszeń na spotkania w szerszym gronie czy też typowo na umówione randki. Możemy w tym czasie trafić na osobę, z którą znajomość całkowicie nas pochłonie, przez co całymi dniami, a nawet i nocami, będziemy pochłonięci wymianą wiadomości.



Paź Kielichów zapowiada również swoiste odświeżenie w stałych relacjach partnerskich. W tym tygodniu znacznie łatwiej przyjdzie na nowo rozpalić żar w relacji. Nie bójmy się spontaniczności. Kreatywność, którą zapowiada karta Pazia Kielichów, pozwoli nam na wymyślenie ciekawego sposobu na spędzenie czasu z drugą połową. Nie analizujmy tego zbyt długo, by nie stracić zapału. Od razu zaproponujmy to naszemu partnerowi.



Uważać powinniśmy na kwestie finansowe. Paź Kielichów ma tendencję do rozdawania pieniędzy. Otwarte serce i naiwność, sprawiają, że łatwo go oszukać i wykorzystać. Trudno przychodzi mu odmówienie pomocy. W naszym otoczeniu może pojawić się osoba, która będzie chciała wykorzystać naszą otwartość i dobroduszność.

AUTOR ARTYKUŁU

Wróżbita Mateusz Algiz

Wróżbita Mateusz Algiz

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
wp
wp